Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על יגואר X-TYPE

regimov
שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי ליד 2 וראיתי שהמחיר שלו לא בשמיים

אז ככה אני מעוניין לדעת

אמינות-אני משאר שטובה

צריכת דלק -אשמח לדעת למרות שאני יודע בערך

עלות חלקים-זה הכי חשוב לי בערך כמה יעלו חלקים בהשווה לאוטו גרמני(מרצדס,במו ואודי)

והביטוח ראיתי שהמקיף הוא בסביבות 4-5 אלף הגיוני?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא אמור להיות זול לתחזוקה, אך עקב היותו מבוסס על פורד מונדאו אני מאמין שגם לא יהיה יקר יחסית לב.מ.וו ואאודי מקבילות. בנוסף הרכב כבד ובעל מנוע מגודל (בין אם מדובר ב-2.5 או ב-3.0), כך שבכל מקרה - מדובר בהוצאה שתורגש בכיסך.

נהגת על הרכב הזה בכלל? אמנם בעל יכולת דינאמית טובה למדי אבל לא מדובר ביציאה המוצלחת ביותר של יגואר, והוא לא מרשים במיוחד - מבחינת תחושה יוקרתית, מראה ואיכות - ביחס לגרמניות המקבילות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי פעם אחת לנסוע ב-X טייפ ומאוד התאכזבתי מאיכות ועיצוב פנים - מתגים פשוטים של פורד אסקורט של שנות ה-90 ממוסגרות בפלסטיק שנראה זול ואפילו עור וגימור פנים בהיר לא מצליחים לפצות על זה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי פעם אחת לנסוע ב-X טייפ ומאוד התאכזבתי מאיכות ועיצוב פנים - מתגים פשוטים של פורד אסקורט של שנות ה-90 ממוסגרות בפלסטיק שנראה זול ואפילו עור וגימור פנים בהיר לא מצליחים לפצות על זה.

לא הייתי משווה את גומור הפנימי של X טייפ לפורד זה או אחר למראות השלדה ולא מעט חלקים משותפים. הרכב לטעמי מאוד יפה כן מבחוץ וכן מבפנים (עם עור ועץ). בתור חדש עלה בזמנו כ-300.000 ש"ח לאחר ההנחות. כיום עולה פחות ממאזדה ליסינג. במקרה אני מכיר את הרכב מקרוב כי אחד העמיתיי מחזיק אותו. האיש עובד במספר מקומות והפרוטה מצויה בכיסו. לאחרונה החליף איזה חיישן בעלות 8000 ש"ח. לפני כן נדמה לי היו הציריות בסכום פחות או יותר דומה. אני אוהב לחנות ליד היגואר המדובר מפני שהוא אף פעם לא יפתח דלת על רכבי. אך מדי פעם היגואר לצערי הרב איננו. ז"א שוב הוצאה 5-ספרתית. בקיצור מי ששואל שאלות על צריכת הדלק הכדומה -שישמור נפשו ויתרחק.

למראות שמדובר ביגואר הקטן ביותר, מבחינת הגודל והפוזה הוא קרוב יותר לסדרה 5 מאשר ל-3. גם המנוע 3 ליטר זה לא דבר שמה בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחסי של ה-X טייפ הוא במחיר כמשומשת - נמוך משמעותית מהמתחרות. אם מצאת דגם שמור, זו קנייה לא רעה. ועדיין - עלויות האחזקה גבוהות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היציאה הכי מוצלחת של יגואר

דווקא הגימור הפנימי יוקרתי ונעים אבל דורש תחזוקה מאוד קפדנית בעיקר בגימור הבהיר.

היא מצליחה להיות פחות מרווחת ופחות נוחה מהמונדיאו, בעיקר במושב האחורי הצפוף שמזכיר קצת את זה של לקסוס IS.

כמו שכבר כתבו אל תצפה לתחזוקה זולה וגם מחירי הדלק ואגרת הירישוי לא זולים במיוחד.

לא פירטת מה אתה מחפש ברכב שלך, מה הדרישות ומה התקציב. יכלו להציע לך אופציות אחרות, אולי עדיפות.

בהצלחה ופורים שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות החלפים ואחזקת הרכב שאתה מתאר נשמעת קצת מוזרה ומופרכת.

אחרי הכל מדובר בפורד מונדיאו הקודמת(רכב מצוין מניסיון ממושך ואגרסיבי),היא חולקת עמה המון מכלולים ובמונדיאו למרות היותה ליסינג אצלי לא דובר על כאלה מחירים שהכנסתי אותה לטיפולים שגרתיים ובכלל.

אני חושב שלמרות השם והפוזה של היגואר הנ''ל ניתן לקבל תמורה טובה יותר למחיר אם בוחנים אלטרנטיבות נוספות.

כמובן שאם תפרט את צרכייך מהרכב יהיה קל יותר לעזור.

אלפא 156,קאדילאק CTS , ביואיק למינהן אולי אפילו רובר 75 למרות אחזקה לא זולה ובעיתיית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אמנם מבוססת על פורד מונדיאו אבל המנועים הם מיגואר וכמובן שהטיפול ברכב הוא במוסכים שלהם או בבודדים שמתמחים.

אם מדובר ברכב מהשנים האחרונות אז הסבירות לתקלות יורדת.

אבל אם מדובר מהשנתונים הראשונים, רכב שהחליף כבר כמה וכמה בעלים שאולי חלקם לא בדיוק הקפידו לטפח את היגואר שלהם כי היה להם יקר ולרכוש רכב כזה זה מתכון לצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות החלפים ואחזקת הרכב שאתה מתאר נשמעת קצת מוזרה ומופרכת.

אחרי הכל מדובר בפורד מונדיאו הקודמת(רכב מצוין מניסיון ממושך ואגרסיבי),היא חולקת עמה המון מכלולים ובמונדיאו למרות היותה ליסינג אצלי לא דובר על כאלה מחירים שהכנסתי אותה לטיפולים שגרתיים ובכלל.

ממש טעות בידך. היגואר גדוש בחיישנים למנהם והאלקטרוניקה אשר נוטים להתקלקל ועלויות הן אסטרונומיות תרתי משמע. מה גם שאם אפילו הציריות יכולות להיות זהות לאלו שך המונדאו - על היגואר הרי יגבו פי-3. כמובן שכמו בכל רכב יוקרה אפשר לעגל פינות, לתקן בחלקים מפוקפקים או/ו אצל בני דודינו. השאלה אם בסופו של יום הדבר ישתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...