Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בהזמנת פנסים מאיביי

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

אני מעוניין להזמין פנסים מאיביי לסיוויק . ואני יודע שיש בעיה אם הנושא הזה צריך תקן משהו . אבל אני חושב שזכותי המלאה להזמין פנס אם אני מעוניין להשתמש בו בגינה שלי בתור פנס תאורה אין לאפחד זכות לעצור לי את זה ולהגיד לא זה לא חוקי . יש פה בעיה גדולה אם העיניין הזה כי זה שזה פנס שרשום אליו יעודי לרכב לא אומר שאי אפשר לעשות איתו עוד דברים אחרים . מה אתם אומרים על דעתי בנושא? אגב חבר שלי הזמין הגה מאיביי הגה ספורט עבר בלי בעיה לא שילם אפילו מכס למראת שזה עלה לו 400 שקל. מכס זה עיניין של מזל ? אם ובמידה החבילה לא עוברת ולא מענין אותם שום דבר בנושא אוכל לקבל את כספי בחזרה של המוצר הם יוכלו לשלוח חזרה את המוצר לשולח

האיתי רוצה להזמין פנסים לרכב וכשמר ברדה יעצור לי את זה אני ייהיה מעונין לשוחח איתו ולהגיד לו שזכותי לקבל את החלק מפלסטיק הזה ואני רוצה לעשות איתו פנס לגינה איזה זכות יש לו להגיד לי לא לעשות את זה? . אני יכול להגיד למוכר לרשום תאורה לבית והוא לא יוכל להגיד לא זה לרכב כזה וכזה מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...