Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המצלמה הזאת? כדאי לקנות

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנצל את השרשור לשאלה רצינית:

אני הדיוט מוחלט בצילום, אבל חשוב לי מצלמה עם מינימום השהייה, כי אני בעיקר מצלם ילדים.

בעבר נאמר לי כאן שלמרות הדיוטותי, אני צריך DSLR, כי רק עם מצלמות מהסוג הזה אני לא אפספס פוזות של ילדים שמטבעם אינם מחכים לצלם.

האם המצלמה הזו של קסיו היא הפתרון בשבילי:

http://www.olsale.co.il/olsale/heb/itemdetails.aspx?auction_id=22952308

ואיך בכלל קסיו במצלמות?

האם הם חדשים בתחום, או שאפשר להיות רגוע בקשר לאמינות המצלמות שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן להפך, DSLR לא תתאים לך, יותר מידי משחקים.

לאומת זאת הדמוי SLR/סופר זום יכולה להיות אופציה מעוד טובה, השאלה המתבקשת זה עד כמה אתה צריך מצלמה ניידת, להסתובב אם דמוי SLR לא תמיד נוח.

לגבי חברות ממליץ לך לבדוק את הפטרונות מבית ניקון או קנון , בשנים האחרונות המצלמות שלהם מצויינות.

לא לשאול אותי על דגמים, אני לא מתמצא בקומפקטיות/דמוי SLR.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הדיוט מוחלט בצילום, אבל חשוב לי מצלמה עם מינימום השהייה, כי אני בעיקר מצלם ילדים.

בעבר נאמר לי כאן שלמרות הדיוטותי, אני צריך DSLR, כי רק עם מצלמות מהסוג הזה אני לא אפספס פוזות של ילדים שמטבעם אינם מחכים לצלם.

ואיך בכלל קסיו במצלמות?

צר לי לאכזב אותך, אך המצלמה בקישור אינה DSLR, אלא דמוי SLR.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן ההשהיות נעלמו מהנוף כבר שנים רבות.

אם אתה מחפש וחי את חווית הצילום ורוצה להתקדם, קנה DSLR.

אם אתה מחפש להנציח את הרגע וזה הכל, קנה כל קומפקטית שנמצאת היום בשוק.

לא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך בכלל קסיו במצלמות?

:shock:

:lol:

בנוגע למצלמה, אני מצלם עם Canon 1000D שנחשבת מעולה לצלם החובבן המתחיל, בעלות דיי נמוכה (בהשוואה למצלמת SLR). נוחה מאוד לתפעול ומייצרת תמונות מצויינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור החדש של המצלמות, סופר זום, מסך מפרקי, הקצפה ולישה - all in one!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור החדש של המצלמות, סופר זום, מסך מפרקי, הקצפה ולישה - all in one!

ועדיין איטיות ועדיין ISO גבוה דפוק.

חיישן קטן, זה מה יש. כל השאר, קשקושים ופונקציות מיותרות.

איתן להפך, DSLR לא תתאים לך, יותר מידי משחקים.

מה שכתוב למעלה, פשוט לא נכון.

אין שום בעיה לחובב לצלם עם DSLR. הן לא יותר מסובכות מדמוי SLR (אפילו פחות, לעיתים), שמים על אוטומט ומצלמים. לצילום ילדים זה אידיאלי. המצלמות מהירות וטובות גם כשאין הרבה אור. יש מספיק מבחר זול (יחסית) ומותאם להדיוטות. החיסרון היחיד הוא טווח העדשה, המוגבל יחסית לדמוי SLR.

זהו.

לגבי חברות ממליץ לך לבדוק את הפטרונות מבית ניקון או קנון , בשנים האחרונות המצלמות שלהם מצויינות.

בתחום המצלמות דמוי SLR וקומפקטיות, ניקון שחקן משני.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לחובב לצלם עם DSLR... החיסרון היחיד הוא טווח העדשה, המוגבל יחסית לדמוי SLR. זהו.

זה, והמשקל. והניידות (or lack thereof).

והעובדה שזה שקול לקניית ריינג' רובר בגלל שבחניון של הבית שלך יש שביל עם קצת חול.

והחשש שחלילה היא תיפול, או תינזק בצורה אחרת. וחוסר היכולת לתת אותה לילד שיצלם.

מאיפה הנחרצות הזאת? נימת הביטול הזאת כלפי דבריהם של אנשים אחרים? האם זאת

הדוגמה האישית שלך לשאר חברי הפורום? אתה כבר מתחיל להזכיר את "מאמני החיים"

האלה מהטלוויזיה, שיודעים הכל יותר טוב מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FALOU אתה ממש לא מבין את הרעיון.

אני לא רואה את עצמי מסתובב אם מצלמה במשקל 800 גרם + עדשה במשקל 500 גרם + פלאש במשקל 250 גרם + סוללה נוספת למצלמה + 4 סוללות לפלאש + תיק נשיאה לכול הסט.

לאומת זאת אני בהחלט מוכן לזרוק לכיס מצלמה קומפקטית במשקל של פלאפון ובאת הצורך להוציא וללחוץ קליק אחד בלבד,

אז מה אם אני לא יוכל להוציא מזה תמונה בגודל מטר על מטר בשביל לתלות על הקיר, עדיין אני לא חייב לתכנן סיישן צילום לפני היציאה מהבית.

לאומת זות אם אני הולך לצלם תארוכת כלבים בתנאי תאורה ירודה ואם המון זמן פנוי אז SLR בהחלט קוסם לי, אני לוקח איתי 3-4 עדשות וגם את הלפטופ בשביל לרוקן תמונות, מה לעשות RAW תופס הרבה מקום.

באותו הזמן הפנוי אני גם מתחיל בעריכת התמונות שגוזלת לא פחות זמן מתהליך הצילום עצמו.

בקצרה לכול מכשיר יש יעוד ולא הכול בחיים נמדד בפרמטרים טכניים של עוצמת תאורה וגודל חיישן, את האמת לרוב זה פשוט לא משנה כול עוד האיכות סבירה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FALOU אתה ממש לא מבין את הרעיון.

אני לא רואה את עצמי מסתובב אם מצלמה במשקל 800 גרם + עדשה במשקל 500 גרם + פלאש במשקל 250 גרם + סוללה נוספת למצלמה + 4 סוללות לפלאש + תיק נשיאה לכול הסט.

לאומת זאת אני בהחלט מוכן לזרוק לכיס מצלמה קומפקטית במשקל של פלאפון ובאת הצורך להוציא וללחוץ קליק אחד בלבד,

אז מה אם אני לא יוכל להוציא מזה תמונה בגודל מטר על מטר בשביל לתלות על הקיר, עדיין אני לא חייב לתכנן סיישן צילום לפני היציאה מהבית.

לאומת זות אם אני הולך לצלם תארוכת כלבים בתנאי תאורה ירודה ואם המון זמן פנוי אז SLR בהחלט קוסם לי, אני לוקח איתי 3-4 עדשות וגם את הלפטופ בשביל לרוקן תמונות, מה לעשות RAW תופס הרבה מקום.

באותו הזמן הפנוי אני גם מתחיל בעריכת התמונות שגוזלת לא פחות זמן מתהליך הצילום עצמו.

בקצרה לכול מכשיר יש יעוד ולא הכול בחיים נמדד בפרמטרים טכניים של עוצמת תאורה וגודל חיישן, את האמת לרוב זה פשוט לא משנה כול עוד האיכות סבירה.

כל מה שכתבת לא לעניין.

אני לא רואה את עצמי

אני לא עניתי לצרכים שלך.

מצלמה במשקל 800 גרם + עדשה במשקל 500 גרם + פלאש במשקל 250 גרם + סוללה נוספת למצלמה + 4 סוללות לפלאש + תיק נשיאה לכול הסט.

לא צריך פלאש ייעודי, וסופר זום לא משמעותית קטנה וקלה מ-DSLR ברמת כניסה. שתיהן עדיין דורשות תיק.

ההמלצה ל-DSLR לא קשורה לרזולוציה. כל קומפקטית תיתן לך היום יותר מדי רזולוציה בכל מקרה. היא היתה בקשר לצילומי ילדים, מבחינת תפיסה.

מצלמה לזרוק לכיס - Canon S95. נקודה.

לכל מכשיר יש ייעוד, אבל אתה לא ענית לדרישות של מי ששאל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלי הוא בסביבות 3000 ש"ח וכמו שכתבתי, נמאס לי לפספס תמונות של הזאטוט בגלל שהוא יותר מהיר מהמצלמה.

חוץ מזה, שתהיה אמינה.

היא לא חייבת להיות קומפקטית, כי בכל מקרה תמיד יש בכיס סלולרי עם רזולוציה של 5MP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...