Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מזרקים

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את המזרקים ניתן לנקות ב-2 דרכים:

1. במוסך. מפרקים את המזרקים ומנקים אותם בלחץ גבוה עם חומרי ניקוי במיכשור מיוחד.

2. תוספים לדלק בריכוז גבוה. ניתן להשיג ברוב חנויות האביזרםי לרכב.

החברות המומלצות: LM (באריזה גדולה שחורה או באריזה כסופה קטנה יותר. השחורה עולה 90~ שח, הקטנה כ 30~ שח.)

BG - יש להם תוס; מיוחד לניקוי אינג'קטורים )פחית בצבע אדום עם הכיתוב: "Fuel Injector Cleaner( אם תצליח להשיג, מה טוב.

יש לעקוב אחר הוראות היצרן (באנגלית) בגב האריזה.

KOMPY - מתנצל על מחיקת ההודעה - פשוט היא לא נכונה... (44K משמש לניקוי פיח ומשקעים מהמנוע ומערכת הדלק ולא לניקוי אינ'גקטורים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבחינה כספית, אלא מבחינת איכות הניקוי

לנקות במוסך ע"י פירוק או לנקות לבד עם תוספים?

ל-2 צורות הניקוי האלה יש איזשהם חסרונות/יתרונות זה על פני זה?

תודה מראש, אורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק -

שכחת את התוסף שעשה אותי מאושר - STP Super Concentrated Injector Cleaner"

אגב, אני אתעלק על הת'רד -

איציק - אתה מכיר את התוסף "Air Intake Cleaner" של BG? המליצו לי עליו בחום, אבל אני לא יודע איפה להשיג אותו.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע ל STP - לא היה לי ניסיון איתם ולכן לא הזכרתי.

אתה בהחלט רשאי להמליץ על סמך ניסיונך על כל מותג שתחפוץ :-) - אני בהחלט מעדיף גיוון בהמלצות מאשר קונצנזוס.

בנוגע לתוסף של BG - ראיתי אותו לפני תקופה ארוכה באינטרנט - לצערי, לא ראיתי אותו בארץ...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת טיב ניקוי - עדיף לפרק את האינג'קטורים ולנקות אותם במיכשור מיוחד (ע"ע מוסך). החיסרון ? רק במחיר ;-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר לסמוך על המוסך (מוסך מורשה מאזדה בסגולה פ"ת) שיעשה את הניקוי כמו שצריך, או שכמו רוב החאפרים בארץ הוא יפגע בדרך בדברים אחרים?

תודה, למרות שאני קצת קרציה :D

אורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את מורשה מאזדה בסגולה - אבל כדאי ללכת לשאול לדעת מומחה להזרקות (ע"ע "משה זר קרבורטורים והזרקות" בסגולה - המחיר יקר אבל העבודה בד"כ טובה מאוד).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם יש - אבל בקרבורטורים עדיף לשים 300-400 שח פעם בשנתיים ולהיכנס למכון מורשה לניקוי קרבורטורים מאשר לבזבז את הכסף על תוספים. העלות לאורך שנתיים זהה וניקוי במכון עדיף.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...