Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי רכב יפני [יהיה עיכוב במסירה?]

rafigordon
שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הזמנתי רכב יפני חדש לפני כ-3 שבועות (לא נזכיר שמות, אך מדובר בדגם חדש שיצא לשוק) והיא אמורה להגיע בעוד חודשיים.

אני מניח שהאירועים ביפן לא ישפיעו על ביצוע ההזמנה אם כי אין לדעת.

שאלתי היא : האם כדאי אולי לבטל את ההזמנה ? ייתכן שייצור אותו דגם ייפסק. ראיתי באינטרנט שחלק גדול מהמפעלים

של אותה חברה כרגע סגורים והמצב כלל לא ברור.

רפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם סגורים זמנית, יש ביפן בלאגן לא קטן. אבל הם יפתחו שוב שהעסק שם קצת ירגע ואין לך מה לדאוג. אף מפעל לא יסגר לתמיד ולא יפסיקו את הייצור של אף דגם בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

אני בדילמה קשה: הרכב שרכשתי הוא הונדה ג'אז היברידית.

לפי מה ששמעתי, רוב מפעלי הונדה סגורים ואין ייצור.

היום ראיתי

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3512708,00.html

שהונדה הודיעה על עצירת הספקתם של דגמים מסויימים לשוק האמריקאי, ביניהם

הונדה פיט, גרסתה האמריקאית של הונדה ג'אז.

יש לי חשש לגבי הרכישה. אם ייפסק לשנה שנתיים או בכלל יבוא סוג זה לארץ - האם זה יהיה

נכון לא לבטל את ההזמנה ?

החששות שלי הם:

1) לא יהיה חלקי חילוף

2) יהיה קשה ואולי אפילו בלתי אפשרי למכור את הרכב אחרי שנתיים-שלוש

אם אכן יופסק יבוא סוג זה של הונדה ג'ז.

מה דעתכם?

רפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיווק לא ייפסק לבכלל, בטח שלא לשנתיים וגם לא לשנה או חצי שנה. השיווק ייפסק לשבועות ספורים במקרה הרע,

ולא תהיה לכך כל השפעה על אספקת חלקים או על השוק של הרכב בעתיד. ההשפעה היחידה - וגם היא לא צפויה

להגיע לישראל, היא על מלאים של מכוניות חדשות אצל הדילרים (סוכני המשנה בעולם), מה שיוביל לכך שיהיו פחות

הנחות על מכוניות חדשות. מעבר לכך לא צפוי כל שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...