Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטר קולר חזית לאיביזה טורבו?כדאי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי על לשים אינטרקולר לאיביזה טורבו 2002 שלי,הרכב חזק מאוד אבל מרגישים שאחרי כמה לחיצות האוטו פתאום מרגיש יותר חלש ממה שהיה בלחיצות הראשונות,הבנתי שזה בגלל שהאוויר בהתחלה קר אבל אחרי כמה לחיצות הוא נגמר ונכנס אוויר חם יותר,האם קולר חזית יוריד משמעותית את הטמפרטורה?שאני נוסע בלילות הקרים הרכב פשוט חזק בטירוף בכל מצב ורציתי לדעת אם אינטרקולר חזית יקרר את האוויר למצב שהרכב ייסע ביום כמו שהוא נוסע בלילה?

או שבעצם הוא ייסע אותו דבר פשוט אחרי כמה לחיצות לא יירד לו הכח כמו שיורד עכשיו.

ויש לי בכלל אינטר קולר מקורי ברכב?הבנתי שיש איזה קולר צידי קטן מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרקולר חזית תמיד עדיף מהקולר הצידי הקטן שיש לך כרגע.

בנוסף, תחשוב על קיט התזת מתנול.

הייתי מתחיל אם קיט מתנול ומשם מתגלגל אם כדאי להמשיך לאינטרקולר חזית .

אני מאמין ואתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מיותר לשים קיט מתנול על קולר שגם ככה מבצע את העבודה שלו לא משהו...

לא יודע איך זה באיביזה טורבו אבל ב-FR בדגמים הקודמים (6L) זה פשוט בדיחה,

בגלל זה הרבה בעלי FR החליפו לקולר חזית מקורי של קופרה שמתיישב שם אחד לאחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם אני יקבל תוצאות טובות משמעותית?או שפשוט לא תהיה את הירידה של הכח שיש עכשיו אחרי כמה לחיצות?!

יש מישהו שהרכיב כזה קולר חזית ויכול לספר לי על ההבדלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתקמצן לשים ברקסים טובים כי הם עולים הרבה כסף וזה למרות שלדעתך אוטו לא עוצר מספיק טוב.

אבל לשים אינטרקולר שעולה כמו ברקסים ואף יותר אין לך בעיה. כך שרכב יסע עוד יותר מהר ויהיה לך עוד יותר קשה לעצור.

בהצלחה בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרקולר מומלץ מאוד,אל תתקין הזרקת מתאנול,כי כדי לנצל 100% מהתועלת תהיה חיב לעשות ציפ קאסטום,אחרת זה סתם ביזבוז,אוו שתשפריץ רק מים בלי מתאנול רק לעוד תוספת קרור.

אבל קודם תתקין ברקסים נורמלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתם אותי נכון בנוגע לברקסים,הברקסים עוצרים,ואין איתם שום בעיה,פשוט ביחס לרכבים חדשים אני מרגיש שעוצמת הבלימה שלהם לא בשיא במהירויות גבוהות,אני כמעט ולא מגיע למהירויות גבוהות ואני יותר אוהב את התאוצה והמשיכה של הרכב מאשר את המהירות אבל ברור שבשעת הצורך חייבים ברקסים טובים,הברקסים עוצרים טוב אבל ציפיתי מרכב עם מנוע כזה לברקסים יותר חזקים משל רכב עם מנוע סטנדרטי.

BIG Y,אתה עם הברקסים המקוריים או שהחלפת?

אם זה לא היה כזה סיפור גם מבחינת כסף וגם מבחינת התאמה וחוקיות וכל זה הייתי מחליף את הברקסים אבל נראה לי מוגזם להשקיע 3-4 אלף על סט ברקסים מקצועיים בשביל הנסיעה היומיומית הרגועה שלי עם לחיצות קטנות מדיי פעם.

לגבי האינטרקולר,יהיה הבדל משמעותי מבחינת כח כבר מהלחיצה הראשונה או שרק אחרי כמה לחיצות פשוט לא תהיה את הירידת כח שיש עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על ההזרקת מתנול ולא חייבים צ'יפ קאסטום (לדוגמא בAPR) זה נותן כוח...

בקשר לקולר חזית לדעתי זה מומלץ אבל בשלב טיפה יותר מאוחר (לדעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה שלו זה למדה נרובנד ולא ווידבנד כמו ב FR,עם הוא לא יעשה ציפ קאסטום כמו שצריך זה היה בזבוז מוחלט,האוטו סתם היה עם ווידבנד מאוד עשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עדיף בעצם?אינטרקולר חזית או הזרקת מתנול?ומה העלות פחות או יותר של שני הדברים?

ועוד שאלה,אם שוטר פותח מכסה מנוע ומותקן לי קולר חזית או הזרקת מתנול,זה גלוי לעיין?אפשר להוריד את הרכב מהכביש על קולר חזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף קולר חזית,צבע אותו ואת הצינורות גדישה לשחור מט ולא היה לך בעיה.

מתאנול גם תמיד יחיב אותך בלקנות מתאנול ומים מזוקקים שזה עוד הוצאה מעצבנת.

גם קולר יותר זול בקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתקין מתאנול בלי יחידת הבקרה שלו על תקלות פתאומיות,עם אני לא טועה זה נקרא פולתסיף.

ברגע שיש תקלה במתאנול כמו משאבה חלשה אוו מזרק לא תקין זה מודיע לך,וככה ירד הסיכוי לנזק למנוע במידה והרכב מכוון למתאנול.

אז שתוסיף לך עוד 700-1000 שקל למתאנול.

חבל שהרבה אנשים לא מתקינים את זה וסתם לוקחים סיכון מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...