Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת 190e 2.0ל מנוע 2.3

שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן,החלטתי לא למכור את 190e שלי בנתיים,

אני מאוד אוהב את הרכב,אני אוהב את איכות הבנייה אני אוהב את הצורה,אני אוהב את הקסם אייטיזי שלה,רק דבר אחד מפריע לי,יחידת המנוע שלה דיי עלגתית במיוחד לאחר כמעט 18 שנה,דבר אשר הופך את הניסעות בה,במיוחד בכביש המהיר למעייפות,

החלטתי ללכת על החלפת מנוע,

ובכן האופצייה הישירה היא כמובן הגדלה ל2.3 שמונה שסתומים,רציתי לדעת האם יש הבדל משמעותי בתחושת האצה וביכולת השיוט באיזור ה100 קמ"ש?

האם יש מוסך מומלץ?(קיבלתי הצעה מאיילון לפני מספר חודשים באיזה ה9k)אני חושב שהמחיר מעט גבוה,

חשבתי על עוד אופציה יותר שאפתנית,הסבה ל2.6 שישה ציל',האם הדבר חוקי?,אילו רכיבים עוד אאלץ להחליף מלבד תיבת ההילוכים?

תודה,

נמרוד

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת עם קיימת אפשרות לבצעה הסבה ל 2.3 16V של קוסוורט?

מנוע הרבה יותר מעניין מאשר 8V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כבר כמה שירשורים בנושא.

ביצעתי את ההחלפה ברכב שלי.

יש הבדל מורגש בין ה 2.0 ל 2.3 8V. עם המנוע 2.0 יש מעין הרגשה של כבדות ועצלות ביציאה מהמקום וחוסר "נשימה" במהירויות גבוהות יותר. עם ה 2.3 המצב משתפר.

ההחלפה חוקית ואין בעייה לאשר אותה (לפחות לפני כ 4 שנים לא היתה בעייה לגשת לעמדה 1 במשרד הרישוי ולקבל אישור).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...