Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה שחור מבריק - איפה מוצאים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על ידי הדבקת מדבקות בעצם עוקפים את האיסור של צביעת רכב?

זה חוקי שרכב יהיה עטוף מדבקות לבנות ובעצם ברשיון הוא שחור?

נכון.

כי יש תקנה שמותר לצפות את הרכב בציפוי, הצבע לא ממש משנה. לבן,שחור,צהוב,אדום מה שתבחר.

MINI COOPER S 2012 - קארטינג ליום יום :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איסור על החלפת צבע.

אתה יכול לצבוע אותו ואז להחליף את הצבע בפרוצדורה קלה יחסית במשרד הרישוי.

ממה שהבנתי הפרוצדורה לא קלה בכלל וצריך לספק טענה ממשית לשינוי צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שאלה בקשר לSuntek-

ראיתי באתר שלהם ציפוי נגד שריטות ושיפשופים ("ציפויי שקוף מבית היוצר של 3M למניעת שריטות ושפשופים לגרום נזק לצבע הרכב").

אשמח לדעת האם הציפוי יעיל ומונע באמת שריטות בצבע וכו'.., ומה טווח המחירים של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי דווקא מסקרן משהו כזה,במידה ונניח אני רוצה לעשות איזשהו ציפוי,מה המחירים של הדברים האלה?

לא ציפוי לפנים הרכב אבל נניח ציפוי לדלת,אין לי כח לנסוע לשם ולקבל הצעת מחיר,מישהו פה יודע לומר לי פלוס מינוס מה המחירים בערך?

אפשר גם ב ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר פשוט ממה שאתה חושב.

תרים טלפון לסדנאות שמציעות את השירות, תפרט איזה מוצר אתה רוצה (ציפוי ויניל?), החלק במרכב והדגם של הרכב - והופ. קיבלת הצעת מחיר.

כמובן שאם תרצה לצפות חלק בדשבורד יהיה צורך לקפוץ אליהם או לפחות לשלוח להם תמונה, שכן ההבדלים בכמות החומר ובסוג העבודה יכולים להשתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...