Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו רועד כמו תימני בסיביר...

נהג שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון, כפי שאתם רואים אני חבר חדש בפורום המצויין הזה, מזל טוב לי, תודה.

עכשיו הבעיה, קיבלתי רשיון לפני כחודש ואני כרגע נוהג על דייטסו שרייד שנת 95 אני חושב, (אלו שרואים על הכביש כל הזמן בצבע טורקיז ערבי כזה), כל פעם שמכונית נמצאת בפרקינג ישנן רעידות קטנות כאלו של כל האוטו (לא רק חלק אחד ממנו), שהמכונית ברברס אז אין שום רעידות, אבל הבעיה מתחילה ששמים בדרייב, האוטו רועד כאילו הוא עוד שניה הוא מתפרק ואני נשאר עם ההגה ביד והמושב באוויר כמו בסרטים המצויירים, האוטו ככה מאז שאני זוכר אותו, למישהו יש עצות איך לפתור את הבעיה או לפחות למה זה קורה?

ד"א למכונית מנוע 1.3 והרעידות מתרחשות רק שהאוטו עומד, כשהוא בתנוע אין בעיות.

בתודה מראש

אני.

דייטסו שרייד בטירוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהסרק נמוך מידי (אחת הסיבות שהרכב רועד בעמידה)

אגב - ברוך הבא.. :p

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שעמית כתב פעם בפורום , לשרייד האוטומטיות ישנה תושבת במנוע שדורשת כיוון . עד כמה שזכור לי , צריך לנסות לכוון אותה עד שהרעידה נעלמת.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסרק אפשר לכוון לבד אם תמצא איפה זה אצלך ברכב

אבל אם כבר שאלת משמע אתה לא הכי מבין בזה ורצוי לגשת למוסך לצורך כיוון תקין

הכיוון נערך 5 דקות בערך ואפשר לקפוץ בכל זמן ללא צורך בלהשאיר את הרכב במוסך כל היום ככה שמחר אתה יכול לתת קפיצה במשך היום לכוון ולסוע

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לסרק ולתושבת, זה אפשרי לשנות אותם באופן עצמאי או שכדאי ללכת למוסך?

קודם כל, הרעידה הזו בסרק הינה מחלה ידועה ב-כ-ל השריידים מהדגם שלך - ב 99% מהמקרים לא מדובר בבעיית סרק.

כן, צריך לגשת למוסך - מומלץ למי שיודע להתעסק עם המכוניות האלו בעיניים עצומות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שעמית כתב פעם בפורום , לשרייד האוטומטיות ישנה תושבת במנוע שדורשת כיוון . עד כמה שזכור לי , צריך לנסות לכוון אותה עד שהרעידה נעלמת

אכן, ציינתי זאת פעם כי ניתן לכוון את תושבות המנוע התחתונות של השרייד, קודם יש לבדוק את תקינותם.

פעולת הכוונון מתבצעת ע"י הרמת הרכב ע"י ג'ק מתחת לתושבת הקד'(נמצאת במרכז מעל לגשר המנוע), משחררים את הבורג המרכזית של התושבת ומכוונים אותה מחדש(החור אובלי) פעם קצת למעלה ופעם קצת למטה עד שמגיעים לאיזון.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 4 חברים עם שרייד משנים אילו 88-95 , ונחש מה? כן כן... ששמים ב D האוטו רועד כמו "תימני בסיביר" , הלכתי פעם עם חבר למוסך קרבורטורים , הוא ניסה לכוון , הוריד קצת את הרעידות.. אבל האוטו רועעעעעעעעעד!!! כנ"ל בניקוי אינג'קטורים בדייהטסו אחרת, גם לא עבד, בקיצור זה מן מחלה של דייהטסו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאוריה, המנוע (1.3) גדול מידי בשביל המכונית הקטנה והקלה, השאלה היא אם האוטו רועד גם עם מנוע 1.1

חזק :!:

אהבתי :hihi:

מה תגיד על שרייד עם טורבו :?:

DumpValveFitted.jpg

או הדגם הישן יותר מטורבת:

1126_2mg.jpg

שלא יתפרקו...

הפלת אותי מצחוק.... :roflmao:

אה... והמספר הנוסף הוא... 1.0 (אלף סמ"ק) עם שלושה צילינדרים לא 1.1 .

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה לצחוק...

דבר שני, האוטו שאתה מראה בתמונות הוא דגם אחר של השרייד (אני מדבר על זה שבתמונה הקטנה מתחת לשם שלי).

פשוט נראה לי שאם לוקחים אוטו שנבנה במקור למנוע של 1.1 (1.0?) ופשוט תוקעים בו מנוע של 1.3 בלי שום שינוי בהרכב הרכב מבחינת משקל ומבנה (שאסי?) אז יכול להיות שהאוטו ירעד "ביחד" עם המנוע.

דייטסו שרייד בטירוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink:

לא יפה לצחוק...

דבר שני, האוטו שאתה מראה בתמונות הוא דגם אחר של השרייד (אני מדבר על זה שבתמונה הקטנה מתחת לשם שלי).

פשוט נראה לי שאם לוקחים אוטו שנבנה במקור למנוע של 1.1 (1.0?) ופשוט תוקעים בו מנוע של 1.3 בלי שום שינוי בהרכב הרכב מבחינת משקל ומבנה (שאסי?) אז יכול להיות שהאוטו ירעד "ביחד" עם המנוע.

אם העלבתי, מצטער :roll:

הציניות זורמת פה ושם :wink:

פשוט אני אנטי נהגי שבת (אתה כזה, באמת :?::roll: ) ודייהטסו שרייד היא לא ממש

כוס התה שלי (נהגתי על ידנית כזו במשך מספר ימים והספיק לי :x ...בטירוף)

בקשר להשערה שלך, המצב לא ממש מתקבל על הדעת.

איציק ועמית (מבינים גדולים ולא בציניות) הציעו הצעות מעולות ונראה לי כי

הם צודקים.

בכל מקרה, גש למוסך מוכר וידוע על מנת לקבל חוו"ד מקצועי.

גם שחיה לא לומדים בהתכתבות :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...