Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברקסים צפים לנסר 2007

שימו לב! השרשור הזה בן 4785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי לנסר 2007 ואני מתענין לגבי צלחות בלימה צפות הבנתי שהיחוד הצלחות האלה שהם אף פעם לא נהרסות כי כל הזמן ההצלחת זזה ובכך היא לא נשחקת.

רציתי לדעת אם יש להשיג קיט כזה בארץ?

מה המחיר בערך?

והחשוב ביותר זה נכון שהצלחת לא נשחקת?

תודה לכל העוזרים והמיעצים :)

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחת שזזה כל הזמן באיזה כיוון?במאונך ללציר? איך בלימה מתבצעת?

אפשר קצת להרחיב בנושא או לינק למידע יותר מפורט בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפיסה זזה לא הדיסק עצמו?,מוזר לפי מה שהבנתי ממה שאמרו לי הדיסק זז יכול לייהות שהבנתי לא טוב או שהסבירו לי לא טוב,הצלחת לא נישחקת אבל?,מה המחיר של כזה דבר בערך?

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחת צפה, איך תבלום? עם מצופים?

לא יודע מה אמרו לך, אני אישית לא שמעתי על דבר כזה.

מה שנשחק יותר זה הרפידות עצמם, הצלחות בדרך כלל מתעוותות במעברי קור/חום מהירים.

כל כמה זמן אתה מחליף ברקסים? בשביל 2000 ש"ח פלוס מינוס פעם ב3 שנים לא צריך לשבור את הראש יותר מידי.

לא מדובר על רכב שעבר שינוי מסיבי שדורש מערכת בלימה חזקה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מקורי לחלוטין,בעתיד אני מתכוון לעשות פורטינג לשים קאמשפט חם לבנות תוכנה להעלות את הניתוק הצתה ולהתחיל לנסוע קצת יותר חזק כי ה98 כ''ס האלה ממש ממש מעפנים (0-100 13 ומשהו שניות) לפני זה היה לי סופר לנסר אם קצת חמוצים היתה עושה 0-100 בסביבות ה8 שניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע

אתה מדבר פה על שיפורים רציניים מאוד

גם נשמע שאתה מבין - קאמשפאט חם, פורטינג, עניינים.

עזוב אותך דיסקים צפים - לך ישר על מפרש

גם עדיף וגם יותר חסכוני כשיש רוח.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיך^

אתה כאילו מסטלבת תסטלבת עד מחר.

אני בא כולה לקבל המלצה,וחוץ מזה למה לזלזל בבנאדם זה ניהיה כבר מגעיל אני כבר לא מגיב כי כל נושא יש 10000 תגובות ציניות שלא עוזרות לשום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי מעט ציניות איפה נהיה?:-P

אתה הוספת שאתה מתכוון לשים קאמשפט חם ולעשות פורטינג, מה עושים השינויים האלו אתה יודע?

אחרי החלפת קאמשפט אולי צריך לשנות ניהול מנוע, אני לא יודע וכנראה שאתה גם לא.

איפה שמעת על המושג הזה ברקסים צפים? תוכל להרחיב טיפה כי אני לא שמעתי מעולם על דבר כזה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור,

אם לא שמעת על המושג, זה לא אומר שהוא לא קיים ! כנראה שהבחור בא מתחום האופנועים אם הוא השתמש במושג הזה.

"דיסקים מודרניים מותקנים באופן כזה שהם "צפים" מעל גבי פינים חלולים. לדיסקים כאלו יש את החופש להתפשט ולהתכווץ כתוצאה מחום ומקור ובכך נמנעים סדקים ופיצוצים בדיסקים "קבועים". בנוסף, דיסק צף מתאים את עצמו לתזוזות הקליפר, עם חופש לצדדים."

הרחבה מספיקה בישבילך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיך^

אתה כאילו מסטלבת תסטלבת עד מחר.

ידידי,

אני לא בא להסתלבט בגלל האוטו, אני מעיר הערה עוקצנית שהמשמעות שלה היא שאתה צריך קודם כל להבין איפה אתה עומד, איפה אתה נמצא עם האוטו ומה הנקודות החלשות שלו לפני שאתה מתחיל לשפר.

כבר מהשאלה שלך,אגב, עולה חוסר ידע משמעותי - לגבי מה זה בכלל דיסקים צפים.

קרא עוד למטה - יש המשך.

ליאור,

אם לא שמעת על המושג, זה לא אומר שהוא לא קיים ! כנראה שהבחור בא מתחום האופנועים אם הוא השתמש במושג הזה.

"דיסקים מודרניים מותקנים באופן כזה שהם "צפים" מעל גבי פינים חלולים. לדיסקים כאלו יש את החופש להתפשט ולהתכווץ כתוצאה מחום ומקור ובכך נמנעים סדקים ופיצוצים בדיסקים "קבועים". בנוסף, דיסק צף מתאים את עצמו לתזוזות הקליפר, עם חופש לצדדים."

הרחבה מספיקה בישבילך ?

אחלה הרחבה - רק שהיא מאוד לא נכונה.

דיסק צף, או מערכת בלימה צפה בכלל - היא דרך פשוטה שמצאו כדי להתגבר על בעיה ישנה בצורת בלימה של רפידות שלוחצות דיסקים.

הרעיון הוא שבעת בלימה נשחקות הרפידות ונשחק הדיסק, ומה שפעם היה ממורכז - כשסגרת את הברגים והידקת הכל - יוצא ממרכוז, ומביא לדעיכה בעצמת הבלימה במקרה הטוב, או לפגיעה של ממש ביכולת לבלום במקרה הרע.

את היציאה ממרכוז אפשר לפתור בשני אופנים (אפשר יותר, אבל זה סיפור אחר):

1. דיסק צף - הדיסק מחובר לנאבה כך שהוא יכול לנוע בציר האופקי - מה שמבטיח שלא משנה מאיזה כיוון הוא יילחץ, בעת הלחיצה הוא ימורכז, ואז תתבצע בלימה

2. קאליפר צף - אותו דבר בדיוק כמו דיסק, רק שהחלק שנע במישור האופקי הוא הקאליפר (שהוא סטטי) ולא הדיסק (שנע)

לפותח השרשור - אם קראת עד לפה, אתה יכול לנחש שברכב שלך, מיצובישי לאנסר, כמו בכל רכב מודרני אחר (וגם בהרבה רכבים לא מודרניים) מערכת הבלימה מתוכננת כך שהיא צפה ממילא.

אף יצרן לא היה מוציא משערי המפעל שלו מערכת בלימה נכה.

כעת - משבררת את הנושא אתה יכול להבין את התגובה שלי - מצד אחד אתה מתקשט בנוצות של מי שיודע "קאמשאפט חם" וכו', ומצד שני, שואל שאלות שמעידות על בורות עמוקה בנושא.

אם בכל זאת אתה רוצה לשפר את הבלימה ברכב שלך, ולא משנה מאיזה סיבה - תתחיל בליישר קו למערכת ווידוא שכל רכיביה תקינים ומתאימים.

אם גם אחרי זה לא תהיה מרוצה - בדוק אופציות אפטר מרקט.

ובלי קשר - תעשה חיפוש, תקרא, תלמד קצת.

בהצלחה

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסק צף יש רק באופנועים ורק על הגלגל הקדמי, למשל כמו באופנוע שלי 8)

בכלים באלו הדיסק צף והקליפר מקובע למקומו.

הנה תמונה בה רואים את הדיסקיות החלולות ש"מציפות" את הדיסק ימינה ושמאלה.

בכלי הספציפי הנ"ל, יש קליפרים מסוג "מונובלוק" שהם יציקה אחת, כדי לשפר את הקשיחות והרגש בבלימה, המערכת (של ברמבו) מגיעה עם דיסקים צפים, צינורות מפלדה שזורה ועוד ועוד, המון כסף והמון טכנולוגיה בשביל רגש ובלימה ברמת כלי תחרותי ...

2010-Ducati-Monster-696-Red.jpg

בשאר כלי הרכב, במיוחד בכלים עם 4 גלגלים, הדיסקים קבועים למקומם ולמי שיש את תכונות ה"ציפה" זה לקליפר, בכל מיני אופנים, לפעמים זו רק הרפידה, לפעמים הקליפר "צף" ויש לו רק בוכנות בצד אחד (מיושן ומפגר) ובכלים עם מערכות בלימה רציניות יש גם וגם, אצלך, ברכב שרחוק שנוד דור מהמושג "ספורטיבי" יש כנראה את המערכת עם בוכנות בצד אחד (מקווה שלא נעלבת) ... ללאנסר שלך אין שום צורך ואין שום יכולת לקבל דיסק צף, גם יכולות השיפור עליהן דיברת, של העלאת ההספק, מועטות עקב גיר אוט' מחורבן, שקורס גם בלי שתשפר את המנוע,

לדעתי, כמו שאמרו קודמי, תתמקד בישור קו, מערכת בלימה תקינה, צמיגים טובים, אולי קולר לגיר האוט' המחורבן, וסע לשלום

My 2 Cents

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...