Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק , שיפורים.

שימו לב! השרשור הזה בן 7235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע שתעביר את הסוגיה הזו לפורום ייעוץ לרכישה. התגובות לא יאחרו לבוא.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומרי, עצה שלי - צור קשר עם בעלי סיוויקים משופרות.

תוכל למצוא אותם במפגשים בר"ג, וגם דרך האינטרנט.

הם יודעים טוב יותר מכולנו כמה יעלה, ובמה זה כרוך, ואם כדאי בכלל.

בהצלחה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס רכב עם פוטנציאל לשיפורים זה כבר רכב ספורטיבי שאפשר לשפר אותו יותר, דוגמא לזה הם הרכבים הכוללים את המנוע של פולקסוואגן 1.8T, המנוע הזה הוא פוטנציאל לשפר ולהגיע להספקים גבוהים , רכבים שבקטגוריה: איביזה טורבו (לא עם הדיזל) , גולף GTI, פאסאט 1.8T ויש עוד (נראה לי).

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים שמתאימים לשיפורים ברמה גבוהה:

פיז'ו- 205 GTI

106 RALLEY

206 GTI

פולקסוואגן-

גולף GTI רוב הדורות.

סובארו-

IMPREZA מהשנים האחרונות.

סיאט-

IBIZA TURBO

רנו-

קליאו ספורט, 172..

פיאט-

פונטו, HGT וכו'..

כמעט כל הרכבים האלה הם רכבי ביצועים נטו ואולי אתה מקבל איתם טיפה פוזה.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיז'ו- 205 GTI

106 RALLEY

206 GTI

פולקסוואגן-

גולף GTI רוב הדורות.

סובארו-

IMPREZA מהשנים האחרונות.

סיאט-

IBIZA TURBO

רנו-

קליאו ספורט, 172..

פיאט-

פונטו, HGT וכו'..

כמעט כל הרכבים האלה הם רכבי ביצועים נטו ואולי אתה מקבל איתם טיפה פוזה.

מאור.

אתה מדבר על אימפרזה רגילה או טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא לך מכונית מוכנה?

יענו לקנות אותה ולמכור את הסיויק?

ROY306 מהפורום מוכר את האוטו שלו..פיג'ו 306 שנוסעת לא רע.

דבר איתו בהודעה פרטית.

אם אתה רוצה לשפר את הסיויק, אין בעיה.

לדעתי לא צריך לעלות יותר מ-40 אלף(כולל שיפורי מתלים ובלמים).

כמובן שהכוונה היא למשהו צנוע עם 200 סוסים בערך. להפוך ל"מפלצת" זה כבר סיפור יותר רציני.

להפניות למשפרים פנה למשתמש "יאשה והפיצפוצים" או פשוט תכנס לאתר

MAX-TUNING.

ולדעתי מכונית טובה כבסיס זה פיז'ו 306\סיטרואן ZX. אם כבר למכור את הסיויק אז לעבור למכונית שמתנהגת באמת טוב.

חוץ מזה אפשר למכור את הסיויק ולקנות אימפרזה טורבו סטנדרטית באיזה 90 אלף.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

106 RALLEY

206 GTI

פונטו, HGT וכו'..

מאור.

מממ

לשפר מאוד 106 ראלי ? פשוט מנוע עם פוטנציאל אדירררררררררר במיוחד ה1300... :shock: במיוחד כשרוצים הרבה כ"ס...

206 GTI? לא שאין לו מספיק כח מלכתחילה ... אבל לא יותר מדי אנשים ממש שיפרו את המנוע הזה בצורה רצינית

וכנ"ל לגבי הHGT.

אתה רוצה באמת אוטו שקל לשפר לך על טורבו ...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , אז יש לי הונדה סיוויק DX שנת 95 ידנית. האוטו די מהיר אבל הייתי רוצה לשפר לו את הביצועים. הייתי רוצה לקבל חוות דעת של אנשים שמבינים בשיפורים ולא בשיפורי פוזה כי איך שהאוטו ייראה והקולות שהוא יעשה זה פחות חשוב לי. אז עצות לשיפורים רציניים לרכב שלא יזיקו לו וישפרו את ביצועיו יתקבלו בברכה. :D

עומרי שלום.על טעם ועל ריח יש הרבה ויכוחים (לכן בחורות נגעלות מנאדים).

אתה יכול לשפר את הסיוויק שלך ולהגיע לתוצאות מאוד מרשימות-ואתה יכול גם לשפר מכונית יותר ספורטיבית ולהגיע לתוצאות מרשימות לא פחות.

אתה יכול להתחיל בדגם ספורטיבי ייעודי-לרוב תוצרת צרפת/איטליה שיהיה עדיף על הסיוויק מבחינת יכולות שילדה -אבל יהיה יותר חלש ופחות אמין.אתה יכול גם להשקיע בסיוויק ולהוסיף לה מספר תוספות בסיסיות -תודות לשוק שיפורים משגשג בארה"ב אתה יכול לתת לסיוויק שלך אחיזה ,היזון ושאר מונחי מגאזינים שמביישים את הסיוויק הספורטיביות המקוריות.

לא ציינת מה התקציב שלך-אז קצת קשה לעזור-אבל אם כבר יש לך סיוויק ידנית בבית-תוכל להשקיע בארבעה בולמים וקפיצים תואמים.לאחר מכן-השמיים הם באמת הגבול.המוצרים לסיביק אינסופיים ומתחילים בפילטר ומסתיימים במגדשי טורבו.לעומת זאת,ברכב אירופאי פוטנציאל השיפור והאמינות נמוך יותר-אבל אם אתה לא מתכוון להשקיע הרבה כסף-התמורה באחיזה והנאה תהיה גבוהה יותר.

אם הסיוויק אכן שלך (יש הרבה אנשים שכותבים "שלי" ואז מסבירים להם שעה מה לשפר ואז מסתבר שזה של ההורים....)-תישאר איתה.תתחיל בקטן (פילטר אגזוז) ותמשיך משם-אתה יכול להוציא 250 כ"ס בהשקעה של 20K.מישהו שעובד ליידי סיים עכשיו בניה של סיוויק ESI-הוא הביא ב2000 דולר קיט טורבו בגדישה נמוכה (כרגע) והוציא בערך 200 כוח סוס.הוא שידרג גם קפיצים וכו-והאמת? התוצאה פשוט מפחידה! נסעתי כבר על מספיק אירופאיות "מתקשרות" אבל האמת....זה לא משתווה לבעיטה שאתה מקבל מפקאקט הונדה סיוויק "כמו של אימא" בכולה שלושת אלפים דולר.שלא לדבר על העובדה שהאוטו אמין להחריד.

בקיצור-שיהיה בהצלחה.[/b]

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו שכתבת שאתה מקומבן בטסטים.סבבה.זו הבעיה היחידה שיכלה להתעורר.

לגבי המשטרה - מה לעשות? אם השיקולים שלך בשיפורי רכב הם פחד ממשטרת ישראל אז.....שב בבית על המחשב.

לקטע שם המשטרה מתרגלים די מהר ויודעים מה לעשות איתם.נכון-זה לא נעים-אבל זה מה יש.זו לא סיבה לפחד מהם ולהישאר סטנדרטי ולהתפשר על מכונית.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...