Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק , שיפורים.

שימו לב! השרשור הזה בן 7254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב , אז יש לי הונדה סיוויק DX שנת 95 ידנית. האוטו די מהיר אבל הייתי רוצה לשפר לו את הביצועים. הייתי רוצה לקבל חוות דעת של אנשים שמבינים בשיפורים ולא בשיפורי פוזה כי איך שהאוטו ייראה והקולות שהוא יעשה זה פחות חשוב לי. אז עצות לשיפורים רציניים לרכב שלא יזיקו לו וישפרו את ביצועיו יתקבלו בברכה. :D

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לנו תקציב משוער שאתה מעוניין להוציא, ונדע אולי לעזור. יש בארץ כמה וכמה סיוויקים משופרים בצורות שונות ויש אנשים עם הידע לעשות את זה. אבל זול זה לא. אם אתה מעוניין להוציא אלפים בודדים של שקלים - לא תקבל תוספת משמעותית. אם אתה רוצה יותר מזה - אז טורבו זאת השיטה, אבל זה הרבה הרבה יותר יקר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי כבר , אני מעוניין בשיפורים רציניים שיביאו לשיפור משמעותי (ולא עוד 2-3 כ"ס) ולכן אני גם מוכן להשקיע סכומים רציניים. אם תהיה תמורה להשקעה אני מוכן להשקיע כמה עשרות אלפים. אך אני מעוניין גם בשיפורי בטיחות משום שההונדה לא ידועה בתור אוטו הכי חזק (מבחינת שילדה) ולכן הייתי רוצה לדעת אם מומלץ להתקין כלוב התהפכות ברכב?

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי כבר , אני מעוניין בשיפורים רציניים שיביאו לשיפור משמעותי (ולא עוד 2-3 כ"ס) ולכן אני גם מוכן להשקיע סכומים רציניים. אם תהיה תמורה להשקעה אני מוכן להשקיע כמה עשרות אלפים. אך אני מעוניין גם בשיפורי בטיחות משום שההונדה לא ידועה בתור אוטו הכי חזק (מבחינת שילדה) ולכן הייתי רוצה לדעת אם מומלץ להתקין כלוב התהפכות ברכב?

אין צורך בכלוב התהפכות ברכב שנועד לכביש אלא רק ברכב לשטח או לראלי.

אתה יכול לשפר בנושא הבטיחות בלמים, ואולי גם חיזוקי שילדה שאני אישית לא יודע עליהם הרבה.

בסכומים רציניים כמו שאמרו פה כדאי לך להשקיע בטורבו שיכול להגיע לסכומים של 100 אלף ש"ח ואפילו הרבה יותר.

אם אתה שואל אותי: אם יש לך תקציב כזה לשיפורים בסיוויק אולי תחליף את הסיוויק במשהו הרבה יותר חזק? כי סיוויק זה אוטו פוזה בעיקרון הדבר היחיד שהייתי משקיע בו זה שיפורייופי כי אין ממש פוטנצייאל לרכב ספורטיבי וכיפי.

והרי אמרת שאינך חובב פוזה.. אז מדוע להשקיעבישפור המנוע באוטו שנבחר לפוזה?

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי סיוויק זה אוטו פוזה בעיקרון הדבר היחיד שהייתי משקיע בו זה שיפורייופי כי אין ממש פוטנצייאל לרכב ספורטיבי וכיפי.

מה זאת היציאה הזאת של סיוויק זה אוטו פוזה.

איזה פוזה יש על סיוויק ??(אז זהו שאין לו) זה אוטו רגיל כמו כל אוטו אחר......

בקשר לשיפור:

אחי עם אתה רוצה יש לי למכירה סעפת פליטה לסיוויק + טורבו IHI + אינטרקולר.

ה"פ

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מברר בקשר לשיפורים ועדיין לא בשלבי הקנייה. אבל יכול להיות שאני יחזור אלייך בקרוב. בכל אופן תודה...

ובתגובה ל- SPEEDSEEKER אז על איזה מכונית אתה כן ממליץ לי לשיפורים??

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי - אם אתה באמת לא מעוניין בשיפורי פוזה ורק רוצה מכונית שתהיה מהירה יותר, כנראה שהסיוויק לא בשבילך. זאת מכיוון שהיא איננה מכונית ספורטיבית (אלא רק אם מדובר על VTI נניח, וגם לה יש חסרונות בתור מכונית ספורטיבית).

לכן אתה יכול לעשות אחד משני הדברים - למכור אותה ולקנות מכונית ספורטיבית ואז לשפר אותה. או - לשפר את הסיוויק כמו שרצית. לדעתי התוצאה של הבחירה השנייה תהיה פחות מוצלחת, אבל זה כמובן תלוי ברמת השיפור.

זכור פרט מ-א-ו-ד חשוב והוא החוקיות של העניין. זה לא חוקי בעליל להכניס טורבו ושלל דברים (כמו למשל כלוב התהפכות) בסיוויק. איך אתה מתכוון לעבור טסט, למשל? או מה יקרה אם שוטר יתפוס אותך ואיכשהוא יגלה?

טורבו ועוד שיפורים על הסיוויק יעלו לך בהמון שעות עבודה, השבתת האוטו לתקופה מסוימת, ועשרות אלפי שקלים. תהיה מוכן לזה.

מכירתה וקניית רכב ספורטיבי, נניח כזה עם טורבו, יכולה לפתור חלק מהבעיה, שכן כאשר יש לרכב כבר טורבו הרבה יותר קל לשפר אח"כ. תחשוב על זה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפתיע... הייתי בטוח שסיוויק זה אוטו ספורטיבי שיתאים לשיפורים אבל אתם מאירים את עיניי ומשנים את דעתי. כל יום אני לומד דברים חדשים.

אם כן איזה מכונית כן תהווה בסיס טוב לשיפורים??(מכונית בסדר גודל של 40-60 אלף שקל)

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפתיע... הייתי בטוח שסיוויק זה אוטו ספורטיבי שיתאים לשיפורים אבל אתם מאירים את עיניי ומשנים את דעתי. כל יום אני לומד דברים חדשים.

אם כן איזה מכונית כן תהווה בסיס טוב לשיפורים??(מכונית בסדר גודל של 40-60 אלף שקל)

רגע, חכה. סיוויק בהחלט כן מתאימה לשיפורים. תעשיית השיפורים בחו"ל של הסיוויק היא עצומה, ואפילו בארץ כמו שאמרתי לך מסתובבות כמה סיוויקים עם מגדשים ויש אנשים שיודעים לבצע את העבודה. כל שאמרתי הוא - שהיא בבסיסה איננה מכונית ספורטיבית ולכן עדיף לקחת מכונית ספורטיבית ולשפר אותה - התוצאות פשוט יהיו עדיפות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומרי

סיויק זה אחד הרכבים שבארה"ב אוהבים לשפר, במיוחד הסיויק קופה, ההבדל בין הארץ לשם זה שבארץ זה לא חוקי ובארה"ב זה חוקי.

גם ההיבט הכלכלי, שמה יוצא כל החלקים יותר זול וכאן יותר יקר.

לכן לא כדאי לך לשפר סיויק, אגב כבר ראיתי תמונות עם בדיקות של סיויק 400 כ"ס - זה נשמע מטורף, נכון אנשים מטורפים שם :wink:

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, חכה. סיוויק בהחלט כן מתאימה לשיפורים. תעשיית השיפורים בחו"ל של הסיוויק היא עצומה, ואפילו בארץ כמו שאמרתי לך מסתובבות כמה סיוויקים עם מגדשים ויש אנשים שיודעים לבצע את העבודה. כל שאמרתי הוא - שהיא בבסיסה איננה מכונית ספורטיבית ולכן עדיף לקחת מכונית ספורטיבית ולשפר אותה - התוצאות פשוט יהיו עדיפות.

רוני

אני די לא מסכים איתך רוני ועם SPEED למעלה , סיוויק אינה מכונית ספורטיבית , וההתנהגות שלה רחוקה מכך , אבל וזה אבל גדול , היו כבר כמה סיוויקים שהגיעו לאיזור ה300 כ"ס על המנוע 1600 המקורי , ככה שפוטנציאל יש למנוע ...

השאלה עומרי היא מה אתה מחפש מהאוטו ?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין במכונית שתאיץ מהר , שתהיה יציבה בפניות ושתהיה בטוחה... בקיצור מכונית נאסקר תספיק לצרכיי :wink:

יש אפשרות לשיפוץ וכיוון מנוע כולל (כמו שעושים במכוניות נאסקר)???

עניין הטסט פחות מטריד אותי... אני כבר יסתדר.

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין במכונית שתאיץ מהר , שתהיה יציבה בפניות ושתהיה בטוחה... בקיצור מכונית נאסקר תספיק לצרכיי :wink:

יש אפשרות לשיפוץ וכיוון מנוע כולל (כמו שעושים במכוניות נאסקר)???

עניין הטסט פחות מטריד אותי... אני כבר יסתדר.

מכונית כזאת צריכה להיות מאוזנת. בשביל להביא סיוויק לדרגה כזאת של איזון צריך להשקיע המון. הסיוויק איננה מכונית מתנהגת במיוחד או בעלת אחיזה טובה במיוחד (ביחס למשפחתיות בכלל ובמיוחד ביחס לספורטיביות). אני זוכר כתבה באיזה מגזין ישראלי על סיוויק משופרת מאוד עם טורבו שטוענים לאיזה 400 כ"ס (או משהו כזה מופרך). במגזין הדגישו שלמכונית הספציפית הזאת לא נעשו שיפורי שלדה או בלמים מיוחדים, ושהיא מאוד מסוכנת לנהיגה בגלל שהיא לא יכולה להשתלט על כל הכוח.

בנוגע לעניין הטסט - אל תהיה כזה בטוח בעצמך...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איזה אוטו כן מומלץ בתור בסיס לשיפורים??? ומה השיפורים המשמעותיים שכדאי לעשות עליה?? וכמו שכבר כתבתי אני מוכן להשקיע הרבה אבל לקבל תמורה בהתאם (וזאת אומרת מכונית שתאיץ מהר , תהיה יציבה ושתהיה בטוחה) ובשאיפה להגיע למכונית מהרמות הגבוהות ביותר :twisted:

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...