Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת הגה להגה ספורטיבי , איך? מה? למה? וכמה?(מיצובישי קולט)

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי חברים לאחר מספר לבטים (והעובדה שאין לי כריות אוויר גם ככה) החלטתי לרכוש הגה קטן וספורטיבי יותר לצורך נוחות ויופי , כמה שאלות צצו :

1.איך אני יודע איזה מתאם אני צריך ?

2.האם זה אפשרי להתקין ללא ידע קודם ?

לאחר מספר בירורים בארץ נאמר לי שכל הגה צריך מתאם שונה אבל עדיין נשאלת השאלה איך אני יודע מה מתאים לרכב שלי ??

כמו כן לאחר בירורים המחירים בארץ מעט יקרים והעיצובים ממש מזוויעים (ניקלים וכו) , פניתי לעזרת אייביי ונדלקתי על ההגה הבא:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-STYLE-320MM-STEERING-WHEEL-HUB-SHOSHINSHA-WAKABA-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem588c2d8829QQitemZ380308916265QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

הוא מגיע כבר עם מתאם אז אני לא צריך להזמין בנפרד , תודה לעוזרים

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא נרגע לרגע אתה, אה?

דע לך שאם יבקשו ממך אישור של משרד התחבורה להגה אין סיכוי שתקבל.

ולבוחן מזדמן תהיה עוד סיבה אחת נוספת להוריד אותך מהכביש.

לגבי תאימות - בדוק טוב טוב עם המוכר.

ותעשה טובה תקנה מוצר טוב של יצרן ידוע ונורמאלי (רמז - זה יעלה "טיפה" יותר מ-25$).

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CROC- כן בדקתי מול משרד התחבורע (יותר נכון מכון רישוי סתם רציתי להגיד משרד התחבורע) , ונאמר לי כל עוד יש תקן TUV אירופאי (גרמני אני חושב) או עוד מספר תקנים (חוץ מהאמריקאי) אז אפשרי להתקין וזה חוקי (חוץ מהגה מעץ) מכיוון שאין לי כריות אוויר , ההגה שפורסם רק להראות את הכיוון בו אני רוצה ללכת איזה סוג הגה (לא מצועצע מדיי אלה סולידי מאוד),יש של OMP דומה מאוד לזה שאני פרסמתי כרגע אני במשא ומתן עליו הבעיה היא איך אני מתאם אותו לרכב שלי ?? איך אני יודע עם ההגה מתאים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להעליב או משהו, אבל זה ממש ילדותי.

מזה בעצם הגה ספורט? מה הופך אותו לספורטיבי?

מה שיצא לך בסוף מכל הסיפור הזה אלו שני דברים:

הגה עם מתאם זול שישבר ויהרס תוך חצי שנה לא יהיה שווה את הכסף.

הגה ומתאם יקרים ואיכותיים של חברה מוכרת ועדיין בזבוז של כסף.

לא מוסיף כלום, לא נותן כלום, ואפילו ההגה שבחרת ואהבת די מכוער :).

היה לי הגה של מונו ב1500 שקל, היה מגניב לכמה ימים ואז נמאס לי שהוא קשה יותר פי 10 מהקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדותי ?? לא הבנתי איך הגה קטן יותר ויפה יותר הוא ילדותי , עוד מעט תגיד שגאנטים גם ילדותיים ?? טוב לא חשוב , בשביל הערות כאלה בדיוק פתחתי את השרשור , מה שאני מבין בעצם מהדברים שלך זה שעדיף להשאר עם המקורי ? המתאמים לא מחזיקים מעמד ?

(יופי זה עניין של טעם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שזה ילדותי ולא ענית על השאלה שלי-

אתה רוצה הגה ספורטיבי ומה יצא לך ממנו? הרי למשהו ספורטיבי צריכה להיות תועלת?

ג'אנטים זה לא מיותר, אם קונים את הנכונים, ובהתאמה לצמיגים, יש יותר/פחות אחיזה וכו'...

אומר לך מניסיון, מיותר לחלוטין.

אחרי שהחזרתי להגה הרגיל הבנתי כמה הוא יותר נוח, פשוט מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודל שלו והאופן המהיר בו אתה יכול לסובב אותו(יותר חד) הופך אותו לספורטיבי יותר , כל מה שלא בא מקורי עם האוטו מיותר ז"א אתה לא חייב את הדברים הללו כדי לנסוע עם הרכב , ילדותי או לא זה עניין של דעה , אני רוצה להתחיל לקחת את הרכב למסלולים לרכיבה ספורטיבית יותר(לאחר שתוקנו והוחלפו כל חלקי המתלים הבלויים נקנו צמיגים חדשים והרכב מחכה לסט קפיצים חדש) לכן חשבתי בכיוון של הגה ספורט (אה גם אני בכיוון של החלפת מנוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בג'יפ שלי מותקן הגה כזה, דומה מאוד, כזה שהגיע ב25$, אם זה טוב או רע, אני לא יודע, אני יודע רק דבר אחד, ההגה האורגנל הולך איתי לכל מקום, במידה ויהיה שוטר שזה מפריע לו, נפתור את הבעיה בו במקום.

גם אני יודע שהגה קטן קשה יותר לסובב (אין מה לעשות, פיזיקה פשוטה של מומנט), אין לי מושג איך האוטו מתנהג עם הגה מקורי, כי רכשתי את הרכב כמו שהוא (אני אישית מסכים עם הבחור, שזה זוטות וקשקוש).

לא מחליף בחזרה למקורי, כי הוא ממש ענק ולא נוח לנהיגה (מנסיון ברכב זהה אצל חבר).

קח בחשבון, שאותו השוטר שיעצור אותך, לא שמע על זה שההגה חוקי "אם..." (או בקיצר לך תוכיח שאין לך אחות)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אם תרצה הגה ''ספורטיבי'' נורמלי ולא הדבר הזה ב20 דולר, שלח ה''פ8)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GUNNER אתה הוא עוד אחד המעצבנים מחברי הפורום שיש להם נטייה לבאס כל בן אנוש , הבן אדם סך הכל רוצה הגה יותר מגניב יותר יפה ויותר נוח , מה אתה מתחיל להכניס לו שההגה ילדותי ועוד הערות שפשוט מרגיזות ולא נחוצות , הוא לא שאל אם ההגה ילדותי או לא , אז למה סתם לתת הערה מעצבנת מה בשביל להרגיש שאתה כזה בוגר שמה לך ולהגה ספורטיבי הרי אתה לא בכלל פונה לכיוון של רכב אם אין לו 12 צילנדרים והספק של 500 כוח סוס ...

אני רוצה לשים באקט אצלי ברכב , ויודע מה ? יש לי 88 כוח סוס לפחות לפי הדינו האחרון , אז מה תגיד שאני חי בסרט ואני ילד קטן ?

אני חושב שזה דפוק לקפוץ ממטוס אבל יש אנשים שזה עושה להם טוב אז שיעשו מה שב*ין שלהם!

לבעל הקולט , דווקא אש ההגה שבלינק של אי ביי אבל שים לב הוא לא שולח לישראל ! , ומכוון שבסופו של דבר אנחנו מדברים על הגה לאוטו הייתי כאן דווקא משקיע והולך רק על הטופ !

זה באמת לא מצחיק אם דבר כזה נשבר לך במהלך נסיעה ואתה בלי הגה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smallers אני לא לוקח דברים ללב אלה מקשיב ואוסף את כל העצות שאני מקבל ואז מחליט בעצמי מה הכי טוב במקרה הזה הנימוק שזה ילדותי לא שינה את דעתי,תודה על החיזוק לא בעיה למצוא אחד ששולח לארץ אבל אולי אני באמת ילך על משהו איכותי דוגמת OMP וחבריו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה , באמת שזה לא צחוק ואתה לא יכול להתפשר ולהגיד נו טוב הג'אנט הזה שוקל 5 קילו וזה 4 אז נילך על הזול , כאן באמת יש חלק שאם חס וחלילה תוך כדי נסיעה נשבר לך אתה אבוד פשוט ! רק להגיד תפילת הדרך ולקוות לנס .

אני הבנתי שלשים כיסא באקט לאוטו זה גם לא צחוק מבחינה בטיחותית ויש פרטים קטנים שצריכים לרדת אליהם אחרת הכיסא עוד יכול להתנתק בזמן תאונה ואז שם גם לא הספקתה להגיד את ברכת הדרך אז בכלל הלך עליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לרשום פעמיים, תביט פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2885723&postcount=117

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...