Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפיצים לגולף

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד כרגע לפני החלפת הקפיצים ברכב, גולף 01 מנוע 2.0.

המטרה של ההחלפה היא להנמיך את הרכב בכ3-4 ס"מ, יותר למטרת יופי, פחות למטרת שינוי ביצועים.

כרגע בבירורים שעשיתי עם כמה ספקים קיבלתי שלוש שמות, על שנים מהשמות מצאתי מידע על אחד מהם מצאתי מידה אבל הוא לא מכוון אותי למה שאני רוצה לדעת.

החברה של הקפיץ היא LESJOFORSAB.

הספק שהמליץ לי עליה אמר שזו חברה שוודית וזה משהו שמרכיבים בדרך כלל לגולף V5, המחיר שלהם נע סביב ה1500 שקל (לא כולל עבודה).

רציתי לדעת קצת על הקפיץ הזה, אם יתאים לי לרכב ועל האיכות והאמינות של המוצר.

תודה מראש.

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון חברות הרבה יותר טובות, עם מחירים דומים, רק שהן באות מתחום הרכב (החברה הזו נראת כאילו היא מייצרת קפיצים מהסוג שיכול להקפיץ אותך לחלל) חייב לדעת איך הגעת לחברה הזו לעזאזל :?, במיוחד לV5? אני בספק.

בין החברות המיוצגות בארץ אשר יותר מתאימות למה שאתה צריך:

KW

WEITEC

VMAXX

TEIN

EIBACH

ועוד.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא שמעתי מימיי עם החברה זאת

בסביבת המחירים שאתה מדבר עליה, יש המון חברות מוכרות וידועות

לפני שאתה קונה, שים לב שהקפיץ מתאים לעבודה עם בולמים מקוריים (לדוגמא אייבך פרו-קיט )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא שמעתי מימיי עם החברה זאת

בסביבת המחירים שאתה מדבר עליה, יש המון חברות מוכרות וידועות

לפני שאתה קונה, שים לב שהקפיץ מתאים לעבודה עם בולמים מקוריים (לדוגמא אייבך פרו-קיט )

מהסיבה הזאת בדיוק אני שואל.

האמת שאני שואל לגביו בגלל שמי שהציע לי אותו הוא מכר שבמקרה הסט הגיע אליו, בחישוב עלות לצרכן שלו זה יוצא סביב ה1500 אבל הוא מוכן לתת לי את הסט תמורת חצי מחיר בערך ובהתחיבות שזה מתאים.

אבל כמו שאומרים, ברגע שיהיה נזק אפשר לנגב את התח* עם ההתחיבות ולכן אני חושב שאני ילך כבר על סחורה בטוחה ואיכותית שבמקרה הצורך (ולא אמור להיות צורך) יש למי לפנות.

תודה לכם על הדעה הנחרצת, יתכן שעזרתו לי למנוע נזקים.

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד כרגע לפני החלפת הקפיצים ברכב, גולף 01 מנוע 2.0.

המטרה של ההחלפה היא להנמיך את הרכב בכ3-4 ס"מ, יותר למטרת יופי, פחות למטרת שינוי ביצועים.

כרגע בבירורים שעשיתי עם כמה ספקים קיבלתי שלוש שמות, על שנים מהשמות מצאתי מידע על אחד מהם מצאתי מידה אבל הוא לא מכוון אותי למה שאני רוצה לדעת.

החברה של הקפיץ היא LESJOFORSAB.

הספק שהמליץ לי עליה אמר שזו חברה שוודית וזה משהו שמרכיבים בדרך כלל לגולף V5, המחיר שלהם נע סביב ה1500 שקל (לא כולל עבודה).

רציתי לדעת קצת על הקפיץ הזה, אם יתאים לי לרכב ועל האיכות והאמינות של המוצר.

תודה מראש.

היי,

אשמח לתת לך פיתרון מיקצועי ויעיל על קפיצים של יצרנים אחרים 20% הנחה לסט קפיצים או קיט הנמכה מושלם כולל בולמים

של מיטב היצרנים.

אני בעל מרכז שירות לתיקון וכיוון מתלים לרכבים פרטיים ושטח עם קהל מגוון ובעלי רכבי ספורט .

אשמח ליצור קשר טלפוני

0575396087

089242345

מכון אלשיך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...