דף 1 מתוך 21 123411 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 304

נושא: אוסף רדיוים הישנים- היה נושא כבר?

כותב. הרבה. הסימלון של gluk

אוסף רדיוים הישנים- היה נושא כבר?

כי אני לא מוצא! אז אם כן- מנהלים מוזמנים להעביר את זה לשם! בכל אופן: כבר כמה שנים אני אוסף בין היתר גם "מכשירי קול" הישנים, שזה כולל רדיו, רדיוטייפים ודומיהם. יש לי אוסף לא גדול במיוחד, שאיני משקיע יותר מדי מאמצים להרחבתו, גם לא תקציב- הוא עובד יותר על העיקרון של "מה שבא- ברוך הבא"!

אז אתמול קיבלתי (סוג של "טרייד-אין ליתר דיוק) שני מכשירי רדיו ניידים של שנות ה-70: טושיבה כנראה משנת 75, ו"אוקאן" רוסי גם כן בערך מאותו השנתון. שניהם מאד מלוכלכים, אבל טושיבה יפה מאד ושלמה, באוקאן חסרות כמה ידיות. אין לי מושג האם הם עובדים עדיין- אתמול רק ניקיתי אותם קצת. אז קבלו בבקשה: (מראש מתנצל על ה"איכות" הצילום- צולם בפלאפון בחוסר תאורה בינתיים)

בנוסף יש לי באוסף כמה טייפים עם הסלילים רוסיים (אחד אפילו עם המנורות), פטפונים, כמה רדיוטייפים משנתונים שונים, ווידאו ישן עם הלחצנים המכניים ופתיחה מלמעלה עדיין, ועוד...
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: גלוק524.jpg‏ - מספר צפיות: 1004 - גודל: 96.6 קילובייט   שם: גלוק525.jpg‏ - מספר צפיות: 1001 - גודל: 146.1 קילובייט   שם: גלוק526.jpg‏ - מספר צפיות: 970 - גודל: 153.6 קילובייט   שם: גלוק527.jpg‏ - מספר צפיות: 937 - גודל: 165.5 קילובייט  

שם: גלוק528.jpg‏ - מספר צפיות: 918 - גודל: 60.4 קילובייט  

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות"*פורד פיירמונט 79' -חולם להיות שחור *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורומניאק הסימלון של לירוי1

בעניין: אוסף רדיוים הישנים- היה נושא כבר?

גם לי יש אוסף של מכשירי רדיו אבל לרכב.יש לי לפחות 50 מכשירים מכל השנים.יש לי דגמים מיוחדים .יש לי רדיו שיכול להיות גם 6 וגם 12 וגם ניתן להחליף את ה+ וה-

נו- אז למה אתה מחכה? מה עם התמונות/הסברים?! אני אשתדל גם לצלם את האוסף שלי יותר בפרוט- וגם לי יש כמה של רכב, לצערי בזמנו זרקתי את העתיקים שהיו לי כי אז לא עניין אותי "ערך ההיסטורי" שלהם- רק שימושיות באוטו, ולא היה לי מה לעשות איתם...cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות"*פורד פיירמונט 79' -חולם להיות שחור *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו

כמה עדכונים: ככה נראית הטושיבה היום, אחרי הניקוי. יותר אני לא מנקה- מפחד להוריד את הציפוי. מה שיפה- מאחורה יש אפילו תא קטן עם האוזניה הקטנה בפנים! אהבתי גם את המדבקת היבואן של אז מאחורה/אולי מעבדת תיקונים: פיקרר את לייטנר, דיזינגוף 180 ת"א, טלפון: 227510! מישהו יודע מאיזו שנה הדבר הזה בדיוק?

והאוקאן (שאגב הסתבר שמשנת 83 בערך, לפי מה שכתוב על אחד מהרכיבים בפנים) מפורק בניקוי:
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: גלוק530.jpg‏ - מספר צפיות: 355 - גודל: 146.1 קילובייט   שם: גלוק531.jpg‏ - מספר צפיות: 392 - גודל: 168.9 קילובייט  

ל' הצלמת הסימלון של נהגת שודים

הם פועלים?

ל'
    ציטוט bagira כתב: הצג הודעה
    תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

כותב. הרבה. הסימלון של חולגי

הא. התפרצתם לדלת פתוחה
    על המקרר מטבח ניצב בגאווה רדיו גרונדיג, ובחדר הילדים, רדיו טייפ (לא הכי ישן) פיליפס. שניהם פועלים, הגרונדיג על בסיס יומי
    גם לי יש 7-8 רדיואים/רדיו טייפים לרכבים מסוגים שונים.
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: IMG00327-20110309-1902.jpg‏ - מספר צפיות: 301 - גודל: 90.5 קילובייט   שם: IMG00328-20110309-2037.jpg‏ - מספר צפיות: 305 - גודל: 114.3 קילובייט  

חבר מועדון ה-5 הסימלון של oldcar

טוב אני קצת מבוגר יותר מה שאתם הראתם עד כה הוא חדש מידי לטעמי.
    אז הנה רדיו נייד משנות החמישים הוא לא טרנזיסטורי הוא על שופפרות (מנורות)
    ועוד כמה מכשירי רדיו בני אותו הגיל ואחד חדש "רטרו"
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: P1140869.JPG‏ - מספר צפיות: 264 - גודל: 106.5 קילובייט   שם: P1140870.JPG‏ - מספר צפיות: 316 - גודל: 99.4 קילובייט   שם: P1140873.JPG‏ - מספר צפיות: 304 - גודל: 101.4 קילובייט   שם: P1140874.JPG‏ - מספר צפיות: 287 - גודל: 98.6 קילובייט  

שם: P1140875.JPG‏ - מספר צפיות: 266 - גודל: 101.7 קילובייט   שם: P1140877.JPG‏ - מספר צפיות: 265 - גודל: 104.2 קילובייט   שם: P1140878.JPG‏ - מספר צפיות: 293 - גודל: 106.3 קילובייט  
    שלמה דן גדרון

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של BEEKER

מכשיר Pioneer לרכב מסדרת M, תחילת שנות 90':

ציטוט חולגי כתב: הצג הודעה
    הא. התפרצתם לדלת פתוחה
    על המקרר מטבח ניצב בגאווה רדיו גרונדיג, ובחדר הילדים, רדיו טייפ (לא הכי ישן) פיליפס. שניהם פועלים, הגרונדיג על בסיס יומי

יש לי גרונדיג דומה, וגם כמה רדיוטייפים דומים, וגם אחד ממש גדול, כמו של הראפרים הכושים- שאפילו עובד! ואני מחפש עוד כאלה!

ציטוט oldcar כתב: הצג הודעה
    טוב אני קצת מבוגר יותר מה שאתם הראתם עד כה הוא חדש מידי לטעמי.
    אז הנה רדיו נייד משנות החמישים הוא לא טרנזיסטורי הוא על שופפרות (מנורות)
    ועוד כמה מכשירי רדיו בני אותו הגיל ואחד חדש "רטרו"

אלה הכי מגניבים- לצערי היה לי חוסר שכל פעם והעפתי כמה (כשהייתי ילד), עוד לפני שחשבתי שזה מעניין! אפילו הייתה לי ארונית "מערכת" של פיליפס שכללה רדיו מאד גדול ומשוכלל בפנים, פטפון ו-6 רמקולים גדולים- הארונית עדיין קיימת, רק שהרמקולים שלה כבר מזמן מחוברים למערכת מיני חדשה דיגיטלית (מקודם היו מחוברים לפנסוניק גם כן די ישן שכלל פטפון, רדיו ומגבר, עדיין קיים אך לא בשימוש), והמקומות של הרדיו והפטפון משמשים לאיחסון דברים (בעיקרון- לסלילים לטייפ הישן והטייפ עצמו! שעומד בפנים). למעשה האוסף שלי התחיל מהצבא, כאשר מישהו מהבסיס רצה לזרוק לזבל את הרדיו מנורות הגדול שנקרא "Old Clipper" אם אינני טועה- ואני דווקא חשבתי שהוא מאד מגניב ולקחתי אותו. הוא עובד, אגב, רק שהחוט שמחבר בין הידית להסליל והסקאלה קרוע- אז ניתן לכוון אותו רק מבפנים עם היד, ולא מהידית, ותופס מקום של כבוד על הארון עם כל הרדיוים היותר קטנים בפנים.

כותב. הרבה. הסימלון של חולגי

רדיו - טרנזיסטורים גם נחשב...?
    חזרתי היום מבית הוריי, וזה ה"אוסף" של אבי. מיותר לציין שכולם עובדים.
    יש עוד אחד, דיי ישן שלא אותר עדיין.
    (פעם היו נוהגים ל"עטוף" את המכשירים בעטיפת דמויית עור, כמו המיצובישי השחור)
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: תמונה0033.jpg‏ - מספר צפיות: 194 - גודל: 101.7 קילובייט   שם: תמונה0034.jpg‏ - מספר צפיות: 212 - גודל: 121.3 קילובייט   שם: תמונה0035.jpg‏ - מספר צפיות: 230 - גודל: 131.1 קילובייט   שם: תמונה0037.jpg‏ - מספר צפיות: 218 - גודל: 114.9 קילובייט  

שם: תמונה0038.jpg‏ - מספר צפיות: 213 - גודל: 94.4 קילובייט  

פורומניאק הסימלון של לירוי1

חלק מהאוסף ,כרגע כל המכשירים מאוחסנים בקרטונים בבוא היום אני רוצה לבנות ארון שבו כל המכשיר יקבלו גם מתח וידלקו
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 27022010379.jpg‏ - מספר צפיות: 377 - גודל: 103.8 קילובייט  

וואו! אתה רציני אתה! לי יש: רדיו לחצנים גדול עם כיתוב :BUICK על הלחצנים (משהו משנות ה-60 כזכור לי), רדיו מוטורולה ישן (אני חושב שאפילו כתוב עליו FORD- הוא ירד מהטרנזיט דאבל-ג'אנט כמו שלי!), כמה תדיראנים, SUBARU משנות ה-70, ועוד כל מיני רדיוטייפים ישנים, בהם כמה דגמים של ה-ROADSTAR (אם לא זרקתי אותם בזמנו). כמו כן כמה דיגיטליים. טרנזיסטורים הקטנים גם יש לי כמה, עוד לא מצאתי אפילו את כולם. וצריך לשנות את הארון הרדיוים- כבר אין מקום, שנייים האחרונים כבר עומדים ככה שמסתירים אחד את השני! האוקאן אגב עובד- רק שלא קולט כלום כי או שמשהו שם לא מכוון, או שכבר לא משדרים בגלים האלה! את הטושיבה לא בדקתי כי אין לי ספק מיחד בשבילה ועוד לא התעסקתי בלחפש משהו מתאים (לא מאמין שתהיה בעיה).

ציטוט חולגי כתב: הצג הודעה
    הא. התפרצתם לדלת פתוחה

אתמול עברתי על האוסף שלי: הגרונדיג שלי מאד דומה- רק שהוא גם טייפ, ויש לו סקאלה אחת גדולה במקום כמה שיש לך, והפיליפס שלי נראה לי אותו הדבר- רק לבן! שניהם שלמים, והפיליפס עד כמה שאני זוכר עובד, והגרונדיג לא. אבל אני לא דואג- הכל יעבוד!
    אה- ויש לי טלויזיה קטנה 14' שחור/לבן עגולה, שפעם תיקנתי ועבדה, ושוב התקלקלה וכבר לא היה לי צורך בה- והתבאסתי לזרוק אז, כי השקעתי מאמץ בלתקן! וטוב שלא זרקתי!

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של A900

ציטוט gluk כתב: הצג הודעה
    וואו! אתה רציני אתה! לי יש: רדיו לחצנים גדול עם כיתוב :BUICK על הלחצנים (משהו משנות ה-60 כזכור לי), רדיו מוטורולה ישן (אני חושב שאפילו כתוב עליו FORD- הוא ירד מהטרנזיט דאבל-ג'אנט כמו שלי!), כמה תדיראנים, SUBARU משנות ה-70, ועוד כל מיני רדיוטייפים ישנים, בהם כמה דגמים של ה-ROADSTAR (אם לא זרקתי אותם בזמנו). כמו כן כמה דיגיטליים. טרנזיסטורים הקטנים גם יש לי כמה, עוד לא מצאתי אפילו את כולם. וצריך לשנות את הארון הרדיוים- כבר אין מקום, שנייים האחרונים כבר עומדים ככה שמסתירים אחד את השני! האוקאן אגב עובד- רק שלא קולט כלום כי או שמשהו שם לא מכוון, או שכבר לא משדרים בגלים האלה! את הטושיבה לא בדקתי כי אין לי ספק מיחד בשבילה ועוד לא התעסקתי בלחפש משהו מתאים (לא מאמין שתהיה בעיה).
    לי יש באוטו רדיו רולדסטאר במצב חדשש!! תקין ועובד! מקורי משנת 82? (אני בכוונה לא מחליף אותו!)
    אני חייב לציין שיחסית לרדיו כזה ישן שומעים מעולה!!
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: 1025101410.jpg‏ - מספר צפיות: 473 - גודל: 110.8 קילובייט  

ברשותי אלפא 147 1.6 2002
    לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

דף 1 מתוך 21 123411 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. נושא שמעניין אותי כבר הרבה זמן - חיבורים אופטיים ברכב
    By gsi16v in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 25/01/09, 16:01
  2. אני יודע שזה כבר נושא נדוש אבל מההתחלת ההתקנה יש רעשים
    By kobika24 in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 11/02/08, 22:19