Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה VRS DSG או GTI 2.0TSI DSG

oferadi
שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כמו כולם ברגע שאתה מתרגל לכח אתה בדרך כלל רוצה עוד, הייתי מעוניין לקבל חוות דעת,

מה יותר כדאי VRS או GTI ? אני מדבר על דגם 5 דלתות, חייב DSG.

הנטייה ל- VRS נובעת מהיותו רכב בעל חזות של אוטו משפחתי (פחות מועדף על משטרה), בגאז' לעגלת תינוקת (בעזרת השם)...

........

עזוב הכל תן בימנית :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תקנה את ה- GTI בצבע כסף - אף אחד לא יחשוד...

דווקא ה- VRS קצת יותר מוחצנת לדעתי מהגולף GTI, אבל אצל שתיהן זה בשוליים.

ה- VRS כמובן זולה יותר ויש לה תא מטען גדול יותר.

מצד שני - רק ארבעה כוכבי ריסוק, מראה מוטל בספק, וזמן המתנה ארוך (למיטב הבנתי אין במלאי, לפי מה שאוראל כתב).

זו היתה גם ההתלבטות שלי. לקחתי GTI כחולה (גרפיט). בעיקר בגלל הכוכב הנוסף ונוחות המושבים העדיפה לטעמי. גם החניה בעיר הגדולה היוותה שיקול.

בדגם הבא, כשיהיו לה חמישה כוכבים (אני מניח) ולנו עוד ילד (אולי), היא תהיה הבחירה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב ספורטיבי הGTI עדיפה.

כרכב פרקטי למשפחה עם בגאז' גדול, ה VRS.

דווקא GTI בצבע לבן כמו שיש רבות בכביש בתצורת 5 דלתות, הוא רכב מאוד אנונימי. אפילו יותר מהסקודה.

קח בחשבון גם את הסחירות של הסקודה, ראה דוגמא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=345960&highlight=%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הלאון FR ? סחירות ? מחיר ? התנהגות ? שמעתי שאם אתה בא לסיאט אפשר לעשות קוואצ' במחיר ?

באדום ובלבן היא נראית לא רע בכלל. גם אותה שקלנו בזמנו, אבל גם לה רק ארבעה כוכבי בטיחות. הגה מצויין לטעמי האישי.

אכן, הוצע לי בזמנו עליה קוואץ' די מפתה. סחירות? לא יודע, אבל לא הייתי אופטימי מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניהוג של הGTI עדיף.הVRS מרגישה קצת גמלונית עם זויות גלגול מוחשיות יותר,והGTI מרגישה יותר כרכב שמהתחלה תוכנן כספורטיבי,והסקודה מרגישה כמו רכב משפחתי שהורכב לו מנוע חזק יותר ומתלים משופרים במקצת.

אני חייב לציין שלא נהגתי יותר משעה,שעה וחצי על הרכבים,אבל זה מספיק כדאי לקבל מושג לגבי איך הרכבים מרגישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה VRS עדין נמכרת?

כלל לא יצא לי לראות אוקטביה VRS אחרי המתיחת פנים האחרונה.

מה שבטוח לגבי סחירות, ברגע שתמצא מישהו שמחפש את הרכב יהיה לך יותר קל למכור קרוב למחירון (נדירות של הרכב לעמת האחיות שלו גולף וליאון)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בסוף נופלת החלטה ללכת על הGTI אני גם מעוניין באחת כזו חדשה...

אולי אם נבוא להם 2 רכבים "במכה" נזכה להטבה\הנחה כלשהי.

לביינתים קיבלתי הצעה גבוהה מידיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח לגבי סחירות, ברגע שתמצא מישהו שמחפש את הרכב יהיה לך יותר קל למכור קרוב למחירון (נדירות של הרכב לעמת האחיות שלו גולף וליאון)

אני לא רוצה להיכנס לויכוח הזה, אבל אם זה חשוב לפותח השרשור, אזי כדאי להסתכל למציאות בעיניים, ואין כמו מודעות המתפרסמות חודשים בפורום (שלא לדבר על מקומות אחרים) כדי להדגים זאת. ה- VRS אכן מוצלחת, אבל הקהל שלה, ועוד כיד 2, מאוד מצומצם. זה לא מה שימנע ממני לרכוש אחת כזו, בהנחה שאמשיך טרייד-אינים לנצח (אם רק אוכל להרשות לעצמי), אבל אם זה כן מהווה שיקול - צריך להתחשב בו. רכב הוא לא השקעה, אבל אם מכירת המכונית הקודמת מהווה בסיס לרכישת הרכב החדשה - זה שיקול לגיטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני סומך על טיף נידל לגבי ההבדלים השוליים בהתנהגות בין שתי המכוניות

http://www.youtube.com/watch?v=imNXfpV2o-k דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

יחד עם זאת, מדובר בשתי רכישות שונות.

היתרון המוחץ של הסקודה בשימשויות יקסום לחלק מהאשנים בעוד שהסטטוס של גולף GTI (סטטוס דה לא שמעטה לעניות דעתי) יקסום לאחרים.

אגב, זה נחמד מאוד לתת לינק כדוגמא לסחירות חלשה לאוקטביה VRS קומבי שהיא למעשה רכב נישה בתוך נישה ולא מלמדת כלום עם סחירו תשל VRS רגילה. גם WRX סטיישן קשה יותר למכור בהשוואה לרגילה. צריך רק קונה אחד שרוצה סטיישן והכל פשוט יותר. לי לא היתה בעיה גדולה מדי למכור את ה- VRS שלי במחיר מחירון וגם אחת אחרת עליה שמתי עין נמכרה מהר מאוד במחירון, הבעיה היא שהמחירון נשחק מהר יותר מגולף אבל לעומת זאת משלמים פחות ברכישה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון.

יש כמובן גם הבדלים אחרים, באבזור, במושבים וכו'. במיוחד כאשר מדובר בדור VI של הגולף, כאשר האוקטביה עוד לא עודכנה. אגב, אולי זה רק אני, אבל לא הבנתי מפותח השרשור האם הוא מחפש חדשה דנדשה או משומשמת.

לגבי עגלת תינוק: בגולף נכנסת עגלת בוגאבו+טיולון+קניות (אבל שבועיות, לא חודשיות...). ב- VRS ייכנס יותר. סתם לשם הדגמה, בטיסה קצרה לקפריסין הסתפקנו (אני+אישה+ילד) בתא המטען של הגולף; בטיסה לארה"ב, שהיא לשבועיים, כבר היינו צריכים פאסאט (אבל אני נוטה להאמין ש- VRS היתה מספיקה ;-) )...

אז מי פנוי באלנבי? אני זוכר שעומר כתב לי את זה כששקלתי את ה- 1.8T :-) אבל ברצינות, קספר אתה מציג את זה כאילו לזכות ה- GTI זה רק "סטטוס", שהמצב ממש לא כך. למי שלא צריך תא מטען גדול, וכן מחפש חניה, או סתם רכב שנראה קצת יותר טוב, ובוודאי - רכב בטוח יותר לפי מחבני הריסוק - מה שחשוב כשמובילים עולל (שלא נדע, טפו טפו טפו), יש יתרונות נוספים לטובת הגולף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף את הלאון

יופי ,כיול ( הרד קור , קרטינג ) באופן יחסי לשני האחרים.

ובעיקר המחיר ,זול יותר מהמתחרים!!!

שמירת הערך לפי המחירון אין עדיפות לגולף על פני הלאון , גם בגולף הורדת מחיר לאחרונה בחדשות גרם לירידה

במחירונים.

לסקודה יש ירידה גדולה יותר במחירונים .

אני אישית נוסע עם לאון קופרה ונהנה מכל רגע , שום סקודה/גולף לא היו נותנים לי את היחס ביצועים לשקל וליופי.

בקיצור לאון/גולף/סקודה רכבים מעולים כל אחד והיחודיות שלו . מומלצים

LIOR RR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הלאון FR (המתחרה הישירה של ה-VRS/GTI) מרגישה פחות טוב, בכל דבר.

היא מכויילת על הצד הנוקשה מידי, עם תת היגוי מוחשי יותר מהאחיות, היגוי פחות נעים לטעמי ונוחות נסיעה קשיחה יותר (אם זה מעניין מישהו).

אם אין צורך בתא מטען - קח GTI. יופי של אוטו.

אם יש הצורך בתא מטען, פרקטיות ומראה אנמי יותר - קח VRS. מונית לממהרים.

אחרי נהיגה לא קצרה באופציות המדוברות, הן כולן אופציות מכובדות וטובות בהחלט. אין כאן רכישה פחות טובה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של לאון FR, אין ספק שהרכב מדהים, המחיר מעולה הוא נוסע טוב והאוטו יפה.

לטעמי האישי הוא הרבה הרבה יותר יפה משתי המתחרות שהזכרתם, אבל זה כבר עיניין של טעם.

מבחינת ביצועים האוטו מעולה, הגה מעולה, מנוע כמו בשתי האחרות מנוע מעולה וגיר DSG מדהים, מה שכן, אל תטעו, הגולף גיטיאי, מבחינת היגוי וביצועים תיקח את הלאון בכל מצב בין אם זה 0-100 ובין אם זה בסיבובים...

אבל מה שמכריע פה זה המחיר, אין מה להשוות בין הלאון שבא עם גג, גנטים יפים ומיוחדים, כסאות ספורט ומערכת שמע חביבה, לאומת הגולף שבא על הכל לוקחים תוספת מחיר..

אני בכל פעם מחדש הייתי בוחר בלאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...