Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים yamato מישהו מכיר?(מצורף תמונה)

שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על הבורות,

אני ממש לא מבין על סמך מה אנשים פה קובעים שהג'אנט "נראה לא איכותי" או שהם קובעים שזה זבל למרות (או בגלל) שהם לא מכירים את החברה.

משום מה אני נוטה להניח שאם היתה על הג'אנטים האלה קאפה של OZ ושות' התגובות היו יותר לכיוון של "נראה בן זונה", וגם אם לא היו חושבים שהם יפים כנראה שלא היו כותבים עליהם שהם לא איכותיים.

אני באמת אשמח לדעת על פי מה אתם קובעים שעל סמך התמונה הוא נראה לא איכותי ?

תפסיקו להיות כאלה מקובעים, גם כל המותגים שאתם כל כך מהללים מיוצרים בסין בסופו של דבר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מי מציג לך ג'אנטים למכירה בתוך קרטונים ? זה משהו שאמור להיות או בקטלוג או תלוי על קיר , מאיפה הג'אנטים האלה ?

אולי הוא קונה אותם מיד שניה, וזאת התמונה שהיתה למוכר?

חיפשתי בגוגל, ומצאתי ש-YAMATO זה הדגם, לא החברה. לחברה קוראים Wolfrace Asia Tec. אין לי מושג בנוגע לאיכות.

לדעתי שני הג'אנטים שפרסמת מכוערים מאד...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר יד שניה בדרך כלל ימכור גאנטים שישבו על האוטו ולא במצב חדש כי אז הם לא יד 2 ולאיזה מוכר יושב בבית 8 קרטונים עם גאנטים ? ( שתי תמונות של גאנט שונה במצב חדש בתוך קרטון ) אולי סתם חושי מצח שלי מתעוררים לחיים או אולי באמת יש פה משהו קצת מריח , אני פשוט לא מבין מאיפה הגאנטים האלה הרי בחנות הם יהיו לתצוגה על הקיר ומאדם פרטי הם יהיו על האוטו או שיהיה לאותו אדם נגיד וסוג אחד של גאנט אבל הוא העלה שתי תמונות של גאנטים שונים במצב חדש בתוך קרטון ולי זה מעלה את השאלה מאיפה הגאנטים האלו ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני קניתי את החישוקים, הייתי במחסן של היבואן, הוא פתח לי אלף ואחד קופסאות והתחלתי לצלם ושלחתי לחברים שייתנו חוות דעת.

עוד לא הבנתי מה מוזר פה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני קניתי את החישוקים, הייתי במחסן של היבואן, הוא פתח לי אלף ואחד קופסאות והתחלתי לצלם ושלחתי לחברים שייתנו חוות דעת.

עוד לא הבנתי מה מוזר פה.

אצלי היה אותו הדבר, לא קופסה אחת ולא שתיים נפתחו. כנראה smallars לא קנה ג'אנט מימיו אחרת אני לא מבין על מה הוא מלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ סורי לאכזב אבל הנחה שגויה מצידך . אכן קניתי ג׳אנטים מצמיגיה באזור השרון , הוא הראה לי קטלוג בחרתי והזמנתי , לא ידעתי שאפשר ללכת למחסנים של יבואנים ולראות מתוך הקרטון את הגאנטים אבל כל יום לומדים משהו חדש , האם המחיר שונה ? האם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הגאנט הראשון שהצגת מיוצר במפעל ג'נרי, מה שאומר שזה מפעל פשוט שמייצר גאנט לכל דורש ומטביע את השם שלו עליו, אם אני ארצה מחר ויהיו בידי 10 אלף דולר אוכל להזמין מכולה של ג'אנטים עם השם "איציק" עליהם, את אותם גאנטים בדיוק ג.מ פורטל מוכר עם השם שלו עליהם portal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ג'אנט רגיל, ג'נאט ''אוט דיפו'' כמו שיש ל99 אחוז ממדינת ישראל, לפותח השרשור - אם אהבת אותו אז תקנה אותו.

הוא לא יתפרק לך במהלך נסיעה והכל יהיה בסדר, לא כולם צריכים חישוקים ב10 אלף ש''ח, צאו קצת מהסרט הזה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...