Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לאוהבי הבשר (או: לא מוצא קצב נורמאלי בחדרה)

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ולאוהבי הבשר בפרט.

לאחרונה עברתי לגור בחדרה, לצערי אני לא מצליח למצוא קצב נורמאלי שמחזיק בשר בקר טוב.

אני מדבר על בשר לא מוכשר, מפרות מבוגרות (לא עגל!), מיושן (במידת הצורך) וקצב שלא נבהל ממישהו שמבקש נתחים ספציפיים רוצה לטחון אותם לבד בבית (סתם דוגמא).

בנתיים אני נאלץ להזמין מזלמן ביפו לבית הורי בת"א וזה לא מאוד נוח (בלשון המעטה).

בתודה מראש

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא שומר כשרות, נסה את "מעדני אביב" ברח' רוטשילד (האזור של השוק). יש גם קצב קווקזי באחת החנויות (אטליז משהו) בבניין ברח' הרברט סמואל 100 (אני חושב שהוא כן כשר).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה עברתי לגור בחדרה
מחדרתי אחד למשנהו, אני מברך אותך בברכת "ברוך הבא" לעיר שבה ארובות תחנת החשמל ושכונות יוספטל, פאר ונחליאל הן האטרקציות המרכזיות :wink:

אתה מעוניין גם בבשר לא כשר (כגון "עגלים נמוכים")?

בכל מקרה, כחדרתי אני יכול להמליץ לך על כמה מקומות שמוכרים בהם בשר טוב:

כפי שכתב הממזר השמנמן, "מעדני אביב" הם אחד מהמקומות המומלצים.

גם "מקור הבשר" ליד השוק החדש נחשב לסביר אך אני חושב שהוא עבר לכשרות מלאה.

סבתא שלי מקפידה לקנות בשר בחנות ברחוב ירושלים, הבשר יוצא מעולה לחמין ולקישקע ובכלל-הסחורה שלו טובה מאוד. יש שם עוד קצביות טובות, אך אצלו קונים כל הזמן.הקצביות באזור של הרברט סמואל לקראת יוספטל גם סבירות.

הכוונה:

אם אתה מגיע מכיוון מרכז העיר, אתה צריך להגיע לאיזור הבריכה העירונית. אתה עובר את כיכר שי רובין וממשיך לכיוון רחוב ירושלים. תמצא שם את הקצבייה, קצת אחרי השוק ה"חדש" שעומד כמו פיל בחנות חרסינה.

לגבי בשר לא כשר בהחלט, יש את "אחים מרסל" ברחוב חטיבת גולני, לכיוון בית אליעזר בכביש החדש שבנו שם. כל יום שישי החנייה לבית שלי נחסמת בתור ענק של אנשים שקונים שם בשר ונקניקים ממיטב תוצרת העגלים הנמוכים :twisted::mm_yeah:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה עברתי לגור בחדרה

תנחומיי הכנים! :wink:

לא מכיר קצבים בחדרה אבל אם בא לך לקפוץ לזכרון, יש כאן איטליז משובח שנקרא בשרים, על הדרך גם נזמין אותך לכוס קפה. :-)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

אני אנסה את הקצבים אחד אחד ואולי אף אגיע לזכרון, בגירה ראה הוזהרת.

תודה

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...