Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו-דיסק טוב לרכב. דין? דאבל דין? מי זה דין בכלל?? :)

kKGg
שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אנשים,

הבנתי ש"דין" זה סטנדרט גודל של הפאנל או משהו כזה.

לאחר התייעצות בפורומים כאן, רכשתי פיאט גרנדה פונטו 2007 ולמען האמת? אני מרוצה ממנה עד עכשיו

אך אני רוצה להתקין בה רדיו-דיסק טוב שיוכל לשרת אותי בין היתר גם למטרת דיבורית BT.

התקציב הוא עד 2000 שקלים.

מה אתם אומרים לצורך העניין עליה?

http://www.hanizoz.co.il/newStore/store/viewItem.asp?idProduct=11236

אני ממש לא מבין בדברים האלה כך שאני אשמח לכיוון ממכם. תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו דיסק טוב, היה לי אותו כשנה. 3 יציאות למגבר 5V שזה לא מובן מאליו, דיבורית בלו טות מובנית רק שאיכות השמע, לפחות אצלי, לא היתה מזהירה מכיוון שהמיקרופון בנוי בתוך הפאנל, כניסת USB אחורית שממש לא היתה עושה לי בעיות עם תצוגה מאוד נוחה של התיקיות, התצוגה של המסך טובה ועוד הרבה פונקציות שלפחות בהתחלה לא תשתמש בהם אבל טוב לדעת שהם שם כמו TA וכד.

בקיצור מכשיר מומלץ במיוחד במחיר שלו היום ( בזמנו קניתי את אותו מכשיר בדיוק ב3500).

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה!

מכיוון ואיני מעוניין בהתקנת דיבורית BT באופן נפרד, חשוב לי שאיכותה תהיה טובה.

האם יש עוד המלצות על רדיו דיסק שכזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה דין? מיזה ג'יימס דין?

נו באמת... חיפוש בוויקי היה נותן לך את כל התשובות :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו.. הבנתי מה זה "דין"...

מה בדבר הרדיו דיסק הזה?

http://www.hanizoz.co.il/newStore/store/viewItem.asp?idProduct=13624

האם בטווח המחירים הזה יהיה בכלל משהו שיענה על צרכיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...