Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצוב עצוב , גם לי הורידו את הרכב מהכביש

amir levy
שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציית לחלוק איתכם סיפור קטן שקרה לי היום , בדרך לעבודה בשעה 15:50 בדרך בגין לכיוון התחנה הישנה (ליד מגדל לווינשטיין ) חנתה ניידת אני נוסע מתקדם לידה פתאום שוטר קופץ מאחוריה ועוצר אותי בצד , בכל אופן לא ביצעתי שום עבירת תנועה להפך נסעתי ממש לאט ובזהירות (מרוב האופנועים) , וכשהוא עצר אותי הייתה לי תחושה לא נעימה בבטן בכל אופן הוא ביקש רשיונות הלך לרכבו חזר וביקש "פתח את מכסה המנוע " פה כבר הבנתי שאין לי עסק עם שוטר רגיל אלה בוחן רכב לאחר פתיחת מכסה המנוע הוא מציץ ומסתכל וישר קופץ " אה פילטר פתוח לא חוקי !! " הציץ על הצמיגים ושוב "לא מאושר ברשיון" (לגבי האגזוז הוא שמע אותו אך למרבה המזל הוא לא כתב את זה בטופס הורדה ) , הוא שב לרכבו אני מגיע לצד החלון שלו ומתחיל לדבר איתו : אני:אדוני השוטר יש בעיה איתי ?

השוטר:לא איתך עם רכבך הוא משופר באופן לא חוקי !

אני:מה זאת אומרת ?

השוטר:יש לך פילטר פתוח ואגזוז לחץ אלו הם רכיבים שמשפרים את הספק המנוע !!

אני:חח אתה צוחק עליי?? יש לי מיצובישי קולט שנת 93 אני יגיד תודה אם יש לי 90 כוחות סוס

השוטר:חחח

אני:טוב מה הקנס ? (לאחר שהשלמתי עם גורלי וביקשתי תעודת בוחן )

השוטר:1000 שקל וטסט מחדש

אני:מה ?????? מה עברתי באור אדום מה פשעתי לקנס בסדר גודל שכזה ?? , בתור בוחן רכב לא למדת שפילטר אוויר פתוח לא משפר כלום וסך הכל זה פילטר אוויר בצורה שונה ??

השוטר:זה לא משנה זה החוק ואני מאמין בו

לאחר תחנונים רבים הוא הנמיך לי את הקנס ל 250 שקלים ללא נקודות

לאחר קבלת הדוח ביקשתי לדבר איתו וניסתי להסביר לו שבכל העולם זה חוקי ושהפילטר אוויר הוכנס לארץ לאחר אישור משרד התחבורה (למי שמכיר את התהליך של שחרור חלקי רכב מהמכס) לאחר שכלום לא עניין אותו הוא נסע ואני נשארתי אם אישור שינוע "בנסיעה איטית"(אני רציני) ו250 שקל קנס שלא לדבר על החזרה לכביש מחדש

האם זה מוצדק מה אתם חושבים ?? האם אני פושע תעבורה מסוכן ששווה 1000 שקל קנס ו4 נקודות (הקנס המקורי) ?? למה רק במדינה שלנו זה קורה ? האם אנחנו חכמים יותר מכולם ??

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסקנה - לא למשוך תשומת לב מיותרת.

לאחרונה נאלצתי להוריד את הDIAMOND VISION שלי מהפונטו עקב שריפה של אחת הנורות (שמו לי אותה עקום במוסך שהתקין לי את הנורות).

עכשיו אני חושב אם כדאי לי בכלל לקנות סט חדש של דיאמונד ויז'ן. זה רק מושך תשומת לב מיותרת של שוטרים.

כן, זה יפה וכיפי. כן, זה מוסיף ללוק של הרכב. וכן, זה לא חוקי, לא בטוח שעובר טסט וזה בטוח מושך צומי משוטרים שרוצים לעצור אותך לבדיקת רישיונות מיותרת או סתם להתעלק עליך.

אז נראה לי שהפעם אני אלך על EXTREME VISION שמוסיף פי 2 תאורה. נראה לי שעדיף. עדיף גם לך :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא קראת מה שכתבנו על שרשור בו שאלת למה רכבך יש לו תדמית של ערסים.

מיצובישי קולט לא צריך את הדברים האלה, הם סתם מושכים אש.

דיימונד ויז'ן על רכבים שלא הגיוני שיהיה להם גוון תאורה כזה זה גם מושך אש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסתי לביקורת עם הלאון השבוע כ-3 פעמים, אומנם השוטר הסתכל על הדיאמונד ויז'ן אבל לא דיבר על זה בכלל.

לא צריך להיות בוחן רכב כדי לדעת אם הנורות אמורות להתאים לרכב או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בוחן רכב לא למדת שפילטר אוויר פתוח לא משפר כלום וסך הכל זה פילטר אוויר בצורה שונה ??

אם כך הדבר, למה טרחת כלכך להתקין פילטר פתוח ? בכל חנות חלפים יש פילטרים רגילים לקולט/סופר לנסר ...

לגבי אם זה מוצדק... כן ! כל אחד אוכל את הדייסה שהוא מבשל. אתה "צועק" לכל הסביבה עם האגזוז שלך ומתפלא שהבוחן שומע את זה ? ומידת צמיגים שאינה מאושרת ברשיון זו העבירה הכי בולטת והכי נפוצה בכל הז'אנר של שינויים לא חוקיים . מפליא אותי שאתה בכלל מתפלא שעצרו וקנסו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא שעצרו אותי אני משתגע למה אנחנו המדינה היחידה בעולם צריכים לאשר מידת צמיגים ברכב למה זה ככה ????? על זה אני מתפלא מה אנחנו יודעים ששאר העולם לא מה עושה אותנו כלכך "חכמים" בנושא תחבורה ושיפור רכבים למה התאונות עולות ועולות כל שנה , אני צועק פה כי זה כבר מזמן לא רק על הרכב אלה על ה"חכמה" של נציגי החוק ומשרד התחבורה לשאלתך למה קניתי פילטר פתוח :

בית הפילטר שלי היה שבור אחד מפירוק + פילטר משומש מפירוק עלה 250 שקל חדש משו כמו 400 פתחתי את EBAY ומצאתי פילטר פתוח חדש של KN ב150 שקל + מתאם אז למה לא??

מה אני היחיד שזה מעצבן אותו הטיפשות הזאת החוקים המטומטמים האלו למה אני צריך לשלם 150 % מיסוי על רכב ועוד ששוטר יגיד לי מה לשים עליו ולא

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אני אגיד לך למה השוטר עצר אותך יש מצב בגלל שפת ה3 טור "אני בקושי עובר את ה 3 3וחצי טור" :lol:

ועכשיו ברצינות אל תיקח ללב שוטר משועמם עוצר אותך, אותי יותר מבאס ששוטר עוצר אותי ב2:00 בלילה ומתחיל לחפש לי גופות באוטו או אובייקטים אחרים ומה בדמיון שלו רץ... הם פשוט כמו מגנט לאוטו שלי וזה שברכב החלפתי צנרת באוטו ומשמיע צליל גרגור טוב :twisted: וכל החלונות באוטו שחורים, ועל הקסנון שלא נדבר הם לא מוציאים מילה אז שיבושם להם.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על העצבים שלך, זה מה יש ותחיה עם זה כי לא יעזור כל הבכי בפורום. גם אני נוסע עם אגזוז ופילטר פתוח והנמכה לריצפה ועוד כמה וכמה דברים, אין מה לעשות. או שתעבור למדינה אחרת או שתלמד לזהות ניידות מרחוק ולהתרחק מהן.

Sorry:-( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב איתך שאם היית משפר מה שבא לך באוטו מבחינה מכנית בצורה הכי מוגזמת שאפשר והאוטו שלך לא היה נראה כמו של ערסים או מוחצן ברמות גבוהות (לא שזה רע) (גם אני הייתי שותף בשאלת התדמית הערסית) הוא בחיים לא היה עוצר אותך בחיים..!

אני מכיר את זה גם מהאופנועים, עושים קצת רעש וישר עוצרים אותם!

אני חושב שמשרד הרישוי לא קשור לשום דבר במדינה הזו כלום..! :wink:

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אין מה לעשות, המדינה שבה אנחנו גרים רחוקה שנות אור מהעולם המודרני בכל הנוגע לרכב (שיפורים, ספורט מוטורי, מיסוי, דלק).

מה שהכי עצוב זה, שאם אתה נוסע עם נורות לבנות (שחוקיות בכל העולם) פילטר פתוח (שחוקי ע"פי כל סטנדרט ותקן בעולם) ואגזוז ספורטיבי שעושה קצת יותר רעש ממה שנראה לשוטרצ'יק הגיוני (אבל עדיין פחות ממשאיות, או רכבי דיזל, או מכוניות ספורט שמגיעות ככה מהחברה (ע"ע STI או איבו)) אז יורידו אותך מהכביש, חד משמעית ובלי שום ויכוח. אבל, אם תשים ברכב שלך טורבו בגודל של ירח, תשים V10 5.2 ליטר של למבורגיני היישר מה R8 V10 ותוציא מיליארד כ"ס מהאוטו בלי שום שיפורי בלימה או חיזוקיי שילדה ותיסע עם גלגלים 14 אינץ' וטאסות מקוריות מהחברה ועם פילטר מקורי ואגזוז שקט, הדבר היחיד שתשמע כשתעצר לבדיקה הוא "נסיעה טובה".

אז או שאנחנו גרים במדינה שמעודדת את תרבות הסליפרים הפסיכיים שנותנים לערסים עם איביזה 1.4 קופה ספורט אחושקשוקה בראש.

או שאנחנו גרים ברפובליקת בננות.

אתם תחליטו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...