Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח חניה-האם אפשר לערער אליו?

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אתמול אני חוזר מיבלוי בשעה 2 בלילה וכרגיל ברחוב שלי אין חנייה ...אבל יש מקום על מידרכה בגלל שמידרכה מאוד רכבה אבל מאוד אז החנתיי את האוטו בלילה מתי שאין שוטרים שמחלקים דוחות חנייה...

היום אני יורד בבוקר לאוטו ומגעלה דוח חנייה בסך 100 שקל שניכתב בשעה 9 וחצי בבוקר..

מה שאני חשבתי לעצמי אני החנתי את האוטו בלילה בגלל שלא היה מקום להחנות ובגלל שזה ליד הבית שלי ...וחניתי בגלל איי ביררה....

יש אולי מצב כול שהוא לביטול הדוח הזה בגלל הסיבות שאמרתי עכשיו?

תוך כמה זמן אני צריך לשלם אותו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה דוח מהעירים אולי תתלונן על אוזלת היד של העיריה בעניין החנייה.

ויש לך זמן לשלם עד שתקבל את הדוח בדואר וגם אז יש זמן מסוים עד לתשלום הקנס.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר, תחקה שעותק נוסף יגיע לביתך, אחרכך תוכל לכתוב מכתב בקשה לביטול הקנס. רק תחשוב על סיבה יותר משכנעת, כי "בגלל שמידרכה מאוד רכבה אבל מאוד ..." זו לא ממש עילה לביטול.

עצה שלי: תשלם וזהו. זה לא סכם גרנדיוזי ואתה גם לא ממש יצאת צדיק. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שישלחו לך תזכורת, כשתקבל את התזכורת (יכול להיות גם בעוד שנה) תשלח להם ערעור גם אם אין סיכוי שיתקבל.

ברגע שאתה שולח ערעור פשוט כל התהליך נעצר עד שמקבלים החלטה לגבי הערעור שלך וככה אתה סוחב אותם בזמן (אני מחכה כבר 3 חודשים לקבל תשובה על ערעור)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדיירים בבניין שלי יש בעיה עם חניה (החניה שמתחת לבניין לא מספיקה כי לכל דייר

יש לפחות שתי מכוניות) , אז התלוננו בפני העיריה שיסמנו את החנייה ממול לבית בלבן

ואז רק דיירי הבניין יוכלו לחנות שם אבל בגלל שזה לא ככה הרבה חונים באדום לבן והגענו

להסדר שלא יתנו דוחות (העירייה) לאלו שעומדים באדום לבן בלילה עד הבוקר כי פשוט אין

מקום לחנות ...

הגענו להסדר גם בגלל ששכנה אחת כי שוטרת תנועה אז זה עזר :wink:

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...