Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסדות - MHR או HJC

Ziv
שימו לב! השרשור הזה בן 7260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, אני רוצה להקדים ולומר שמרוב כל האותיות האלה כבר נשבר לי השכל (MHR, HJC, STP, AGV, MDS).

אולי אתם זוכרים אותי, שאלתי פה לפני כמה חודשים על קסדות לקארטינג.

אז הסתובבתי באזור החנויות שוקן/הרצל וביקרתי בחנויות האביזרים היותר מפורסמות, והרי התוצאות:

מוטוטסט - דיברתי עם אילן אשל (מבין בקטע של הקארטינג, אז הוא מבין אותי) והוא הציע לי את ה-MHR Z-311, קסדה מאוד נחמדה במחיר 580 שקל. הוא עזר לי והיחס היה מאוד טוב.

אבזריון - הציעו לי MHR Z-311 ב-580 שקל (כמו מוטוטסט). אבל היחס פחות טוב, ולמרות שאמרתי שאני רוצה קסדה לקארטינג (כך שלא יהיו בעיות של רעשי רוח ותזוזות) היא התעקשה והביאה לי את הקסדה בגודל M, שדי לחצה על הראש והיתה לה גם בעיה מאוד חשובה לי - קשה להכניס את המשקפיים. כידוע, אני מתחרה בקארטינג, אז אין לי זמן להתחיל ולסדר את המשקפיים לפני הנסיעה. אני צריך שהמשקפיים יכנסו בדיוק ובלי לחץ. "אביזריון", אתם החוליה החלשה - שלום!

בייקר - הציעו לי קסדת HJC (לא זוכר שם דגם) שהיתה הכי נוחה לי אחרי כל המדידות, במחיר של 700 שקל (נכנס בתקציב) ועשויה מפייבר (פחות חשוב כי לא צפויות תאונות, העיקר הנוחות).

מ-AGV GP-1 ירדתי, היא לא נוחה לי במצח וגם יקרה מדי.

אז מה דעתכם? MHR Z-311 ב-580 שקל או HJC ב-700?

נ.ב. מישהו יודע איזו חנות באזור שוקן/הרצל מוכרת קסדות שארק? כי לא היו קסדות שלהם בשום חנות שחיפשתי.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אביזריון היו הכי מקצועיים - כשבוחרים קסדה, צריך שהיא תתאים.

וקסדה שתהיה "לא לוחצת" עכשיו, תהיה בלתי שמישה (קרי: לא תשב טוב על הראש ולא תתן הגנה מקסימלית) לאחר חצי שנה של שימוש.

מוכר קסדות טוב הוא זה שאחרי כל הדרישות והבקשות של הרוכש, הוא עדיין מתאים לו את הקסדה ה-נ-כ-ו-נ-ה עבורו ולא רק זו שנוחה לו.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוכב, לכן אני צריך קסדה שתהיה נוחה עליי ולא בטיחותית.

אין כאן נכון או לא נכון, כאשר בדקתי במוטוטסט הקסדה לא נפלה וכמעט ולא זזה מהפנים. תזכור גם שהקסדה כמעט ולא תהיה בשימוש, בגלל שאני מתחרה אחת לחודש.

תראה גם מה שכתבתי - הקסדה לחצה לי על הראש, באזור המצח. התשובה שלה היתה - זה מתרחב (WTF? זה מתרחב רק באזור הלחיים לא?). יותר אהבתי את הלארג'.

בכל מקרה, אשמח אם תתן לי תשובה איזו קסדה כדאי לקחת.

ואם אתה מכיר מקומות באזור שוקן/הרצל שניתן למצוא בהם קסדות של שארק (S500).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן נכון או לא נכון, כאשר בדקתי במוטוטסט הקסדה לא נפלה וכמעט ולא זזה מהפנים. תזכור גם שהקסדה כמעט ולא תהיה בשימוש, בגלל שאני מתחרה אחת לחודש.

תראה גם מה שכתבתי - הקסדה לחצה לי על הראש, באזור המצח. התשובה שלה היתה - זה מתרחב (WTF? זה מתרחב רק באזור הלחיים לא?). יותר אהבתי את הלארג'.

תודה!

אם אתה לא רוכב אז אתה לא צריך קסדה בכלל

תגיד לי אתה, למה יש דרישה לקסדה בכלל

וכן, יש תאונות גם בקארטינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:screwy::puzzled:

אין שכל אין דאגות...

פשוט תשים אבטיח. הכי נוח, לא בטיחותי. עכשיו זה גם העונה ואפשר להגיש אחד טוב בשוק ב 5-6 שקל (נראה לי, הרבה זמן לא הייתי בשוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:screwy::puzzled:

אין שכל אין דאגות...

פשוט תשים אבטיח. הכי נוח, לא בטיחותי. עכשיו זה גם העונה ואפשר להגיש אחד טוב בשוק ב 5-6 שקל (נראה לי, הרבה זמן לא הייתי בשוק).

:mm_yeah::roll:

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אוי כמה שאתה טועה!

בשנים האחרונות לא קרתה אפילו תאונה אחת שהצריכה את לבישתה של הקסדה! וזאת אני יודע ממספר מקורות אמינים מאוד.

למה יש דרישה לקסדות?

קיימת האפשרות שתקרה תאונה. סיכויים קלושים, אבל עדיין קיימת. לכן עדיף להיות בטוחים מאשר להמר על חייהם של הנהגים.

אני מעריך שחלקכם מתעניינים גם בפורמולה 1, אז הנה לכם סיפור קטן:

מיכאל שומאכר קנה קסדה (יחידה בעולם!) במחיר של כמה מיליונים טובים. הקסדה הזו היא הטובה והבטוחה בעולם, וגם היחידה בינתיים.(גם האקינן/קולטהארד ביקשו לקנות לעצמם אחת בקרוב). בכדי להוכיח לעולם עד כמה היא בטוחה, החליטה החברה לעשות את המעשה הבא - להעביר טנק על הקסדה! כן כן, טנק, מספר לא מבוטל של טונות, עובר על קסדה. והקסדה לא נשברה/התעקה ולא כלום!

עכשיו - אתם חושבים שנהג פורמולה 1 יגיע אי פעם למצב בו הקסדה תגן עליו כמו במצב שטנק יעבור עליה? בחיים לא! אז למה לקנות קסדה כל כך יקרה?

לכל אחד יש את הדרישות שלו, אין לאף אחד הזכות לבקר אותן.

אם ברצונכם לעזור לי, תעזרו, אבל אם אין לכם משהו חכם להגיד אז פשוט אל תגידו!

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אוי כמה שאתה טועה!

בשנים האחרונות לא קרתה אפילו תאונה אחת שהצריכה את לבישתה של הקסדה! וזאת אני יודע ממספר מקורות אמינים מאוד.

למה יש דרישה לקסדות?

קיימת האפשרות שתקרה תאונה. סיכויים קלושים, אבל עדיין קיימת. לכן עדיף להיות בטוחים מאשר להמר על חייהם של הנהגים.

מיכאל שומאכר קנה קסדה (יחידה בעולם!) במחיר של כמה מיליונים טובים. הקסדה הזו היא הטובה והבטוחה בעולם, וגם היחידה בינתיים.(גם האקינן/קולטהארד ביקשו לקנות לעצמם אחת בקרוב). בכדי להוכיח לעולם עד כמה היא בטוחה, החליטה החברה לעשות את המעשה הבא - להעביר טנק על הקסדה! כן כן, טנק, מספר לא מבוטל של טונות, עובר על קסדה. והקסדה לא נשברה/התעקה ולא כלום!

עכשיו - אתם חושבים שנהג פורמולה 1 יגיע אי פעם למצב בו הקסדה תגן עליו כמו במצב שטנק יעבור עליה? בחיים לא! אז למה לקנות קסדה כל כך יקרה?

תודה.

ילד הוא ילד הוא ילד.

מתי תבין שתאונה לא באה בהזמנה.

זה לא שאתה מתכנן שתהיה תאונה, תאונה מגיעה באופן לא צםוי ומכאן שמה, שכן אם היתה מתוכננת מראש היא לא היתה תאונה בכלל.

לגבי הקסדה - הקארט מגיע למהירויות מכובדות, אם תקנה קסדה שנוחה לך היום תגלה בעוד כמה זמן (ימים עד שבועות) שהיא כבר לא יושבת כמו שצריך מכיוון שהריפוד הפנימי מתאים ת עצמו לפנים.

עכשיו תאר לך את הסיטואציה הבאה:

אתה על הקארט, מישהו יושב עליך חזק מאחור ורוצה לעקוף אותך.

אתה מסובב את הראש לראות איפה הוא ומחזיר את הראש קדימה.

הראש חוזר קדימה והקסדה זזה ואתה לא רואה כלום.

זה מה שעלול לקרות אם הקסדה לא מתאימה.

קח בחשבון שהקסדה תלחץ בפעם פעמיים הראשונות ואח"כ תסתדר - וכן, גם המצח לוחץ בהתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,זיו,תצא מהסרט שלך,תאונות קורות גם בקרטינג

ואת זה אני אומר לך בתור אחד שמתחרה בקרטינג לא מהיום ולא מאתמול!

לך על מה שאילן אומר לך,תאמין לי שהוא יודע מה הוא אומר.

אם היית צריך קסדה יותר יקרה,הוא כבר היה נותן לך קסדה יקרה וטובה יותר.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אוי כמה שאתה טועה!

למה יש דרישה לקסדות?

תודה.

צריך הרבה פחות מטנק בשביל שתהפוך לצמח.

לגביי הקסדות, תקנה את הקסדה הבטיחותית יותר ולא את הנוחה יותר.

לכל קנייה יש את השיקולים שלה, פה השיקול המרכזי הוא הבטיחות ולא הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את אבנר קז? תשאל אותו.אני עדיין זוכר אותו חוטף בראש קרטינג + נהג שניסה לעקוף אותו והתעופף עליו במקום.

לא צפויות תאונות? אז תלבש אותה רק מתי שצפויות תאונות,כן? ד.ביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך עכשיו מחרטבונס, לך לשחר הנבלה מלרט בסלמה פינת העליה, תגיד סיני שלח אותך תקבל מחיר הוגן לקסדה טובה, ואם תבכה לו קצת הוא יעשה הנחה.

לרט סופריון, סלמה פינת העליה צמוד לפרפר. :mad:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[בשנים האחרונות לא קרתה אפילו תאונה אחת שהצריכה את לבישתה של הקסדה!]

אולי הבעיה היא רק בראש שלי, אבל לא הבנתי מה זאת אומרת "תאונה שהצריכה לבישת קסדה"(??!!)

כנראה שזיו הוא לא רק רוכב קרטינג משכמו ומעלה , אלא גם אקרובט שלא נראה כמוהו, שהרי הוא יודע לתמרן את גופו בזמן התרסקות (שנמשכת רק כמה שניות), כך שדווקא הראש לא יפגע!

[קיימת האפשרות שתקרה תאונה. סיכויים קלושים, אבל עדיין קיימת. לכן עדיף להיות בטוחים מאשר להמר על חייהם של הנהגים]

מילים שלך (נחמד שאתה חושב רק על אחרים)

:splat::screwy:

רכיבה זה לא תחביב, זה דרך חיים (טוב, אולי לא בארץ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי,

תחשוב על זה בצורה אחרת, אולי אתה חושב\מאמין\מהמר שלא יהיו לך תאונות....ובגלל זה רוצה לחסוך כמה מאות שקלים.....

עזוב אותך משטויות, למה לקחת אפילו את הסיכון האפסי ביותר? שקיים אגב.....

זאת הרבה השקעה לתווך די ארוך.....אז במקום להתוכח כאן עם אנשים וסתם לריב....תשקיע עוד 200-300 שקלים ותדע שאתה הכי בטוח שיכול להיות, תאמין לי שלא תצטער.

אלעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...