Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולם נסגר מהר מאוד אחרי החלפת קפיצים למונמכים

mitsugli
שימו לב! השרשור הזה בן 4766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הכותרת קצת בעייתית אך לא מצאתי תאור טוב בשתי מילים.

לעניינינו - מאז החלפת הקפיצים המקוריים לקפיצים מונמכים נוצרה לי בעיה לא נעימה, הבולמים נשארו בולמים של KYB (תחליפיים לסופר לנסר).

שאלתי היא כזו: ישנה אפשרות לעשות משהו שהבולם לא יסגר עד הסוף בלי להחליף בולמים?

שמעתי שאנשים מוסיפים גומיות בין הסלילים של הקפיצים כדי שיספגו את המעבורות בכביש, האם זה בסדר ואם כן איך בדיוק עושים זאת?

אם לא תיהיה ברירה ואני אצטרך להחליף בולמים לקשיחים יותר כגון KONI זה יפתור את הבעייה?

תודה מראש.

ולא אני לא מעוניין כרגע להחליף את הרכב!

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך בקצרה ואין תיאור יותר טוב מזה.

הבולמים המקוריים\תחליפיים נוצרו כדי לעבוד עם הקפיצים המקוריים של אותו רכב וכך בעצם הם תוכננו.

בעצם שאתה שם שם קפיצים כדי להנמיך את הרכב , הבולם בעצם "מתחיל להיסגר" ונהיה במצב "עבודה" תמידי.

ככה שבעצם תלוי בהנמכה שעשית כמובן , לבולם בעצם ייסגר מאוד מהר כי הוא כרגע תמיד חצי סגור, וכשאתה עולה על מהמורות אתה בעצם סוגר עליו עד הסוף

בולמים משופרים כגון קוני בילשטיין וכו' ייפתרו את הבעיה.

כמובן בולם ספורטיבי ולא התחליפיים של קוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לדעתי הכותרת קצת בעייתית אך לא מצאתי תאור טוב בשתי מילים.

לעניינינו - מאז החלפת הקפיצים המקוריים לקפיצים מונמכים נוצרה לי בעיה לא נעימה, הבולמים נשארו בולמים של KYB (תחליפיים לסופר לנסר).

שאלתי היא כזו: ישנה אפשרות לעשות משהו שהבולם לא יסגר עד הסוף בלי להחליף בולמים?

שמעתי שאנשים מוסיפים גומיות בין הסלילים של הקפיצים כדי שיספגו את המעבורות בכביש, האם זה בסדר ואם כן איך בדיוק עושים זאת?

אם לא תיהיה ברירה ואני אצטרך להחליף בולמים לקשיחים יותר כגון KONI זה יפתור את הבעייה?

תודה מראש.

ולא אני לא מעוניין כרגע להחליף את הרכב!

מקס

היי

חייבים לבצע החלפת בולמים המותאמים לקפיץ קצר

אשמח לתת לך שירות בתחום 0575396087 יוחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...