Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוילאובר KW V3 - לקסוס IS250 - סיפור קצר וחוות דעה.

johnc
שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי יותר מעניין מה עשית בנוגע ליחידת הנעה ?

הגיר שם אוטומטי , הוא עמיד בעומסים?

המחשב שם חסום עם ANTI-TUNNING שלפי מה שקראתי אין לו פריצה עדיין.

אם אתה לא רוצה לפרט על השינויים ברכב שלך אני יבין. אבל אני אשמח אם תשפוך אור על הנושא הזה

הרכב בהחלט אנטי טיונינג.

נעשה מה שאפשר - כך או אחרת.

יש יבואן מורשה למותג אגזוזים מוכר מארה"ב שאני בקשר איתו כך שגם מה שיעשה יעשה עם מוצר שיש לי אישור יבוא כך שזה יהיה חוקי לחלוטין.

באווירה של היום זה חשוב מאוד.

בנוסף לכך דיפרנציאל מוגבל החלקה כבר הוזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שלום לכם.

רציתי לשתף אתכם בדעתי על מתלי KW V3 שרכשתי לפני כחודש .

הרכב הוא לקסוס IS250 - לא בהכרח הקנדידט הראשון לשיפורי התנהגות :-o אבל בהחלט מגיב אליהם טוב.

למרות וזאת ומי שמכיר אותי יודע שאין אצלי דבר כזה "סטנדרטי". כנראה שאם היה לי כסף לקנות GTR/R8/911 וכו' גם שם הייתי מחליף הרבה דברים 8) - אבל אני סוטה מהנושא.

עם קניית הרכב המתלים הוחלפו לקוילאוברים של TEIN מה שעשה עבודה טובה אבל עם תשלום ברמת הנוחות - תשלום מאוד גבוה כד לקבל את ההתנהגות שרציתי. לא התלחתי למצוא את הנקודה הנכונה מבחינתי בכיוון של ה TEIN כד שאוכל להתנייד עם הרכב ביום יום וגם לקבל התנהגות. עכשיו זה לא שאני מפונק אפילו רחוק מכך - הניסן שלי מממנת כמה רופאי שיניים. בקיצור משהו לא התאים לי בסיפור הזה של ה TEIN.

ברכב גם הורכבו SWAY BARS מחטיבת הספורט של לקסוס.

לאחר לבטים החלטתי לאחר שנים רבות של נאמנות כמעו עיוורת למוצרים היפניים, TEIN - CUSCO וכו' לנסות משהו אחר והמשהו האחר הזה היה KW.

ה KW יקרים יחסית אבל עם כל כך הרבה דברים חיוביים שנאמרים בעולם על המותג וספציפית על ה KW V3 אמרתי לעצמי שכנראה רע זה לא יכול להיות.

טוב אז לאחר שהמוצר הגיע - ממש לאחר שהגיע 8) הלכנו להתקין.

קצת תמונות -

bus3.jpg

bus5.jpg

ואיך זה נראה:

kx%20brake.jpg

עכשיו איך זה נוסע?? זה הדבר הכי חשוב.

כמו שציינתי אני מגיע מעולם המתלים היפניים - שם אין צורך לדאוג למהמורות וכל הכבישים פלס. אמנם שירתו אותי מצויין במשך כל שנותיי אבל המוצר הזה - ה KW זה פשוט ליגה אחרת!!!

מגיע מהמפעל על הכיוונים המומלצים. - הפרנויה לבדה ודודי שיכנעו אותי לוודא :-P

הכיוון המומלץ אכן מאוד מומלץ. אמנם יהיו כמה שינויים בעתיד אבל זה יותר מטוב כרגע.

ביום יום - מדהים - מי שנסע איתי לפני על ה TEIN וגם כאלה שרק נסעו אחרי נותרו עם רושם מצוין יש מישהו שאפילו אמר שאין מצב שזה V3 אבל מבט אחד על הרזרביורים החיצוניים הספיק לשכנע אותו.

למרות הרכות היחסית אין פגיעה בביצועים - הרכב פונה לפי דעתי יותר טוב במיוחד בכבישים לא הכי טובים וזאת לאור העובדה שהקפיצים והבולם משככים מצוין את כל הBUMPS הקטנים.

לטעמי - מוצר מדהים ותוצאה מצוינת!

אז נכון זה יחסית יקר אבל שווה כל גרוש! ויש גם את הסדרה של V2 וכו' אז בטוח יהיה משהו בטווח מחיר של כל אחד.

אז ההמלצה שלי?

לקנות!

לי יש מותג חדש שאני מעריץ! (רק ש TEIN, CUSCO ו HKS לא ישמעו :lol: אחרי כל השנים שלנו יחד.....)

היי

אשמח לקבל טלפון של יבואן הקיט

טלפון שלי 0575396087

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...