Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mazda 3 + Line IN + Line OUT

ZaG
שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני קראתי את כל הפורום וחיפשתי. נראה שיש מלא פורומים אל הנושה, אך אין שום דבר קונקרטי, רק סתם דיבורים. אני חושב שבכדי לעשות סדר בדברים צריך לסכם את כל הדברים בטופיק אחד.

שאלה 1:

אני רוצה לחבר MP3, IPOD, IPHONE או כל דבר אחר כגון LINE IN = AUX

איזה פתרונות קיימים וכמה זה עולה?

שאלה 2:

אני רוצה לחבר מגבר.

איזה פתרונות קיימים וכמה זה עולה?

בבקשה לא להמליץ אל החלפת HU, זה כמו להמליץ להחליף את הרכב, שזה דרך הגב רעיון לא רע.

תודה

PS

אני מצאתי כמה פתרונות ל LINE IN אך ל OUT ממש חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפוכו ,החלפת ה-HU היא הפתרון הזול הטוב והמשתלם ביותר.

אני לא יודע אם אתה מודע לעלויות אבל ב-300 שח בערך אתה יכול להשיג מסגרת רדיו.

ועוד רדיודיסק כמו קלריון CZ200A ב-600\700 שח ויש לך פתרון מלא לכול הבעיות עוד יותר מזה אתה

יכול להתקין סוני 3800 ב-880 שח ולקבל גם בלוטות מובנה ביחד עם החבילה.

לידיעתך מתאם למאזדה 3 שמאפשר חיבור האלמנטים שביקשתה יעלה 700\800 שח

ומנחתים ל-HU לחיבור מגבר יעלו עוד 500\700 שח ,בשורה התחתונה זה פתרון פחות איכותי ופחות משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מעניין מה ההגדרה שלך ל LINE OUT. ככל הידוע לי לא ניתן להוציא LINE OUT מהרדיו המובנה של מאזדה 3, אלא אם מדובר בניתוח כירורגי של הוצאת המגבר הפנימי והתחברות לכניסות שלו.

אם כל רצונך הוא לחבר מגבר, אתה יכול לעשות בדיוק את מה ש 99% מהאנשים עושים והוא חיבור מנחת שמנתב את יציאות הרמקולים של המערכת המובנת ליציאות RCA שדרכן ניתן לחבר מגבר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון!

לפי מה שאני מוצה בEBAY:

AUX IN = $60

LINE OUT = $30

$90 זה קצת יותר מ300 ש''ח

אתה יכול להביא בבקשה קישורים לאיזה בדיוק מוצרים אתה מתכוון במחירים האלו שציינת ?

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להביא בבקשה קישורים לאיזה בדיוק מוצרים אתה מתכוון במחירים האלו שציינת ?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MAZDA-3-2004-2008-RADIO-RCA-AUX-INPUT-ADAPTER-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem5ade331736QQitemZ390274946870QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF??? מה זה הקשקוש הזה? יוצר כניסת AUX דרך האנטנה? :shock:

איכות לא תקבל כאן. זה הסבא רבא של הפתרונות החאפרים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פתרון , הזוי שקרוב לוודאי גם יחבל לך באיכות קליטת תחנות רדיו רגילות , החלפת ה hu היא לא פתרון כזה רע ולא צריך להלחץ מזה , זה לא כואב לרכב , אבל יש עם זה בעיה גדולה מאוד, זה פותח את התאבון לשדרוגים ... וזה יכול להגיע למצב של התמכרות.

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF??? מה זה הקשקוש הזה? יוצר כניסת AUX דרך האנטנה? :shock:

איכות לא תקבל כאן. זה הסבא רבא של הפתרונות החאפרים.

איתמר.

כן, זה לא פיתרון הכי מבריק, אבל הוא זול מאוד. יש ב$60 דרך הכניסה.

תריץ חיפוש, אני פעם פתחתי שרשור הזה ושם מוסבר בדיוק איך לחבר.

הרצתי - כלום!

לא משנה חברים, תודה בכל זאת!

זה כל כך ישראלי להגיד מה שרוצים ולא מה שמבקשים מאיתנו אפילו אם ביקשו בפירוש לא לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...