Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(אני חושש שברכב שלי בוצע) זיוף קילומטרז' (ועכשיו אינני יודע מה לעשות) [כ"ע]

דותן . ד
שימו לב! השרשור הזה בן 4806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב לבן שלי. הרכב פורסם עם 115,000 ק"מ .קניתי את רכב ליפני כ-3 חודשים.

עכשיו קיבלתי הזמנה לטסט. לפי הרישום בטופס של משרד התחבורה הרכב עבר יותר מ-200,000 ק"מ.

בקיצור המוכר שהציג עצמו כאדם פרטי רימה אותי בגדול.

לקחתי את רכב לבדיקה בזמן הקניה כך שיש לי הוכחה על מספר הק"מ בזמן הקניה.

מה הכי כדאי לי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקשר לבן אדם שקניתה ממנו

ולהציג לו שני אפשרויות:

1.שאתה פונה למשטרה ולבית המשפט ומגיש תלונה רשמית עליו.

2.מחזיר לבחור את הרכב והוא את הכסף.

ההוכחות בידייך שהרכב עשה יותר קילומטר ממה שמוצהר.

תבדוק במוסך המורשה של הרכב לראות מה הטיפול האחרון שבוצע אם בוצע במורשה.

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזה ילך כל כך בקלות, אם אכן מדובר בנוכל הוא לא יבהל ממך ויטען שבטסט הקודם הייתה כניראה טעות בהקלדת הקילומטרז' על ידי הפקידה האהבלה שישבה שם ומהלחץ שהיה שם הוא לא שם לב לזה ואין לו מושג מהיכן היא לקחה את המספר הזה או שיספר סיפור יותר טוב אחר שאני לא חושב עליו. (קח בחשבון שהוא עלול להיות מנוסה במקרים כאלו). אתה יכול אולי לפנות למפלג ההונאה במשטרה אבל עלול להיות שהסיפור שלו יהיה די משכנע ואז הם ישלחו את שניכם לבית משפט שהשופט יכריע.

אתה תוכל כמובן לגשת לבית משפט ולתבוע אותו ולקוות שהשופט יהיה בצד שלך ולא ישתכנע מהסיפורים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה פונה לבחור הנחמד - נסה להתחקות איפה הרכב טופל.

נסה לדבר איתו ולומר שאתה צריך לעשות טיפול לרכב ואיפה הרכב טופל או כל דבר אחר שעולה בדעתך.

גש למוסך ובדוק שם מה הקילומטרז' שמופיע אצלם במחשב.

זה יספיק כדי להתלונן במשטרה נגדו.(+ טופס הבדיקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לאותו האדם שממנו קנית תהיה נינוח נחמד ושמח ספר לו שהבן שלך מבסוט ושהאוטו נוסע מעולה , שאל אותו היכן הרכב היה מטופל כי הינך מעוניין להמשיך לטפל באוטו מוסך שמתמחה ברכב הנ"ל גש למוסך ונסה להוציא תיעוד שבו וודאי יופיע קילומטראז ,זה יספק ראייה מצויינת בבית המשפט בנוסף לרישיונות הרכב ,בכל מקרה ברגע שאתה מתקשר אל האיש וחושף בפניו את הפרשה הקלט אותו ותציע שיחזיר את מלוא הסכום ושיקח את הרכב , ולא תביעה שבה הוא בטוח יפסיד ובגדול , לך אם זה עד הסוף על תוותר לרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור המוכר שהציג עצמו כאדם פרטי רימה אותי בגדול.

מדוע אתם חושבים, שהוא יסכים לתת את פרטי המוסך שבו הוא טיפל ברכב (כאשר הוא יודע, שהמוסך רושם נתונים של מד אוץ)?

אם זה סוחר, שהציג את עצמו כאדם פרטי, מדוע אתם חושבים שהוא בכלל טיפול ברכב במוסך כלשהו?

הרי הרכב היה ברשותו שבועות\חודשים בודדים.

מדוע אתם חושבים שאותו הסוחר יסכים לדבר בכלל? אולי גם מספר הטלפון כבר ללא הכתובת..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את רשיון הרכב עם השם של הסוחר?

כתוב שם מה התאריך בו הוא קנה את הרכב (תאריך בעלות).

כך ניתן לדעת אם אכן הוא החזיק ברכב זמן קצר בלבד.

בנוגע למוסך - כדאי להתקשר למוסך מורשה ולשאול מתי הטיפול הבא. שחק אותה תמים ותשאל בכמה ק"מ להגיע אליהם, ומתי היה טיפול אחרון.

אפשר גם לגשת ולבקש לקבל היסטוריית טיפולים, למיטב ידיעתי השתנה החוק בזמן האחרון וניתן לקבל היסטוריה מלאה.

רשימת בעלים קודמים ברכב ניתן לקבל במשרד הרישוי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית את הרכב אז כנראה שתוצאות הבדיקה היו משביעות רצון בעינייך. אם הרכב לא נדרש להוצאה כספית גדולה אני לא רואה טעם להיפטר מהרכב. אתה כן יכול וצריך לנסות לקבל פיצוי דרך בית משפט על ההונאה. נסה להתחקות כמו שנאמר כבר על תיעוד הידיים והקילומטרז' של הרכב וללכת עם זה לבית משפט. שיחת טלפון מוקלטת עם המוכר שבה אתה מציב את האישומים בפניו אולי תוכל לעזור והוא יפליל את עצמו.

שיהיה בהצלחה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי, ברגע שהוא ירצה למכור, אז הבא אחריו יוכל להאשים אותו בזיוף ק"מ,

אל תוותר, רד לשורש העניין, מדובר בעבירה פלילית,

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך עילה לחוסר תום לב + הטעיה.

שזה ביטול חוזה ופיצויים .

פשוט גש לקבל את הכסף שלך בחזרה או תתבע. אני לא רואה כאן שום דבר שימנע ממך לקבל את הכסף בחזרה.

אלא אם כן יש טעות ממשרד התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהרכבים הק"מ נשמר גם במחשב הרכב. אם גם הרכב שלך כזה, בדיקה פשוטה במוסך על ידי חיבור למחשב דיאגנוסטיקה יכולה לגלות אם יש הבדל בין הרשום במד לבין הרשום במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי, ברגע שהוא ירצה למכור, אז הבא אחריו יוכל להאשים אותו בזיוף ק"מ,

לא מדויק - יש לו תיעוד של ה'ילומטראז' בטופס הבדיקה, ולכן יש לו הוכחה שהוא קנה את הרכב עם X ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...