Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דילמה דילמה דילמה - כללי הפורום! כללי הפורום! כללי הפורום!

SaintSkull
שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש לי בחירה בין מספר גדול של רכבים שאני יכול לקבל ממקום העבודה החדש (הכל בליסינג)

בסופו של דבר אני מתלבט לגבי הרכבים הבאים:

פולקסווגן ג'טה

שברולט קרוז

מאזדה 3

טויוטה קורולה

כרגע אני נוהג על פג'ו 308 והגיר האוטומטי דיי מייאש לי את החיים (האוטו נוסע בסופו של דבר, אבל עד שזה קורה... דיגידן דיגידן סוס ועגלה)

מה היית בוחרים? ולמה?

הלב קצת נוטה לכיוון השברולט קרוז כי האיבזור ממש סבבה (בקרת שיוט!) אבל כל מה שאני קורא עליו ברשת הוא שהמכונית עגלה..

אני צריך להחליט ביומיים הקרובים, הצילו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

יש לי בחירה בין מספר גדול של רכבים שאני יכול לקבל ממקום העבודה החדש (הכל בליסינג)

בסופו של דבר אני מתלבט לגבי הרכבים הבאים:

פולקסווגן ג'טה

שברולט קרוז

מאזדה 3

טויוטה קורולה

כרגע אני נוהג על פג'ו 308 והגיר האוטומטי דיי מייאש לי את החיים (האוטו נוסע בסופו של דבר, אבל עד שזה קורה... דיגידן דיגידן סוס ועגלה)

מה היית בוחרים? ולמה?

הלב קצת נוטה לכיוון השברולט קרוז כי האיבזור ממש סבבה (בקרת שיוט!) אבל כל מה שאני קורא עליו ברשת הוא שהמכונית עגלה..

אני צריך להחליט ביומיים הקרובים, הצילו?

איזו גרסא הגטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר עד שלא תיסע על הקרוז לא תדע באמת איך היא נוסעת לטמעך, אתה יודע יש כאלה שמפריע להם ויש כאלה שזה סבבה להם ולא הייתי פוסל את הרכב על סמך מה שאחרים כותבים. יש פה כמה ילדים שגם כותבים לידיעתך למשל, נער אחד בן 18 שם המשתמש שלו (dorsht) שממליץ רק על יונדאי ויונדאי ורק יונדאי כי להורים שלו יש I30 סטיישן ולו קנו גטס, מקווה שהבהרתי לך את הנקודה שלהסתמך על מה שאחרים אומרים זה לאוו דווקא נכון לעשות.

אני שוב אומר לך קח את הקרוז לנסיעת מבחן, היא עברה גם מקצה שיפורים בתחום המנוע והגיר מה שבטוח היא תרגיש לך יותר זריזה מהפיג'ו.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח את הרכבים לנסיעת מבחן, ותחליט.

למאזדה יש את הביצועים הטובים בחבורה, אבל הערכה סוביקטיבית שלך עדיפה על פני נתונים יבשים....

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב? ביצועים? מרחב? נוחיות? כוכבי NCAP? צריכת דלק? כדאי שתפרט מה חשוב לך ובאיזה תנאים הרכב אמור לשרת.

אני חייב לציין כי מנסיון עם מאזדה 3 אני חולק על דעתו של גרוסמן, אישית מאוד התאכזבתי ממנה, מאוד וכבר כתבתי על כך כמה פעמים. בעבר נהגתי הרבה על קורולה והייתי מרוצה, אבל מדובר בדגם קודם כך שאי אפשר להסיק ממנו על החדשה. חבר אחד שקנה (מליסינג) מרוצה מאוד, למרות שיש לו גיר רובוטי (מבחינתו זו נקודת חולשה משמעותית, אבל לא רלונטית לדגמי 2011). הוא מציין במיוחד את המרחב הפנימי. לגבי הייטה והקרוז - אין לי מושג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב? ביצועים? מרחב? נוחיות? כוכבי NCAP? צריכת דלק? כדאי שתפרט מה חשוב לך ובאיזה תנאים הרכב אמור לשרת.

אני חייב לציין כי מנסיון עם מאזדה 3 אני חולק על דעתו של גרוסמן, אישית מאוד התאכזבתי ממנה, מאוד וכבר כתבתי על כך כמה פעמים. בעבר נהגתי הרבה על קורולה והייתי מרוצה, אבל מדובר בדגם קודם כך שאי אפשר להסיק ממנו על החדשה. חבר אחד שקנה (מליסינג) מרוצה מאוד, למרות שיש לו גיר רובוטי (מבחינתו זו נקודת חולשה משמעותית, אבל לא רלונטית לדגמי 2011). הוא מציין במיוחד את המרחב הפנימי. לגבי הייטה והקרוז - אין לי מושג.

מבחינת חשיבויות, מה שחשוב לי מסודר לפי הסדר הבא:

1. מרחב ונוחיות (צריך לחשוב על עגלת תינוק וכו...)

2. ביצועים

3. צריכת דלק

הרכב צריך להיות נוח כי הוא הולך לעשות לפחות 30,000 בשנה על נסיעות מהעבודה לבית לכל הפחות

אבל לביצועים יש משקל רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...