Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת מכונית בסביבות 35000 ש"ח

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפשת מכונית בתקציב של 35000 ש"ח ואשמח לשמוע את דעתכם.

הפרמטרים החשובים לי (לפי סדר יורד) :

1. אוטומטית. (אני עומדת הרבה בפקקים).

2. בטיחות. (זהירות ילדים בדרך... ;-) )

3. שלא אצטרך ללכת (כמעט...) למוסך.

3. עלות (תחזוקה שוטפת + שמירת ערך).

3. מנוע - לא חייב להיות חזק, אבל צריך לעמוד בנסיעה יומית ממודיעין לתל אביב. (לדעתי, 1400-1600).

מה אתם אומרים ?

תודה,

שירי 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מחפשת מכונית בתקציב של 35000 ש"ח ואשמח לשמוע את דעתכם.

הפרמטרים החשובים לי (לפי סדר יורד) :

1. אוטומטית. (אני עומדת הרבה בפקקים).

2. בטיחות. (זהירות ילדים בדרך... ;-) )

3. שלא אצטרך ללכת (כמעט...) למוסך.

3. עלות (תחזוקה שוטפת + שמירת ערך).

3. מנוע - לא חייב להיות חזק, אבל צריך לעמוד בנסיעה יומית ממודיעין לתל אביב. (לדעתי, 1400-1600).

מה אתם אומרים ?

תודה,

שירי 8)

אם אתה מחפש משפחתית אז טויוטה קורולה או סובארו גרנד ליאנה . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי סופר לנסר

מאזדה 323(שנת 1994/1995)

פיאט בראבה (שנת 97)

סיטרואן קסרה (שנת 97 אפילו שהמנוע הוא 1.8 )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי סופר לנסר

בשום אופן לא מיצובישי לנסר :!:

המכונית הזו תעניש אותך בנוחות רעה, צריכת דלק גבוהה ואפילו האמינות שלה לא מושלמת.

בתקציב שלך את יכולה לרכוש פג'ו 306 1.8 אוטומטית משנת 94'. היא נוחה מאוד, מרווחת ובטוחה (אקטיבית).

אפשרויות נוספות:

-סיטרואן קסארה מודל 97' :!: . זו למעשה 306 מחופשת. היא נוחה ומרווחת לא פחות ומחיר המשומשת שלה הוא פשוט מציאה.

-סובארו אימפרזה 1.6 אוט' משנת 94'. זוהי אופציה טובה למדי, שמציעה בטיחות אקטיבית טובה לצד תא נוסעים בנוי היטב. הרכב איטי קמעה, אבל לא ברמה בטיחותית.

-המכונית הבטוחה ביותר בקבוצתה נמצאת מעט מחוץ להשג ידך - הרנו מגאן, תעלה כ44 אלף שקלים ל1.6 אוטומטית משנת 96'.

-אפשרויות לא רעות נוספות:

פיאט בראבה (מרווחת, מודרנית, מחירון נמוך שמאפשר שנתון גבוה)

מאזדה לנטיס (מרווחת יחסית, נוחות ובטיחות בינוניים)

טויוטה קורולה (מנוע טוב, אבל לא הרבה מעבר)

ועכשיו, אחרי שהמלצתי על כל משפחתית קומפקטית אפשרית, האם את בכלל זקוקה למרכב משפחתי ארוך או שאת יכולה להסתפק בסופר-מיני ("קטנה") שתציע מרווח טוב, יותר חסכון בדלק, אחזקה זולה יותר ושנתון גבוה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות.

באשר לשאלה האם אני בכלל זקוקה למכונית משפחתית או שמספיקה לי "סופר-מיני", אז האמת היא שזהו הרכב השני במשפחה, ואין לי צורך אמיתי ברכב גדול. אבל, חשוב לי להרגיש שהוא "יושב טוב על הכביש" מכיוון שאני נוסעת הרבה מחוץ לעיר. (כרגע יש לי סובארו ג'אסטי, ובסערה הכי קלה אני מרגישה שאני כמו עלה נידף...)

האם זה נכון שמכונית מיני, מעצם היותה קלה יותר ממכונית "גדולה" היא גם פחות יציבה ?

כמו כן, אשמח אם תתייחסו גם למרכיב האמינות (עד כמה שהמוסכניק שלי נחמד, אני באמת שונאת לשרוף יותר מדי ימי חופשה במוסך...)

ושוב תודה,

שירי 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מיני לא פחות יציבה ממשפחתית, אם יודעים לבחור אחת טובה :wink:

הג'אסטי מיושנת למדי ולזה אחראי העדר היציבות היחסי שלה (זה, והעובדה שבסבירות לא נמוכה הרכב זקוק לצמיגים ובולמים, תקני אותי אם אני טועה :) ).

בכל מקרה, בתקציבך את יכולה לרכוש סיטרואן סקסו או רנו קליאו - לשתיהן אכויות טובות.

אפשרויות לא רעות בכלל נוספות: מאזדה 121 שמשלבת טוב מרכב סופר-מיני גם תא מטען נדיב ומנוע לא רע. חסרונה בעיקר בהעדר הגה כוח בגרסה האוטומטית.

אפשרות נוספת: טויוטה סטארלט. חסרונה בנדירותה אבל היא סבירה ויותר באכויותיה.

כאשר רוכשים רכב משומש - הפרמטר החשוב ביותר ל"אמינותו" הוא הסטוריית הטיפולים ואיך הוא ננהג ותוחזק.

חשוב מאוד לבדוק שהרכב עבר את *כל* הטיפולים - ובזמן. חשוב לראות שהוא שמור חיצונית ופנימית - הקפדה כזו מעידה על אחזקה אוהבת.

עוד חשוב לוודא כי כאשר נדרש, הוחלפו החלקים לחלקים מקוריים או תחליפיים ייעודיים ושהכל מתועד.

בהצלחה! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך בכלל בנוגע לסופר לנסר....

יש לי סופר לנסר כבר 4 שנים האוטו הזה לא אוכל לי יותר מידי דלק הוא נוח(יחסית לקטגוריה שלו) הוא לא ביקר פעם אחת במוסך חוץ מ טיפולים כמובן...

אבל מה שאני הכי אוהב באוטו הזה זה שאין לו בכלל מוניטין של מישפחתית מהירה אבל הוא טיל לא נורמלי!!!!

בקיצור אני מאוד ממליץ על האוטו הזה מניסיון....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סופר לנסר כבר 4 שנים האוטו הזה לא אוכל לי יותר מידי דלק הוא נוח(יחסית לקטגוריה שלו) הוא לא ביקר פעם אחת במוסך חוץ מ טיפולים כמובן...

אבל מה שאני הכי אוהב באוטו הזה זה שאין לו בכלל מוניטין של מישפחתית מהירה אבל הוא טיל לא נורמלי!!!!

למה שתסכים, הרי יש לך את האוטו, לא :?::roll:

8 קילומטרים לליטר זה לא ממש חסכוני.

נוח? יחסית לקטגוריה?

נפלת על הקטגוריה הלא-נכונה, כנראה...

ZX, 306, מגאן, 405 בזמנה הן דוגמאות בודדות למכוניות נוחות בקבוצה הזו.

אם תואילו ותפתחו ירחוני רכב מהתקופה ההיא (92' ואילך) תגלו כי ללאנסר

יש נוחות נסיעה מחפירה (במילים אלו ממש) לעומת מכוניות מקבילות (אף לעומת

האסטרה הקשיחה והמקבילה בשנתון). הם אובייקטיבים...

טיל :?: היא גוזרת :?::hihi:

יש ללאנסר גיר חביב ומגיב יחסית שמשודך למנוע תאב סל"ד יחסית ומכאן אולי

התחושה כי היא מהירה...

המכונית צפופה (במיוחד במושב האחורי), בעלת איכות חומרים די גרועה, מורכבת

לא רע (פרט לכל תאי האיכסון המתפרקים).

הקיצר, לא מציאה. (ואני לא אתחיל לדבר על מחירי הטיפולים אצל כלמוטור, במידה

ומישהו בעל רכב 93/94 בוחר לטפל אצלם).

בידידות. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקופת הוא ביטוי מתאים יותר.

וההגדרה: צאצא למשפחת כוכבי הידועה לשימצה.

אייל אין פה שום כונה לקשור אותך באופן אישי לכוכבי (זה ממש מעליב). סתם דחקה שרצה לי בראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה רכב השווית את צריכת הדלק של הלנסר?

כשכל הקבוצה עושה 1:12 + -

הלנסר עושה 1:8- 1:9.

ונוחות הנסיעה בלנסר לא רק שלא יחסית נוחה, אלא גם אבסולוטית לא נוחה בהשוואה ישירה גם ליפניות אחרות כגון הלנטיס, האימפרזה והקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה רכב השווית את צריכת הדלק של הלנסר?

כשכל הקבוצה עושה 1:12 + -

הלנסר עושה 1:8- 1:9.

ונוחות הנסיעה בלנסר לא רק שלא יחסית נוחה, אלא גם אבסולוטית לא נוחה בהשוואה ישירה גם ליפניות אחרות כגון הלנטיס, האימפרזה והקורולה.

מהאפלאוז היא יותר נוחה ....

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים מאיפה אוסף הקשקשנים ללא רשיון וחסרי כל נסיון צצים להם, וקובעים על רכבים בינוניים ומטה שהם מדהימים..

:roll:

:mm_yeah:

אני רק אוסיף שאבא הוא זה שמתדלק ואבא הוא זה שהולך למוסך....

ולכן כדאי שאבא יגיב בפורום....

איל, סחטיין על התמונה !!!!! ממש יפה . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...