Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[יאריס 05']גנבו אנטנה, שברו סמל.. בעסה

liran12
שימו לב! השרשור הזה בן 7268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

כבר 3 שבועות אני בעליה הגאה של יאריס 1300 אוטו' 2005, והכל תודות לכל ההמלצות החמות על הרכב הקטנטן הזה בפורום. ללא ספק זו הייתה החלטה מעולה לרכוש את היאריס ואני נהנה ממנה מאד עד עכשיו.

חוצמזה, בגלל הקריאה בפורום הייתי גם מוכן מנטלית ליום בו הוונדליזם המכוער של בני עשרה חסרי מצפון יגיע גם אלי (לפי סיפורי הפורום אין אחד כמעט שלא התנסה באיזו גניבת טאסה/סמל וכו'), ולכן הייתי מופתע רק מהעובדה שזה לקח 3 שבועות שלמים עד שאיזה וונדליסט קטן הגיע אל האוטו שלי.

עוגמת הנפש (הרבה, כיוון שכל האוטו כספי הוא, וזה אוטו חדש ראשון) הסתכמה באנטנת רדיו (הברגה) גנובה, וסמל אחורי שבור, באופן כזה שכולו עדיין על הרכב, אבל עקום קצת עם סדקים בצדדים, וכן סימני מברג באיזור.

חוץ מסימפטיה, הייתי שמח לעצות הבאות:

1. כדאי לרכוש אנטנה חלופית או לא להתפשר ולרכוש מקורית? יש הבדל באיכות? למישהו יש מושג לגבי סדר גודל מחירים? (אני יודע שאפשר להתקשר ולברר, זה יבוצע, אבל הערכה לא תזיק בשלב ראשון)

2. לגבי הסמל- יש דבק מיוחד להדבקה בלי לפגוע בצבע? ואם אני מחליט לרכוש חדש, איך מקלפים את החלק הקודם שעוד נשאר לא "פגוע" בלי לגרום עוד נזק לאוטו?

תודה מראש, לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב סימפטיה אתה חייב לקבל פה -- אין מה לעשות.

דבר שני: לגבי אנטנה: אני לא רואה שום סיבה למה לא לרכוש חליפית (אבל אחת שתתאים במבנה), זה בתכל'ס מקל ממתכת.

לגבי הסמל: אני לא יכול לעזור לך פה...

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל אפשר להדביק עם סיליקון.

אם הוא היה מודבק עם דבק דו צדדי אז אפשר לתלוש אותו לגמרי, לנקות את האיזור מהשאיריות של הדבק הישן, לגזור חתיכה מהדבק הדו צדדי שתתאים בצורה של הסמל ולהדביק חזרה. (ככה זה אצלי בסמל, רק שהוא נגנב ולא טרחתי להדביק אחד חדש... בנתיים נשארה רק הצורה של הסמל מהדבק הדו צדדי :) )

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

כבר 3 שבועות אני בעליה הגאה של יאריס 1300 אוטו' 2005, והכל תודות לכל ההמלצות החמות על הרכב הקטנטן הזה בפורום. ללא ספק זו הייתה החלטה מעולה לרכוש את היאריס ואני נהנה ממנה מאד עד עכשיו.

חוצמזה, בגלל הקריאה בפורום הייתי גם מוכן מנטלית ליום בו הוונדליזם המכוער של בני עשרה חסרי מצפון יגיע גם אלי (לפי סיפורי הפורום אין אחד כמעט שלא התנסה באיזו גניבת טאסה/סמל וכו'), ולכן הייתי מופתע רק מהעובדה שזה לקח 3 שבועות שלמים עד שאיזה וונדליסט קטן הגיע אל האוטו שלי.

עוגמת הנפש (הרבה, כיוון שכל האוטו כספי הוא, וזה אוטו חדש ראשון) הסתכמה באנטנת רדיו (הברגה) גנובה, וסמל אחורי שבור, באופן כזה שכולו עדיין על הרכב, אבל עקום קצת עם סדקים בצדדים, וכן סימני מברג באיזור.

חוץ מסימפטיה, הייתי שמח לעצות הבאות:

1. כדאי לרכוש אנטנה חלופית או לא להתפשר ולרכוש מקורית? יש הבדל באיכות? למישהו יש מושג לגבי סדר גודל מחירים? (אני יודע שאפשר להתקשר ולברר, זה יבוצע, אבל הערכה לא תזיק בשלב ראשון)

2. לגבי הסמל- יש דבק מיוחד להדבקה בלי לפגוע בצבע? ואם אני מחליט לרכוש חדש, איך מקלפים את החלק הקודם שעוד נשאר לא "פגוע" בלי לגרום עוד נזק לאוטו?

תודה מראש, לירן

אנטנה אפשר למצוא בפירוק, מתאימה כל אנטנה באותו האוארך בהברגה, לדגמא: גם של פולו,גןלף,פאסאט, קורולה החדשה וכו'.

סמל לדעתי האישית אין טעם להחזיר, פשוט תוריד את השאריות וזהו. במקרה שתרצה סמל - הוא יעלה לך ביוקר, רק שתדע.

ולדוגמא שנתקלתי בה השבוע בעבודה: קורולה דנדשה (בסוף 56) שעשו לה DEBAGE הורדת טסות/אנטנות/ איתותים בצדדים, ולא שכחו גם לעבור עם מברג... :roll:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל לא שווה את המאמץ. רוב הסיכויים שהוא יעלם שוב. תגרד מה שאתה יכול, ןתשים עליו מדבקת סמל טויוטה (יש לבן, כסוף, שחור). 10-20 ש"ח, ואף אחד לא יגנוב.

לגבי אנטנה - את שיקולי תעשה לפי כמות הזמן שאתה מקשיב לרדיו. אני לא מקשיב בכלל, אז אפילו פעם אחת לא שלפתי את האנטנה שלי מחורה...

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל את תנחומי, המצב באמת מבאס.

בתור אחד שעבר יותר מדיי מקרים כאלו.

בנוגע לאנטנה - קנה חלופית - אין שום טעם לקנות מקורית זה בסה"כ מקל ממתכת.

בנוגע לסמל - תראה, סמל חדש לא שווה לשים בשום מקרה, אני הייתי מוריד את השאריות עם פן לשיער (מחממים טוב טוב עד שהדבק נמס ומקלפים) עכשיו אם אתה מסתבך או משהו, או שיש הרבה שריטות באזור כאלה שאולי מגיעות לפח שווה לך לשים חומר מונע חלודה, או ללכת לפחח שיטפל באזור, אני לא חושב שזה יהיה יקר מדיי.

אם מדבקה כמו שקודמי הציעו ולא מסובך להשיג אותה (אוטו-דיפו) תכסה את השריטות אז לך על האופציה הזאת, שים חומר דוחה חלודה ואז את המדבקה.

הכי טוב.

כל העסק יעלה לך בערך 50 שקל (30 שקל אנטנה + 20 שקל מדבקה).

ככה תישן בשקט בלילה.

שייגנבו עכשיו הבני זונות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הדבקתי את האנטנה עם אפוקסי אגרסיבי.... אף אחד לא יכול להבריג אותה החוצה כה.

(ראיתי כמה קשה להוריד אותה רק כשקניתי כיסוי לאוטו ורציתי לפרק אותה)

עוד עצה , אם אתה קונה אנטנה חדשה, תעשה עליה סימון שרק אתה מכיר,

אולי תגלה אותה אצל אחד השכנים ביום מן הימים :twisted:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...