Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אמצעים יעילים להרתעה מגניבת רכב

Guest רונן יצחק
שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest רונן יצחק

שלום.

אוטוטו אקבל את הרכב הראשון שלי, והוא חדש-דנדש, לכן יהיה מאוד לא נעים אם הרכב הראשון שלי "ייעלם" לי תוך זמן קצר.

כן, ידוע לי שאין אמצעי הגנה חסין במאה אחוז, לכן ציינתי שאני מחפש אמצעי הרתעה, לא אמצעי מניעת גניבה, אך ככל שיוערמו קשיים, כך הגנב עשוי לוותר בשלב מוקדם ולהתקדם לרכב הבא (וזה לא אישי!).

אז, איזה אמצעי הגנה שהם המילה האחרונה אתם ממליצים, והיכן ניתן לקנות? יש חנויות מיוחדות לעניין הזה?

הנה כתבה על מתקן נעילת הגה חדשני שנקרא WRAP (והנה סרטון הדגמה). מישהו מכם ניסה אותו? ידוע לכם אם מוכרים אותו בארץ?

אשמח לקבל המלצות על אמצעי הגנה נוספים, כגון נעילת גיר (ידני - יש דבר כזה?), דוושות וכד'. אשמח לקבל קישורים לעמודי מכירה כאלה או ביקורות ורשמים.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמעט ולא קיים.

לכל מנגנון יש פתרון.

כלב? יזרקו לו אוכל עם סם מרדים.

אזעקה רועשת? לפני שתספיק לרדת למטה הרכב כבר לא אצלך.

איתוראן? הרכב יהיה בשטחים מפורק לחלקים לפני שתקבל שיחה.

אם תקבל שיחה הם פשוט יודיעו לך בחגיגיות שאתה נוסע לכיוון השטחים.

אף אחד לא יכנס בשבילך לשטחים.

מנעול הגה? מפרקים את המנעול עם ההגה ובאים עם הגה תחליפי.

קודן? מחברים ישירות את הסטארטר.

הזרקת דלק? מחברים מחשב חיצוני ועוד מליון פתרונות.

בקיצר הכי טוב להיות יצירתי - לא להשתמש בשיטות המקובלות עליך ועל הגנבים.

בכל אופן ברכב שהוא פשוט לא הייתי משקיע בכלום אלא במינימום שחברות הביטוח דורשות.

אם הרכב שלך הוא נדיר מסוגו (אספנות נניח) ואחד שלא ניתן להזמין ממנו חדש הייתי פשוט עושה דברים יצירתיים.

יש משדרי GPS על GSM שעולים 200$ באיביי. זה יעיל אם יש לך עוד רכב בחניה לרדוף אחריהם או אם אתה תת ניצב במשטרה.

בשורה התחתונה: ביטוח מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אזעקת הביפר מחוברת לצופר של הרכב ובצורה כזאת הרכב מצפצף בצורה מטורפת (אי אפשר לעמוד ליד) אבל רק מס מצומצם של ציפצופים שנותן לי מספיק זמן לקבל את ההתראה בביפר ולרדת למטה בלי שרוב השכונה קמה דבר נוסף אני משתדל לחנות את החלק הקידמי צמוד לקיר כדי שלא יהיה קל לפתוח את מכסה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסרים את הדוושה עם מסורית של 10 שקל מהום סנטר ונוהגים עם ה"גדם".

אין שום דבר שיכול לעצור באמת, אם ממש רוצים יבואו עם גרר ויקחו את כל האוטו, איך שהוא ככה מצפצף. חצי שעה במשולש ונשאר ממנו שלד מתכת.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על מקרים שאנשים שמו ספייסרים בגלגל ההגה שבקליק אפשר לשחרר את ההגה ולקחת אותו איתך, כמו שאמרו מעלי לא יעיל כלל.. עוד מקרה שיצא לי לשמוע עליו אנשים שמנתקים את מחשב הרכב בשליפה ולוקחים אותו איתם.

כל זה נראה לי תהליך לא מתמשך שימאס לך מהר מאוד ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק
ביטוח מקיף זה האמצעי הכי יעיל.

אתה ישן בשקט.

יגנב?

תקבל כסף,תקנה חדש.

זה לא מדויק, אקבל את הסכום שהוא שווה באותה עת, ולא כדי לקנות חדש. לקנות משומש שנחרש על ידי אדם אחר שפחות שמר ממך, זה אף פעם לא אותו הדבר כמו הרכוש שלך.

יש בכלל ביקוש לגנבת מכוניות עם גיר ידני? :wink:

מה דעתכם על מנעול ההגה שמוצג בהודעה הראשונה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח מקיף הוא באמת הפיתרון.

מנועלי הגה, גיר ודוושות ניתנים לניסור, ואל בטוח שתספיק להגיע לרכב עד שהגנב יסיים, כמו גם מי מבטיח לך שהגנב באמת יפחד ממך ולא ידקור או יפגע בך בצורה זאת או אחרת ויברח? גם GPS שיותקן ברכב לא יבטיח לך שהרכב ימצא ברשות הפלסטינית ואז אבוד לך להחזיר אותו, אל אם כן יש ברשותך גדוד חי"ר...

אני עם מיכאל R

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברז דלק מוסתר שנמצא בדרך לתא המנוע ולא בתא עצמו. אפשר להעביר ציר המחובר לברז למקום מוסתר ברצפת הרכב (מתחת לכיסא או בתוך תא משענת היד). הגנב ייתקע אחרי כמה מטרים ולא יידע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תותח שיורה קרני מוות.

אני לא חושב שישנו אמצעי נגד גניבת רכב, שהגנבים לא יכולים להתגבר עליו - לא משנה מה ואיך מראים בערוץ הקניות...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...