Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני של אז, סופר מיני של היום

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 4698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאו את ההבדלים:

attachment.php?attachmentid=230925&stc=1&d=1297630441

attachment.php?attachmentid=230926&stc=1&d=1297630630

attachment.php?attachmentid=230927&stc=1&d=1297630630

attachment.php?attachmentid=230928&stc=1&d=1297630630

attachment.php?attachmentid=230929&stc=1&d=1297630630

קצת נתונים

אוטוביאנקי A112 ג'וניור

• שנת ייצור - 84'
  • נפח מנוע - 903 סמ"ק
  • הספק (כ"ס/סל"ד) - 42/5,400
    משקל - עז כחושה (בעברית: 655 ק"ג)
  • תיבת הילוכים - ידנית 4 הילוכים
  • מידת צמיגים - 135/80/13
    אבזור נוחות - סאנרוף דולף, הגה בעל תגבור משתנה כתלות במידת היות שרירי הנהג תפוסים, מד סל"ד שעובד לפי מצב הרוח, מכונאי שמקלל בכל פעם שהיא קופצת לביקור :wink:
  • אבזור בטיחות - חגורות בטיחות (ליושבים מלפנים בלבד), צופר גיבור ונהג ששפיותו מוטלת בספק.
  • תאוצה 0-100 - 18.8 שניות
  • מהירות סופית - 135 קמ"ש לפי הספר, אבל חבר טוב שלי שגר בזמביה המשוונית סיפר לי שבכבישים מסויימים נצפו גם מהירויות הנושקות ל-150.
  • מקדם פוזה - אחושילינג :!:

פיאט 500

• שנת ייצור - 10'
  • נפח מנוע - 1242 סמ"ק
  • הספק (כ"ס/סל"ד) - 69/5,500
  • משקל - עז וחצי (בעברית: 865 ק"ג)
  • תיבת הילוכים - רובוטית 5 הילוכים
  • מידת צמיגים - 175/65/14
  • אבזור נוחות - מחשב דרך, מזגן, חלונות חשמל, נעילה מרכזית, תאורת ליווי הביתה, מערכת סאונד מקורית ואיכותית קוראת MP3, הגה כוח בעל תגבור חשמלי משתנה, בלמים מתוגברים, מגב אחורי.
  • אבזור בטיחות - ABS, ESP, HILL HOLD, חגורות בטיחות עם קדם מותחן, 6 כריות אויר וקורות פלדה בדלתות. אה, וגם כאן ניתן למצוא את אותו נהג ממקודם.
  • תאוצה 0-100 - 12.9 שניות
  • מהירות סופית - 160 קמ"ש. אותו חבר שבדק את האוטוביאנקי דיווח לי שבכבישי אגרה מסויימים הקיימים בארצו, נרשמו גם 180 קמ"ש. מזל שאצלו זה נחשב לחוקי...
  • מקדם פוזה - אחושלוקי :!: טוענת רצינית לכתר ה-PUSSY MAGNET האולטימטיבי.

Autobianchi A112 Fiat 500 (1).jpg

Autobianchi A112 Fiat 500 (2).jpg

Autobianchi A112 Fiat 500 (3).jpg

Autobianchi A112 Fiat 500 (4).jpg

Autobianchi A112 Fiat 500 (5).jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יפה שפיאט שמרו על דיאטה ולא ניפחו את ה500 החדשה

מה אני הייתי לוקח? את הביאנקי כמובן.

נ.ב שונא את הטאסות של ה 500 לא יכלו להשקיע קצת בעיצוב נראות כמו של אוטו דיפו ב 100 שקל.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי!

מכונאי מקלל?

דווקא אצלנו במשפחה היתה פעם פיאט פנדה (1982) עם כמעט אותם נתונים מכאניים (לפחות מבחינת מנוע וצמיגים) צריכת הדלק היתה מופתית והתיקונים ממש לא היו יקרים!

פעם בכמה שנים היה נכנס גרגר חול לקרבורטור, אז שתי שטיפות היו פותרות את העניין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקולס הקדים אותי - הפיאט היא אכן בקטגוריית מיני ולא סופר מיני.

אם תתעקש להשוות לסופר מיני, תצטרך להכניס למשוואה את הפאביה,

ואז ברור שתפסיד (וגם תקבל bitch slap מאוראל ושאר הילדים :lol:).

בלי קשר, אהבתי את הרעיון. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שה500 גדולה בכל מימד, בטוחה עשרות מונים ומואבזרת להחריד לעומת האוטוביאנקי ועדיין שוקלת רק 30% יותר, מראה כמה התקדמנו. מה שיותר מעניין הוא המחיר אז והיום (מותאם לאינפלציה כמובן); מישהו יודע?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר נשכחות.

כאשר קיבלתי את רשיון הנהיגה היה לאבא שלי פיאט 127 - עם אותו מנוע (אולי בגרסה קצת יותר מוקדמת). אם מיזהו הזכיר את הקרבורטור - ל-127 היתה מחלקה קשה - סרב להניע בבוקר. למזלנו אנחנו גרים על הכרמל, מיומי הראשון כנהג הייתי מתורגל להניע בהדרדרות ושילוב ההילוך השני.

לגבי ההגה אני חייב לצטט את אשתי: לאוטו שלי יש הגה כוח - צריך הרבה כוח!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל הייתי לוקח את האוטוביאנקי.

אני זוכר את עצמי בתור ילד קטן רואה מלא כאלה, עכשיו ראיתי אולי 3 מסתובבות.

אני בסדר עם קיה סטוניק 1400 רמת גימור LX אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה מול ה-500 לא הוגנת כלל. ה-500 היא מכונית יקרה, יוקרתית ומאובזרת והיא גם אביזר אופנה.

השוואה נכונה צריכה להיעשות אל מול פיאט פנדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, מרבית מאפייני ה-500 זהים לאלה של הפנדה. מעבר לכך, ה-500 היא דגם רטרו שבמקור נולד עוד לפני ה-A112, לכן אני דווקא כן מוצא את ההשוואה הזאת במקומה.

זאת בנוסף לכך שניתן למצוא קווי דימיון עיצוביים בין השתיים וכמובן בהתחשב בארץ המוצא הזהה לשתיהן (כן, אני יודע שה-500 יוצרה בפולין, אל תהיו קטנוניים).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ויחזירו את המותג הזה לחיים.

זה פשוט מדהים כמה העיצוב של האוטו הזה (כמעט 30 שנה אחרי מהדגם המוצג בתמונה) נראה עדיין רלוונטי.

אוי איטליה, איטליה.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שמבחינה מכאנית האוטוביאנקי A112 היתה זהה לפיאט 127, היא הופיעה כשנתיים לפניה, ב 69'.

ה A112 נועדה למעשה להיות "מעבדה ניידת" לפני תחילת השיווק של הפיאט 127, לה ייחסו בפיאט חשיבות רבה.

עם השנים הסתבר לפיאט שהאוטוביאנקי כלל לא מפריעה למכירות ה 127 והיא מוצבה כמכונית מיני שקרצה בעיקר לצעירים.

גם הפיאט פנדה המקורית שהופיעה ב 80', שהיתה למעשה מכונית חסכונית במלוא מובן המילה התבססה על מכללי ה 127 וביחד עם האוטוביאנקי הן השלימו קו מלא ונאה של מכוניות קטנות.

הופעת האונו ב 83' האטה מאד את מכירות ה A112 ובשנת 85' הוצגה היורשת, ה Y10, שהיתה למעשה אונו מסוגננת ומאובזרת.

נהיגה ב-A112 מזכירה תמיד שכדי להנות מהנהיגה לא צריך 200 כ"ס ו-ESP, ABS, EBD, BBC..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לא מאמינה שפעם נהגתי על אוטוביאנקייי גדול!!!

קניתי אוטוביאנקי מיד אחרי הטסט כשהייתי בת 19, חיילת יפה :lol:, אבל אחרי כמה סיבובים אמרתי לאבא שאני לא רוצה אותה כי אני מפחדת לנהוג על הילוכים..

חחחחח, האוטו הזה הזכיר לי עבר מאוד נחמד.. :-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי הייתה אוטוביאנקי כחולה כזאת בשנת 90, מודל 84, אחרי שהיא התפרקה בתאונה היא החליפה אתה במיני לבנה יפייפיה.

(עד היום היא בוכה על זה שהיא מכרה את המיני)

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...