Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ZED AUDIO LEVIATHAN

evgeni432
שימו לב! השרשור הזה בן 4813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, רציתי לשמוע כמה תגובות עיניניות ונטרליות על המגבר הזה.

לאחרונה אני מתעניין בו מאוד לאחר סידרת השיפורים שהוא עבר ושדרוג MOSFET ו OPAMP (ניתן לראות באתר)

הם מתחילים שיווק של הסדרה החדשה בקרוב והיתי רוצה אולי לשמוע כמה חוות דעת עליו, במיוחד ממישהו שישב ברכב של אדי ושמע...

גם אדי מוזמן לתת כמה תגובות עדכניות :oops:

תודה לכולם :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר קלאס D איכותי מאד עם כבוד. אני הייתי ממליץ עליו בחום היצרן בחר להשתמש ברכיבים איכותיים וטכנולוגית יצור טובה מאד

אז כפיר ערוסי יכול לקנות אותו.:-D:lol::-P

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של אדי כרגע לא יכול לתת מדד לכלום מבחינת המגבר.

המערכת אצלו, עדיין לא מתקרבת למיצוי הפוטנציאל שיש בה.

כרגע המגבר עובד אצלו עם GAIN סגור לגמרי, ויש עוד הרבה עבודה על כיוונים של הסטאפ, עד לקבלת תוצאה שתוכל לשקף אך היכולות של המערכת בכלל והמגבר בפרט.

לכן, לא הייתי חורץ עדיין שום דין לגבי המגבר מבחינתו של אדי.

בגלגול הקודם של המערכת של אדי, עם הליוויתן, אני לא אהבתי את התוצאה, אבל לדעתי, אי אפשר היה לקבוע אז, אם זה המגבר האשם העיקרי, מכיוון ששאר המערכת לא הייתה מותקנת ומכוונת כמו שצריך.

כרגע, ההתקנה אצלו הוא טובה יותר, ורק לאחר כיוון מלא תוכל לקבל את מלוא הדרו של המגבר, בכדי לתת לך מדד.

אצל אוזירו, לא שמעתי, ולכן לא אוכל לתת דעה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, יבגני

קודם כל ניר

פתחתי את הגיינים לטוויטרים :-P

אחרי סשן הכוונים שעשית איתי במפגש האחרון החלטתי לראות בעזרת RTA פחות או יותר מה קורה במערכת וגיליתי ש:

א. הסאב פתוח הרבה מעבר למה שהוא צריך להיות - הרבה הרבה מעבר, כל כך הרבה מעבר שהוא בעצם הפריע לוופרים לעבוד.

ב. הוופרים היו האלמנט היחיד שהיה מאוזן נכון :-D

ג. אחרי שפתחנו את המידים ושינינו נקודות חיתוך (וסלופ אחד למידבאסים - הקצה התחתון שלהם) - השארתי אותם במצב הנוכחי לשלבים הבאים של הכוון.

ד. הבטתי בRTA וראיתי שכל התחום מ8 קילו ומעלה נופל ובכלל בכלל לא מאוזן לשאר הספקטרום מה שאומר - טוויטרים סגורים מידי... פתחתי גיין לטוויטרים עד שראיתי שהגרף מתאזן.

ה. התחלתי לשמוע - התוצאה שקיבלתי היתה מערכת שבאמת נשמעת כמו משהו "חי" וגם אפשר לאמר "דינאמי" וגם הרבה יותר "אמיתי" או נאמן למקור אם תרצה.

אבל - הטעם שלך ושלי לא אותו הדבר, אני באמת הרבה יותר אוהב מערכת נעימה לאוזן מאשר מערכת אמיתית לאוזן וכנראה שבגלל זה גם משכתי לשם מלחתכילה - אבל, אני מודה, שהתוצאה שלך נשמעת אמיתית ונכונה יותר גם אם היא פחות נעימה לאוזן.

ו. ישבתי וכוונתי עוד קצת את הנחתות האלמנטים ותיקנתי עם האקולייזר את מה שממש צרם לי אחרי פתיחת הגיינים והגעתי לתוצאה שבאמת נשמעת טוב, מה שהיה הכי מפתיע זה שהסאב וופר היה נכון לעכשיו האשם העיקרי בתוצאה העמומה שהיתה למערכת מקודם - הוא פשוט השתלט על ה-כ-ל! בנוסף לזה טוויטרים פתוחים (שאני רוצה עוד טיפטיפה להרגיע כי מה לעשות - זה פשוט לא אני...)

------------- יבגני ------------

אתה מוזמן לשמוע את המערכת ובכיף.

ממה שאני יכול לאמר כרגע המגבר הזה הוא הדבר האחרון שיהיה "אשם" בתוצאה של מערכת שעלולה לא למצוא חן בעיניי מישהו שהוא לא אני.

המגבר הזה נקי ושקוף ולא ניתן להקיש ממנו שום דבר על אופי המערכת - וזה בדיוק הסממן למגבר נהדר.

המגבר אצלי נמצא במצב של BYPASS מלא - כלומר אין מעבר אות דרך הקרוסים שלו - הוא מגביר נטו, אות נכנסת X ויוצאת X+35 או X+150 וואט RMS (אל תשכח שהמגבר הזה יכול לעבוד בשני הספקים שונים לכל ערוץ בנפרד בכל רגע ורגע נתון).

סוס אמיתי, חיית עבודה ואני שוקל להזמין עוד אחד כזה ביום מן הימים כי עד היום - אני לא מוצא לו תחליף!

--------------- לגבי הסדרה החדשה של הלוויתן והקרונוס -------------

גולת הכותרת במגברים החדשים היא שהחליפו שם את רכיבי הIC שהם בעצם המוח של כל זוג ערוצים - הקודמים היו BB (בר בראון) והחדשים הם של יצרן אחר שלטענת ZED אודיו מתעלים על המקור בכל פרמטר.

לאמר לך את האמת אני לא יודע איך? כין חוץ מלאמר לך שכל מה שיוצא מהמגבר הזה פשוט יוצא חזק, נקי, ברור - אני לא יכול לאמר לך שום דבר נוסף.

בעיניי תמורת 3500 שקלים (כולל מיסים ומשלוח) אין לך סיכוי ולו הקלוש שבקלושים למצוא משהו טוב יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...