Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, אחרי שהצלחתי להירשם אז...

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 7887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל ברכות (באיחור) על הפורום.

דבר שני, שאלה:

האם באמת צריך עוד פורום?

יש פורומים בYNET ופורום בתפוז.

לאנשים עובדים קשה להיכנס לעוד פורום, מה גם שלפעמים, אם יש שאלה מקצועית, יש התלבטות האם להעתיק אותה לשלושה (ארבעה , יחד עם נטקאר) פורומים שונים או לסמוך על זה שכל המומחים יראו את השאלה בפורום אחד.

בנוסף, אני חושב שג'רמי עשה עבודה נפלאה בגיבוש פורום לתפארת.

תזכרו שלא הוא אחראי על הממשק של YNET וגם אסור לו למחוק הודעות של ירון כוכבי שאינן מהוות עבירה על כללי הפורום.

הנטישה ההמונית הזו ממש לא מגיעה לג'רמי.

אם ההודעות של מישהו לא נראות לכם, פשוט אל תתיחסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן, למה ההודעה הזאת תורמת?

הפורום פה פורה הרבה יותר משYNET יהיה אי פעם.

הממשק פה גם טוב יותר, גם אם מעט עמוס.

יש מקום לעוד פורום - שמרכז את הגרעין הטוב ביותר של YNET לדעתי.

הרמה פה לתפארת והעניינים רק ישתפרו בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם משום שעוד לא הספקתי להתרשם ממנו וגם כי לפי שמות הכותבים פה (כן, גם אתה רועי) אני בטוח שהוא מפגין רמה מקצועית גבוהה ביותר.

העניין הוא שפיזור פורומים מוריד את הסיכוי שהודעות יחשפו לקהל אליו הם מיועדים.

האם יש מספיק חובבי רכב, גולשי פורומים באינטרנט, דוברי עברית בשביל כל כך הרבה פורומים?

האם טל שביט, בני הספל ועוד מומחים נכנסים לפה?

איך האופנוענים מסתפקים בפורום אחד?

אני לא אומר שכולם צריכים לעבור לYNET , אבל ילדעתי יש להתכנס למספר קטן יותר של פורומים.

כמובן שאם ג'רמי יחליט לעבור מYNET לפה אז אני אעבור, אבל צריכה להיות הסכמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכמה כבר נוצרה, ועם כל הצער - ההסכמה היא (לדעתי לפחות) כאן ולא ב YNET (ולא - אני לא אכנס שוב לדון על המקור לכיוון הזה...)

נמרוד

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיתרון הגדול של הפורום הזה הוא בריכוז הנושאים העדיף.

ואני אסביר:

כאן, לפחות כרגע, יש כמות מצומצמת בהרבה של כותבים מזדמנים. על כן הפורום גם יותר מסודר, וגם קל הרבה יותר לשלוט על רמת התכנים.

בנוסף הפורום מחולק לפורומי משנה וזה עוזר הרבה. בויינט הכל נכנס תחת קורת גג אחת ולפעמים קשה לשלוט ולהבדיל. כאן אני יכול לבחור אם בא לי להכנס לפורום קנייה ומכירה ולענות לשאלות, או לפורום בעיות ברכב ולקרוא את מה שאיציק כותב :wink: או לפורום הכללי בשביל לכתוב על היגוי יתר מטורף על 80 קמ"ש בתוך העיר במרחק שניים וחצי מטר מאזרחים תמימים (סתאאאאאאאאאאם :wink: ).

בויינט הכל מפוזר - פה הכל מסודר, והיד על המחק יותר קשה, ואנשים יודעים את זה ולכן לא כותבים שטויות.

אני מאמין שלויינט יתרונות משלו על פני הפורום הזה - הוא נתמך בידי ערוץ הרכב, הקהל הקורא אותו גדול הרבה יותר. אבל בכל מקרה לאחר כמה זמן שהפורום הזה קיים אני יכול להגיד שבהחלט יש לו מקום.

הדבר היחיד שמפריע לי כרגע בויינט הוא דווקא לא ירון כוכבי, הוא נמצא במילואים לפי מה שהבנתי - מה שמפריע לי זה כמות הקשקושים והשטויות שפולטים שם כל מיני אנשים מוכרים יותר ופחות (ואני *לא* מזכיר שמות כמובן) מאז שהפורום הזה נוצר.

זה מרגיש ממש כאילו כל האנשים האלו חיכו עד שרוב הקבועים של הפורום יעזבו בשביל שיוכלו להצטרף אליו ולהפיץ את תורתם (שכוללת כמה מן השטויות הגדולות ביותר שקראתי מימי - משפחתיות בינוניות שנקראות ספורטיביות, קומפקטיות יקרות מדי שנקראות תמורה טובה לכסף, חוסר הבנה, חוסר בגרות, חוסר שכל... ג'רמי נשאר שם כמעט לבד והוא לא תמיד מצליח להשתלט על מאסות הטמטום לבדו, וחבל).

לסיכום, יש מקום לשני הפורומים, אני מתכוון להשאר בשניהם, ורק חבל לי שויינט מתדרדר שלא באשמתו. (כי אנחנו יודעים יפה מאוד כמה פוטנציאל יש לו!!)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תסייע מאוד. ג'רמי לא מעורב מספיק בשמירה על רמה. אני מבין אותו, הוא הרי גם עובד וזו לא אשמתו.

כמו כן, שיפור ממשק YNET (מה שלא יקרה בחיים) יעזור גם כן.

אבל למה לשפר את YNET, כשאפשר להנות פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה טענות פה נכונות.

השאלה היא מה אתם מציעים לי, אדם עסוק, שרוצה נניח:

1. לשאול שאלה על ההסטוריה של הרכב (כמו השאלה על רכב פתוח 4 דלתות שרק בני הצליח לענות עליה).

2. לשאול על רכב מוכר במס (רק בYNET הצלחתי לקבל תשובות ענייניות ונכונות).

3. לחלוק דיעה , מבחן דרכים , חוויה, או תצפית עם כמה שיותר אנשים.

האם להעתיק את מה שכתבתי ל 3-4 פורומים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה טענות פה נכונות.

השאלה היא מה אתם מציעים לי, אדם עסוק, שרוצה נניח:

1. לשאול שאלה על ההסטוריה של הרכב (כמו השאלה על רכב פתוח 4 דלתות שרק בני הצליח לענות עליה).

2. לשאול על רכב מוכר במס (רק בYNET הצלחתי לקבל תשובות ענייניות ונכונות).

3. לחלוק דיעה , מבחן דרכים , חוויה, או תצפית עם כמה שיותר אנשים.

האם להעתיק את מה שכתבתי ל 3-4 פורומים שונים?

1. לשאול כאן שאוכל לענות גם ;-)

2. לשאול כאן.

3. לחלוק איתנו, הגרעין הטוב של YNET - ולזכות להערכה של מבינים מתי מעט במקום המוני חובבי 323F וגולף.

איתן, הפורום הזה הוא תשובה לכל השאלות.

מרוכזים פה מהאנשים הכי טובים ברשת בתחום, ועם הזמן יבואו גם חיצוניים שיקבלו חוות דעת, התרשמויות, מבחנים, תמונות וכל מה שיש לפורום להציע.

בני? בני רשום כחבר כאן ויותר ממוזמן לתרום מהידע שלו, גם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו,

אם תעבר על שמות המשתמשים הרשומים, תגלו עוד כמה הפתעות.

בינהם גם טל שביט, ועוד..

כך,

שלא כדאי לזלזל בקיום של הפורום הזה ואולי דווקא השינוי שנכפה עלינו יביא למשהו חיובי בעתיד הרחוק !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד ל YNET, כאן יש כמה מטורפים עם יד רצינית על המחק כך שאת התפל לא תזכה לראות אצלנו במערכת...

כמו שכבר נאמר, זו בדיוק הבעיה ב YNET - וכבר הצעתי לג'רמי את שירותיי כמחק איכותי מבית 'קרביץ' אבל הוא לא הסכים :evil: .

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן.

הבעיה עם YNET מורכבת ולא נראה לי שאפשר לפתור אותה.

לי אישית מפריע העובדה שפעם, הייתי גאה להגיד שאני חלק מפורום המכוניות של YNET, היום זה בדיוק ההפך, אם יבוא מישהו מהצד ויסתכל על איך שזה נראה לא הייתי רוצה להגיד לו שאני חלק מזה.

כל הריבים, הויכוחים, הילדים, הכל שם רקוב.

מעבר לזה, היו פה ת'רדים של 80 ו100 תגובות, הייתי מאוד מעוניין לדעת איך זה ייראה ב YNET.

הממשק כאן טוב בעשר רמות , האנשים באים לכאן למטרה אחת בלבד, לדבר על מכוניות.

אני ועוד כמה אנשים כא, דואגים לזה שזה יישאר כך !

היתרון היחיד שיש לYNET זה הנגישות לציבור הרכב, אתה יודע מה, אני כמעט בטוח שזה כבר דיי חיסרון, הייתי מעוניין לראות לידי אנשים ששותפים לתחביב שלי ולהתווכח איתם על טיבה של הנעה כזו או אחרת מאשר לענות למישהו ש 306 טובה מלאנטיס ואז לריב שעה על האמינות של צרפתיות.

מה גם שאנחנו עובדים על הכנסת עניין לפורום ע"י כל מיני דרכים, אחת מהם היא לארח מדי שבוע אנשים שונים מתחום המוטוריקה.

אתה הראשון שתדע שב 4 לספטמבר (הודעה נפרדת תצא בהקדם) יתארח כאן ראם סמואל ויענה לחברי הפורום על שאלות בתחום הנהיגה והמוטוריקה.

זהו, בגלל זה אני פה, אני עכשיו לא יודע מה לעשות עם הת'רד הזה, הוא לא קשור למכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא שלקורא המזדמן שסתם נכנס לשאול שאלה יש בעיה. בגלל הציבור הרחב ובגלל ריבוי הדעות שלדעתי כבר מוגזם אז השואל המזדמן מקבל 10 תשובות שונות מ-10 אנשים שונים עכשיו לך תדע למי להאמין או על מי לסמוך? שם זה מדור שאלות תשובות פה זה באמת מה שזה- קהילה!! אנשים פה עוזרים אחד לשני, עוזרים לפורום ובכללי תורמים זה לזה מהידע שלהם! כולם חולקים עם כולם, כמובן בתחום הגבולות שנשמרים בצורה מאד קפדנית וטוב שכך!

אם תשים לב, איתן, ווי נט הפך למזמן למדור ייעוץ לקנית רכב. 90% מהנושאים שם זה "מה לקנות? מה מתאים לי?" וזה כבר מזמן משעמם וזה מזמן לא תורם לידע של אף אחד.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ראשית תודה לאיתן ולרועי על ההתיחסות אלי. אכן אני לא כותב כאן הרבה, כי עדיין נותר בי מישקע אחד או שניים... אני גם חש טוב יותר עם הממשק של ווינט. אבל, אני קורא כמעט כל הודעה שמתפרסמת כאן ולא נרשמתי "סתם".

במשך הזמן, ארגיש אולי יותר שייכות לכאן ובכל מיקרה, כל הודעה הסטורית בוודאי ובוודאי תזכה להתיחסות. ואז, כמו רוני, ארקוד על שתי החתונות. לדעתי, הדבר הטוב שייצא מיצירת הפורום הזה הוא ששני האתרים משלימים אחד את השני. אני חושב שמספר החברים מכאן שכותבים גם בווינט מוכיח זאת, ובבקשה לא להתנשא.

גם חידון חדש של רועי יזכה להתיחסות...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן איתן.

קודם כל, שלום וטוב שבאת.

יש צדק בדבריך על פיזור שאר הפורומים. מכיוון שהבחנתי בת'רד שלך, עיינתי לרגע ב ויינט ,מה שלא עשיתי כבר כמעט שבועיים, ונחרדתי מהרדידות ואופי השאלות. כנראה זו הסיבה שעזבנו...

בפורום הזה, הגענו תוך חודש לדברים שבוואי נט מעולם לא השגנו.

נכון שמי שירצה לקנות לאנטיס לא יכנס לכאן ואני מקווה שימצא תשובות הולמות בוואי-נט, העיניין הוא שלאור מה שראיתי, הסיכוי שיקבל תשובה אינפורמטיבית ונכונה בפורומים הישנים שואף לאפס.

קריאה רנדומאלית של היומיים האחרונים בוואינט העלתה גיבוב היסטרי של שטויות. נכון שחלק מן העצות שם נכון, אבל הרוב? שלא נדע מצרות...

ישנם שם אנשים שחושבים שהם יודעים הרבה על הרבה דברים, אבל כמו שנאמר "KID,YOU DONT KNOW SHIT ABOUT SHIT"...

אני באמת נחרד מעצם המחשבה שמישהו יכנס בשאלה על משהו משמעותי כמו בלמים או כיוון פרונט או שמן למנוע או (רחמנא ליצלן) עצות על נהיגה ויקבל תשו8בה מה"מבינים" ולמחרת יגמור מנוע או גרוע מזאת, יימרח על עץ...

אין לי שום דבר נגד ילד שאוהב מכוניות ונכנס לפורום. הלוואי שכשאני היתי ילד היו פורומים (מה שהיה גומל אותי מאוננות) אבל כשהילד מתחיל "לייעץ" על סמך דברים שקרא ב"אוטו" או יותר גרוע - שקרא בעיתון בחו"ל שאינו רלוונטי כלל לתנאי הארץ, זה כבר חמור...

אני חושב ש"הונדה NSX , פצצה, פשוט טסה" הוא הת'רד החביב עלי... :lol: .

אני גם לא חושב שג'רמי (שרשום כאן כחבר מן המיניין) צריך להיות גננת או צנזור.

אולי התפיסה שיש חיים גם מעבר לפורום קצת זרה ליושבי וואינט, אבל לג'רמי יש עבודה, מחשפחה ועוד אי אלו גורמים שמונעים ממנו להיות אומנת לקבוצה של ילדים (ומבוגרים שמתנהגים כילדים).

למרבה הצער, בגלל אופיו של פורום, נכנסות כל מיני הודעות ובלתי אפשרי לפקח על כולן - זו בדיוק הסיבה שחילקנו את הפורום לחלקים.

לכל חלק יש מנהל וכל מנהל נבחר בהתאם לנפח הת'רדים שבפורום "שלו " - לפורומים העמוסים נבחרו מנהלים שיוכלו לווסת את כמות הת'רדים ביעילות בשל שיקולים של זמן, פנאי וגישה למחשב - וראה זה פלא... זה עובד ואפילו עובד מצויין.

בחודש השגנו את מה שבוואינט לא הושג שנים...

מכיוון שאני בא במגע עם גורמים בענף, אני יכול לדווח לך שגורמים בעיתונות הרכב נכנסים באופן קבוע לפורום זה, כמו גם גורמים בקרב היבואנים עצמם.

רוח ההשקעה של אנשים כמו רועי צוקרמן או שלומי מקרינה כאן על כולם - וזו אחת הסיבות שלא תמצא כאן ת'רדים אוויליים שהופכים לצ'אט. אנשים חושבים פעמיים לפני שהם מחרבנים את הפורום , מכיוון שכולנו שותפים כאן לבנייה ולעשיה. ומי שכן מרגיש צורך? יש בשביל זה פורום שלם שמוקדש רק לסיפורים מצחיקים. מנהל אותו זרזיר. כל אחד כאן נותן משהו מעצמו.

אני חושב שבזמן קצר הפורום הגיע לרמה גבוהה מזו שהושגה אי-פעם ע"י פורומים מקבילים.

לא מדובר בהתרברבות- אם הינו מתרברבים אז לא היו לנו אנשים כמו פרדי פרייהאוף או רמי גלבוע (ועוד כמה שלא כותבים בשמם העיתונאי). כאן כשמישהו שואל על נהיגה, לא נותנים לו עצות אחיתופל בסגנון "תנהג אמריקאי" ושאר שטויות - מפנים אותו לשעת הייעוץ השבועית עם פרדי.

מצד שני ... כבר נקטלתי בעבר על התרברבות...למזלי היו כאלה קצת יותר מקצועיים שאמרו לי שההתרברבות היתה הדבר הטוב ביותר שכתבתי ולכן גם זכויות הפרסום שלו נקנו בהתאם...

שים לב למה שהושג כאן -

חלוקה לפורומים, תיבות אישיות, יום צ'יפים על דיינו (שמתבצע ברגעים אלה ממש), הנחות בלימודי נהיגה ושיפורים, הנחות על צמיגים, הנחות על בליינדרים (ששש בקרוב :oops: ).

כל זה נובע מתרומה שכל אחד כאן תרם. כי הפורום הזה זה אנחנו.

לשמחתי כל אותם גורמים שלא אנקוב כרגע בשמם אוכלים את עצמם ואף טרחו ליידעני בדרכים שונות שהם מעוניינים להיכנס לפורום.

וכאן ה"בונבון" - יש לנו היכולת לדעת על כל אדם מיהו ומהיכן הוא כותב. על מנת לשמור על רמה גבוהה בחרנו שלא להכניס גורמים מסויימים ומעבר לזאת - אלו שהוכנסו יודעים היטב לשמור על פרופיל נמוך. לא מתוך איום חלילה או כעס - פשוט מכיוון שאם יגררו את הפורום הזה לרדידות ומריבות קטנות הם עצמם יודעים שיורחקו לאלתר.

אולי ציירתי תמונה קצת קודרת, אבל העובדות מדברות בשטח . לא אפרט שוב פעם את כל מה שהשגנו, אבל אתה יכול לראות שהרשימה ארוכה.

המשך גלישה פורה ונעימה-

תומר 106 ראלי.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...