Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתכנן טיול להולנד או בלגיה באביב או בקיץ הקרובים? הרכב שלי יכול לעמוד לרשותך!

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם את/אתה מתכננים טיול להולנד או בלגיה באביב או בקיץ הקרוב, ואתם מעוניינים לחסוך בהוצאות השכרת רכב/תחבורה ציבורית, אבל עדיין להינות מחופש תנועה מוחלט, אני מוכן להשאיל לכם את הרכב שלי למשך הטיול.

התמורה היחידה שאני מבקש, זה להשתמש ברכב שלך בזמן הביקור הבא שלי בארץ בסוף אפריל/תחילת מאי.

ההצעה הזאת מתאימה למי שמחזיק רכב שני שאינו נמצא בשימוש כל הזמן, וכך אפשר לעשות שימוש ברכב מבלי הצורך לקיים את החופשות באותו מועד.

הצורך שלי הוא ברכב שיכול לשאת 4 אנשים + כמה תיקים/מזוודות. אני מחפש רכב לתקופה של כמעט שבועיים, ואני מעריך שהנסועה הכוללת שלי תהיה בסביבות עד 2000 ק"מ.

הרכב שלי שיעמוד לרשותך יכול לשאת 5 אנשים + כמה תיקים/מזוודות.

אם מישהו מעוניין בהצעה, נא ליצור קשר בהודעה פרטית, ונוכל לדבר על הפרטים.

אני מעריך שכדאי שהרכבים בשני הצדדים יבוטחו בביטוח מקיף לפחות לתקופת ההשאלה, ושהמחליפים יחתמו על הסכם בסיסי בו יסכימו שישלמו כל קנס שיצטבר בתקופת ההשאלה ואת סכום ההשתתפות העצמית במקרה הפעלת ביטוח.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...