Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

nissan juke vs. hyundai i30cw vs. opel astra

sam2009
שימו לב! השרשור הזה בן 4815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין הרבה בנושא, צריך רכב למשפחה של 5 נפשות, רוצה להביא מהיבואן ומתלבט מה לבחור משלושתן -

יונדאי i30 INSPIRE-CW אוט' סטיישן 1.6

אופל אסטרה החדשה 1.6 ST

ניסאן JUKE ACENTA Sport אוט' 1.6

רציתי להתייעץ איתכם ולשמוע אנשים שכן מבינים בנושא, איזה רכב יוצא יותר משתלם,פחות תקלות, יותר שווה מבחינת צריכת דלק,בטיחות,איבזור,מערכות ומקום מרווח ומתאים למשפחה והאם הרכב עצמו שווה את הכסף..

תודה מראש:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אישית זה מדהים שניסאן הצליחו, עם הרבה השקעה בעיצוב (אם היא נשאה פרי מוצלח או לא זה עניין לטעם אישי) וקצת הגבהה לשכנע אנשים (ואתה לא הראשון) להתלבט בין רכבים קומפקטיים ("משפחתיים") לבין מה שהוא, בסופו של דבר, סופר מיני. אישית, עם כל העיצוב, אני לא רואה איך משפחה של 5 אנשים נכנסת, אפילו בנוחות מינימאלית, לג'וק, שלא לדבר על ציוד לטיול, לדוגמה. עבור 5 נפשות, בהנחה שיש מקרים בהם אתם רוצים לנסוע כולכם עם ציוד (שוב ניתן לתת את אותה דוגמה של טיול), תצורת הסטיישן עדיפה, ולכן מבין האפשרויות הייתי בוחר ביונדאי. עד כמה שאני יודע שלמה שמלצר (היבואן החדש של אופל) בחר דווקא לא להביא את תצורת הסטיישן של האסטרה, אבל אתה יכול לברר את זה. גם בתצורה הרגילה האופל יכולה להיות בחירה טובה, אבל לאפשר קצת פחות ציוד בבגז'.

דרך אגב, קיימות עוד מכוניות בתצורת סטיישן (וכמובן גם קומפקטיות שאינן סטיישן). למה האפשרויות הן דווקא אלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על פתיחת העיניין לגבי הjuke שכן לא יצא לי לראות ביקורת שציינה את זה לגביו, תצורת הסטיישן אינה הכרחית, התמקדתי ב3 הרכבים הללו בגלל שלא רציתי לערב מספר גדול של רכבים, בנוסף קיימת שאלה לגבי שברולט קרוז שאם תוכלו להשוות אותה גם זה יהיה מאוד נחמד מצידכם.. אם יש רכבים משפחתיים שנעים בתווך המחירים הזה שלדעתכם יתיאמו אני מאוד אשמח אם תאמרו אותם ,אני פתוח להצעות פשוט הרכבים האלה תפסו את עיני במאפיינים שלהם ובמראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

לפני שמחליטים איזה רכב קונים - כדאי מאד לחשוב על הצרכים.

כלי הרכב שהזכרת שונים אחד מהשני במהות בתכונות ובתקציב.

המלצתי לך היא להחליט על שניים שלוה דגמים בהם תתמקד, תבצע בכל אחד נסיעת מבחן ונראה לי שבסוף תדע להחליט לבד.

אגב תא המטען של הניסאן ג'וק סימלי למדי והוא בגודל של תא מטען של סופר מיני ממוצעת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסקודה אין את תנאי המימון שאני מחפש..

לגבי הצרכים שלי מהרכב אני יכול לומר שבעיקרון הצורך הוא ברכב שיהיה בעל צריכת דלק סבירה, אוטומוטי, נוח ויציב , שיהיה מעוצב בפנים בצורה יפה לא פשוט לפחות שתיהיה רמה מסויימת של איכות חומרים טובה, מערכות בטיחות בסיסיות, שיהיה מקום למבוגר נהג וצעיר במושב ליד, ו3 נערים מאחורה נהג יחיד, רוב הזמן אני נוהג לבד לעבודה וחזרה וסידורים שונים כך שאוטו מלא יהיה לעיתים רחוקות, רכב צרפתי לא בא בחשבון... בעיקרון שיהיה נוח לכל נסיעה עירונית רגילה, לשטח אני לא ניכנס... שיגיב ויתנהג על הכביש טוב.

תווך המחירים הוא עד 135 אלף.

בבעלותי בנתיים שברולט אוואו LT 1.6 ארבע דלתות 2006,הרכב סבבה, ביצועים סבירים אבל רוצה לעבור לרכב אחר , עסקה כבר ניקבעה רק מחכה להזמין את הרכב החדש.

לגבי ניסאן ג'וק, הגעתי לסוכנות שלהם , רכב מרשים מאוד, עיצוב חדשני ומעניין, הגודל בפנים לא כולכך קטן סביר ויתאים לדעתי למשפחה שלי, תא המטען יחסית קטן זה החיסרון בו אבל לא משהו שאני רואה שימוש יותר ממה שיש בו... עוד חיסרון אבל לא כולכך משמעותי זה ,התיבה cvt אבל חוץ מזה שווה לדעתי את הכסף , החיסרון בו הוא שעד שהוא יגיע לידי יקחו שלושה חודשים ואני לא חושב שאני יוכל להסתדר בלי רכב ל3 חודשים.

בנתיים אני מחפש רכב שיתאים לצרכים שלי, מקווה שתוכלו להעלות רעיונות טובים:) אגב איך שברולט קרוז? יתאים לצרכים שלי לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת יש אסטרה סטיישן היא נשמעת כמו אחלה אופציה שצריך לבדוק. מצד שני, אם עד היום הסתדרתם בסדר עם גודל של אוואו (איך?) אולי אפשר להסתפר בקומפקטית רגילה, וגם זה ייראה לכם מאוד מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה מתייחס לתיבת הCVT הרציפה (לא רובטית) כחיסרון?

לנו יש תיבה כמעט זהה בקשקאי המשפחתי,היא תורמת לצריכת דלק טובה,כוח זמין,לא נתקלנו בבעיות כלשהן או בתפקוד לקוי.

עשה נסיעות מבחן.

הג'וק מאוד קורץ ומיוחד עיצובית אך אל תתפתה לרכוש רכב שלא יוכל לספק את צרכייך,אני מבין שאתה לא רואה צורך ברכב בעל תא מטען בינוני-גדול או תא נוסעים מרווח אך ייתכן והאסימון ייפול לאחר הרכישה (משמע מאוחר מדי).

מה עם הפיאט בראבו החדשה?,מנוע יעיל,חסכוני ומבצע שצריך,רק לבדוק את אופי התיבה הרובטית,רשמים חיוביים על אבזורו ומאיכות הרכב גם מבפנים.

טויוטה אוריס - אין לי ניסיון אך שווה בדיקה.

הקוריאניות - קיה סיד\יונדאי I30 שהעלת השתפרו פלאים ונותנות מענה לא רע גם כן.

אם אינני טועה ישנה אחריות של 7 שנים על הסיד מבית קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע אתה מתייחס לתיבת הCVT הרציפה (לא רובטית) כחיסרון?

לנו יש תיבה כמעט זהה בקשקאי המשפחתי,היא תורמת לצריכת דלק טובה,כוח זמין,לא נתקלנו בבעיות כלשהן או בתפקוד לקוי.

עשה נסיעות מבחן.

הג'וק מאוד קורץ ומיוחד עיצובית אך אל תתפתה לרכוש רכב שלא יוכל לספק את צרכייך,אני מבין שאתה לא רואה צורך ברכב בעל תא מטען בינוני-גדול או תא נוסעים מרווח אך ייתכן והאסימון ייפול לאחר הרכישה (משמע מאוחר מדי).

מה עם הפיאט בראבו החדשה?,מנוע יעיל,חסכוני ומבצע שצריך,רק לבדוק את אופי התיבה הרובטית,רשמים חיוביים על אבזורו ומאיכות הרכב גם מבפנים.

טויוטה אוריס - אין לי ניסיון אך שווה בדיקה.

הקוריאניות - קיה סיד\יונדאי I30 שהעלת השתפרו פלאים ונותנות מענה לא רע גם כן.

אם אינני טועה ישנה אחריות של 7 שנים על הסיד מבית קיה.

כנראה שקיבלתי מידע מוטעה, כמו שהסביר לי חבר שיש לו ידע בנושא הוא אמר שהתיבה הזאת לא משתווה לתיבות הילוכים אחרות ושזה שימוש בתיבה זולה יחסית, אך כמו שאתה אומר זה לא נכון אז תודה:) צריך כמה חוות דעת ..

לגבי הג'וק אני מתכוון לקחת אותו לנסיעת מבחן כנראה מחר(אולם המכירות הוא בנצרת) כך שמשם אני יסיק תוצאות אני יביא בני משפחה לראות איך מסתדרים מבחינת מקום ברכב ומשם אני יבין עד כמה הוא שווה בשבילי..

פיאט בראבו ניראת כמו מכונית שווה לבדוק ניראה מה תנאי המימון בסוכנות.

אסטרה באמת יוצרת רושם טוב עוד לא יצא לי לבדוק את הסוכנות ולהתרשם במציאות מהרכב אני יגיע אליהם במהלך השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לבדוק אם הג'וק באמת מתאים כדאי לגשת עם כל המשפחה לאולם התצוגה ולבחון את הרכב.

לדעתי הוא לא יתאים לשינוע משפחה, במיוחד כששלושה נערים אמורים לשבת מאחורה.

למשפחה דרושה מכונית משפחתית. יונדאי I30 סטיישן היא אופציה מעולה עקב מושב אחורי גדול מרווח יותר משל ה-I30 הרגילה. גם קיה פורטה יכולה להתאים. פולקסוואגן ג'טה וסקודה אוקטביה בהחלט מתאימות למשפחה והרכב שהכי מתאים הוא רנו פלואנס.

אני מציע לך לבדוק מקרוב את היונדאי והקיה שמציעות עיסקאות מימון משתלמות ונוחות, בקיה מדיניות ההנחות היא מאוד מתירנית וגם תוספות מקבלים בשפע, אם אתה קרוב לנצרת גש לקיה נצרת, השירות טוב ובהחלט עושה חשק לקנות.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...