Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי פיאט פנדה וביטוח רכב :]

morberman
שימו לב! השרשור הזה בן 4816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לוותיקים

היום רכשתי פיאט פנדה עקב המלצות ברחבי הפורום והחלטתי להצטרף

עסקה מעולה יד ראשונה 62 אלף קילומטר מטופלת במורשה (גיר רובוטי)

עכשיו קראתי פה בפורום שכל 60 אלף יש צורך להחליף טיימינג

אז הבחור אמר לי שאמרו לו לחזור על הבדיקה ב80 אלף כי הכל תקין - נבדק ואומת

השאלה היא אם מישהו בעבר נתקל בזה

ועוד שאלה, כל כמה זמן לעשות טיפול ? וכמה עולה במוסך המורשה ?

ואוטוטו נגמר לי הביטוח אז מישהו ממליץ פה על מקום אמין וזול עדיפות לסוכן באיזור השרון (לא סובל ת'בירוקרטיות)

בן 21 כבר לא נהג חדש לא היה לי מקיף עד היום אבל יש לי את המסמכים שלא היו תביעות לביטוח כבר 3 שנים

ואם בא לכם לזרוק עוד כמה דברים שיעזרו אני אשמח ;]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנדה אם נקרע הטיימינג אז האוטו אמנם נתקע אבל לא נגרם נזק. ככה שזה לא קריטי בכלל.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט פנדה, אם נקרעת רצועת התזמון (טיימינג) גם בנסיעה במהירות, לא יגרם נזק נלווה לשסתומים ובוכנות המנוע.

לגבי הביטוח, אתה עדיין נחשב כנהג צעיר, עד לגיל 24 מה שקצת מייקר את תעריפי הביטוח לעומת נהג מעל גיל 24 שנים.

תתחדש על המכונית.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיאט פנדה, אם נקרעת רצועת התזמון (טיימינג) גם בנסיעה במהירות, לא יגרם נזק נלווה לשסתומים ובוכנות המנוע.

לגבי הביטוח, אתה עדיין נחשב כנהג צעיר, עד לגיל 24 מה שקצת מייקר את תעריפי הביטוח לעומת נהג מעל גיל 24 שנים.

תתחדש על המכונית.

בברכה - רפי לין

תודה רפי

אני רוצה עוד מידע למשל מתי הכי טוב להתשתמש במצב ״אקונומי״ ?

ועוד מידע שייחשב רלוונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב "אקונומי" גורם לכך שההילוכים יעלו מהר יותר להילוך גבוה וכך לחסוך, כביכול" בצריכת דלק.

במצב זה הנסיעה הנה רגועה יותר.

איני בטוח שמושג בזה חסכון משמעותי בצריכת דלק ולכן נסה לבצע בדיקות צריכת דלק בשתי האפשרויות,

אם אתה יכול לבצע זאת בנסיעה בתנאים דומים.

אישי, לא הייתי מרבה להשתמש במצב "אקונומי" שהנו כעין "סירוס" המכונית.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנתניה ויכול להמליץ לך על אלשב סוכנות לביטוח ברעננה. לסוכן קוראים אילן לוק. תחפש את הטלפון שלו בגוגל.

הוא אדם ישר והגון ובהחלט מומלץ. אנחנו עושים אצלו את כל הביטוחים שלנו. לא רק לרכב.

את הביטוח אתה יכול לעשות לדעתי דרך הטלפון איתו ללא בעיה. ככה אני תמיד עושה.

הוא בהחלט מעל גיל 21, אני לא יודע כמה שנים יש לו צד ג ללא תביעות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנתניה ויכול להמליץ לך על אלשב סוכנות לביטוח ברעננה. לסוכן קוראים אילן לוק. תחפש את הטלפון שלו בגוגל.

הוא אדם ישר והגון ובהחלט מומלץ. אנחנו עושים אצלו את כל הביטוחים שלנו. לא רק לרכב.

את הביטוח אתה יכול לעשות לדעתי דרך הטלפון איתו ללא בעיה. ככה אני תמיד עושה.

הוא בהחלט מעל גיל 21, אני לא יודע כמה שנים יש לו צד ג ללא תביעות :)

התכוונתי שאני מעל 21 ו3 שנים ללא תביעות ביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...