Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורטה או קורולה - רכב ליסינג

splspl
שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום חרשתי את כל אולמות התצוגה במסע אחרי בחירת רכב הליסינג שלי ל -3 שנים הבאות.

מאחר ואני הולך לנסוע הרבה הדבר הראשון הכי חשוב לי הוא נוחות ורכות ודבר שני צריכת דלק מפני שהליסינג מגביל לי את כמות הדלק.

הרשימה צומצמה ל 2 בלבד:

1. קיה פורטה - כסא מאוד נוח, מנוע בעלת 6 הילוכים שמגיב מצויין.

2. טויוטה קורולה - גם נוחה ומרווחת.

1. על איזה רכב את הייתם ממליצים לי ללכת?

2. מה הרכב החסכוני מבין השניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני צריכת דלק – תבדוק באתר היבואן. לגבי המלצה – מאד סובייקטיבי.

שתיהן מכוניות טובות, הפורטה מעט מודרנית יותר, עם תיבת הילוכים מודרנית וחלקה יותר.

לך על זו שהכי נוחה לך (ולמשפחה שלך, כולל במושב האחורי).

בהצלחה,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב היה לך עד עכשיו?

ולמה אתה חושב שהפורטיה היא מתחרה מספיק טובה לקורולה?

ולמה אתה חושב שהקורולה מתחרה מספיק טובה בפורטה , רק כיוון שקוראים לה קורולה ?

אני בחרתי בפורטה והיא איתי בחצי שנה האחרונה , הרכב נעים מאוד, מרווח ומאובזר בהחלט גם בגירסאת הליסינג.

לטעמי הרכב עדיף על הקורולה ומרווח יותר , ומה שחשוב מצויד ב 6 כריות אויר בניגוד לקורולה.

שורה תחתונה הפורטה היא דיל טוב יותר ובמיוחד עם גיר 6 ההילוכים החדש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה הן נוחה יותר והן חסכונית יותר. אבל ההבדלים קטנים מאוד. לעומת זאת, לפורטה שש כריות אוויר לעומת ארבע

בלבד לקורולה - משמע במקרה של חלילה תאונה, לא יהיה מה שיגן על הראש שלך בתאונת צד. לא יודע מה איתך, אבל

בטח עבור מישהו שנוסע הרבה, ואם זו הייתה בחירה שלי, לא הייתי מסתכל בכלל לכיוון הקורולה. לפחות עד שהיבואנית

תתחיל לשווק אותה עם אבזור בטיחות מלא כמו המתחרות. בנוסף, לפורטה מערכת שמע עם חיבור USB - אבזור מותרות

חביב שמשדרג את האפשרות שלך להאזין למוזיקה בזמן הנהיגה, בלי להידרש להחלפת דיסקים (או לצריבת דיסקים בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה את שניהם, (קורולה כחלופי הרבה זמן) אני אוהבת יותר את הפורטה , יותר נוח בנהיגה ובמרחב ברכב. אבל זה משהו מאוד אישי. יש לך אפשרות לנהיגת מבחן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני לא בוגד בי גירסת הליסינג של הפורטה שומרת על גיר ארבעה הילוכים בשלב זה.

בכל מקרה אפילו לא היה משנה את הבחירה לו אני הייתי צריך לבחור - גם אני חושב שהבחירה צריכה להיות בפורטה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרסום הראשוני נאמר כי ה-LX תקבל את הגיר רק בפברואר.

בפועל כבר מתחילת ינואר הציעו לי גם בסוכנות וגם בחברת הליסינג את ה-LX עם הגיר החדש.

אני קיבלתי את הפורטה שלי השבוע וחוץ מהגה שמצליח להיות גרוע יותר משל היונדאי מדובר ברכב טוב, מרווח, נוח וזריז. הרכב שלי הוא מאמצע 2010 ומצוייד בגיר הישן אבל לדעתי זה לא גורע ממנו. אין ספק שאם הייתי רוכש את הרכב בעצמי הייתי מתעקש על הגיר החדש.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורטה, בזכות אבזור עדיף, אבזור בטיחותי עדיף, גיר עדיף (טיפטרוניק עם 6 הילוכים, לעומת אוטומטי סטנדרטי של 4 הילוכים בקורולה), ביצועים שעשויים להיות אפילו מעט טובים יותר.

היות וזה רכב ליסינג, ולא אכפת לך מיכולת המכירה בעתיד, לא הייתי חושב פעמיים והייתי הולך על הקיה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...