Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון קבוע לרכב

gabaygu555
שימו לב! השרשור הזה בן 4797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לדעת האם ישנו טלפון קבוע לרכב שעובד בצורה הבאה:

נניח ויש לי 3 פלאפונים, כל אחד של חברה אחרת נניח : סלקום, מירס, פלאפון.

האם ישנה אפשרות שפעם הטלפון ברכב יעבוד על המספר של המירס, פעם אחרת על הסלקום

ופעם על הפלאפון? או שפשוט אני הולך לחברה סלולארית כלשהי, נניח פלאפון, עושה קו חדש

ייעודי לפלאפון של הרכב וזה משמש "כעוד" טלפון לכל דבר.

אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב,

בתודה מראש,

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברת את עצמך מצויין והתשובה היא לא :(.

אומנם קיימים דגמים עם מקום לשני SIM, אך רק מאותן חברות.

אני מתייחס בתשובה לדגם של מוטורולה ספיריט M930, אבל בטוח שזה גם בכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם בעייתי מבחינה טכנית. מירס עובדת בשיטה שונה בהשוואה לסלקום. ואם הפלאפון שלך עובד "בשיטה הישנה" (כלומר ללא סים) אז גם זאת שיטת שידור שונה לגמרי.

בקיצור, לפיתרון שמתאים לך קוראים דיבורית בלוטות' קבועה שיכולה להסתנכרן עם כמה מכשירים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפתרון עבורך הוא דיבורית bluetooth

אמנם אין לה את הצורה של טלפון מסורתי, אבל מה זה חשוב? מבחינת פונקציונאליות זה בדיוק מה שאתה רוצה, בהנחה (הסבירה) שלכל המכשירים שלך יש bluetooth. פשוט מקשרים את הטלפון הרצוי לדיבורית באופן אלחוטי כמובן (יש דיבוריות שמאפשרות קישור של יותר מטלפון אחד בו זמנית, כך שאפשר לקבל שיחות באיזה מכשיר שהשיחה מגיעה אליו דרך הדיבורית. אין לי מושג איך זה עובד במקרה של הוצאת שיחה, אבל בטוח שיש פתרונות) ומדברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא את מירס שעובדת בשיטה אחרת לגמרי, ובהנחה שהטלפון פרוץ לרשתות GSM, אתה יכול להחליף כרטיסי SIM ולהכניס פעם של אורנג' ופעם של סלקום. לגבי פלאפון ברשת החדשה, אני לא בטוח. (ברשת הישנה בוודאות לא יתאים).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי דיבורית Bluetooth טובה לרכב תספק את הפתרון..

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...