דף 4 מתוך 19 ראשוןראשון 123456714 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 279

נושא: אוסף הטלפונים שלי (או: מה עושים כשמשועממים...)

חבר פורום גאה הסימלון של בנצי

בעניין: אוסף הטלפונים שלי (או: מה עושים כשמשועממים...)

יש לי המון אביזרים לסלולרים ישנים בארץ, אפילו סוללות עבות ל811 וסוללות גיבוי לסטאר-טק, מסתבר שאני אלטאעכן מגיל קטן.

אבל זה יצטרך לחכות עד שאגיע לארץ כי אני בטוח שאמא שלי לא יודעת איפה החבאתי חצי מהדברים

haters will hate

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

כותב. הרבה. הסימלון של gluk

אני קודם! אני צריך סוללה לסטרטאק שלי- נכון לעכשיו יש לו סוללה של מכשיר אפור בכלל, מסלקום, שקצת יותר גדולה! וכל הפלאפונים שאתה לא צריך- אשמח לאמץ!
    י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות"*פורד פיירמונט 79' -חולם להיות שחור *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של Avi66

[quote=נהגת שודים;2855115]טלפון שעשוי לעניין אותך כאן.
    ניתן להשיג אותם בשוק הפישפשים ב20-50 ש"ח.

רכבים בבעלותי:
    רק אספנות וכמה שיותר...

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

נחמד...
    לי בבית יש את זה:

אמור לעבוד אך המטען שלו התקלקל לי אז אין לי דרך לבדוק אם הוא תקין. בכל מקרה ניתן גם להכניס לו 4 סוללות AA שאמורות להפעיל אותו, עדיין לא ניסיתי.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט A900 כתב: הצג הודעה
    נראה לי שאתה מתכוון לנוקיה 2120\2160 האם אתה מתכוון לזה? לפני כמה חודשים ראיתי זקנה שהולכת איתו חח
    יש לי אחת כזה עובד עם קו !
    יש לי אחד כזה! רק ששלי בלי קו וסוללה גמורה.. לפני כמה שהים הייתי אוסף פלאפונים היו לי בערך 50.. היו הרבה קלאסיקות. בננה, מנגו, עלית, סטארטק אנאלוגי, נוקיה 5110, 5120, מוטורולה V50, ועוד הרבה.. כל פעם שמישהו היה משדרג פלאפון הייתי לוקח.. הפסקתי עם המחלה הזאת לפני כשנתיים כי זה היה עולה הרבה כסף התחזוקה שלהם, תיקונים וכל מיני אביזרים.

דרך אגב מישהו יודע עם יש איזה מקום שאפשר לתקן בו סטארטק אנלוגי? המגעים של המסך לא טובים.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של A900

ציטוט Avi Yaakov כתב: הצג הודעה
    יש לי אחד כזה! רק ששלי בלי קו וסוללה גמורה.. לפני כמה שהים הייתי אוסף פלאפונים היו לי בערך 50.. היו הרבה קלאסיקות. בננה, מנגו, עלית, סטארטק אנאלוגי, נוקיה 5110, 5120, מוטורולה V50, ועוד הרבה.. כל פעם שמישהו היה משדרג פלאפון הייתי לוקח.. הפסקתי עם המחלה הזאת לפני כשנתיים כי זה היה עולה הרבה כסף התחזוקה שלהם, תיקונים וכל מיני אביזרים.

דרך אגב מישהו יודע עם יש איזה מקום שאפשר לתקן בו סטארטק אנלוגי? המגעים של המסך לא טובים.
    בשוק הפישפשים תשיג סטארטק אנלוגי ב10-20 ש"ח פעם קניתי ב10 ש"ח עם מטען (קניתי אותו רק כי הייתי רק צריך את המטען והסוללה לסטארטק הדיגיטלי שלי)

מה עשית עם כל המכשירים?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002
    לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

בשוק הפישפשים תשיג סטארטק אנלוגי ב10-20 ש"ח פעם קניתי ב10 ש"ח עם מטען (קניתי אותו רק כי הייתי רק צריך את המטען והסוללה לסטארטק הדיגיטלי שלי)

מה עשית עם כל המכשירים?

חלקם נמכרו,חולקו, נזרקו וחלקם הגדול נישמרים אצל אבא שלי.. עד היום כל פעם שמישהו משדרג אני לוקח ושומר אבל לקנות הפסקתי.. יש לך סטארטק דיגיטלי? זה הפלאפון שאני הכי אוהב אני מת לשים יד על אחד כזה של אורנג'. השבוע במוסך ראיתי בתוך אוטו אחד כזה מחובר לדיבורית.

חדש בפורום (< 41 הודעות) הסימלון של bx1905

הסטארטק שלך נראה ממש במצב חדש!!! אם תרצה למכור או להחליף אותו שלח לי הודעה לפרטי!

אגב שבוע שעבר קניתי מילניום בצבע שחור! חדש לגמרי! שכמעט לא היה בשימוש! אין עליו אפילו שריטה אחד! וכמובן תקין לחלוטין ועם קו!
    כל כך הרבה זמן שחיפשתי מכשיר כזה! תמונות בקרוב!!
    את המכשיר הזה אני אשמור לעצמי,כי זה המכשיר שגרם לי לאהוב את הפומית כל כך ואיבדתי כבר את הסיטרואן שכל כך אהבתי ככה שסורי. אגב ראיתי את ההודעה שלך באתר השני ואם אתה מחפש מכשיר עם פומית יש חנות (פרטיות) בנשר וחיפה שמוכרות פומית עדיין. אורנ'ג לא מוכרים כאלה,אך פאלפון כן מוכרים כאלה. נציג של החברה אמר לי שזה מוצג המוזיאון של פאלפון ברמת גן,אם אינני טועה.
    i will always miss you

כותב. הרבה. הסימלון של gluk

חלקם נמכרו,חולקו, נזרקו וחלקם הגדול נישמרים אצל אבא שלי.. עד היום כל פעם שמישהו משדרג אני לוקח ושומר אבל לקנות הפסקתי.. יש לך סטארטק דיגיטלי? זה הפלאפון שאני הכי אוהב אני מת לשים יד על אחד כזה של אורנג'. השבוע במוסך ראיתי בתוך אוטו אחד כזה מחובר לדיבורית.

לי יש סטרטאק דיגיטלי עם קוו של פלאפון- הדגם בלי סים! הכי קטע- כפי שכבר כתבתי: שמתי אותו על הקוו ממש לא מזמן, מסתבר שבפלאפון עוד יכלו לעשות זאת!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות"*פורד פיירמונט 79' -חולם להיות שחור *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו

ציטוט gluk כתב: הצג הודעה
    לי יש סטרטאק דיגיטלי עם קוו של פלאפון- הדגם בלי סים! הכי קטע- כפי שכבר כתבתי: שמתי אותו על הקוו ממש לא מזמן, מסתבר שבפלאפון עוד יכלו לעשות זאת!
    למה שלא יוכלו לחבר אותו? מדובר במכשיר CDMA רגיל!!! אני חברתי לפני שבוע את מילניום הנדיר שקניתי לקו איזי טוק עם מסלול זול יותר מקו רגיל! 49 אג לדקה לכל הרשתות!!!!
    ברשותי אלפא 147 1.6 2002

יש לי סטארטק דיגיטלי ברשת פלאפון דגם ג'יוס (הדגם המשוכלל) שמור כחדש! עם בטריה חדשה!!(בכיף הייתי קונה עוד סטארטק כזה במצב דומה!) ותקין עם קו טוקמן כמובן
    ויש לי גם סטארטק אורנג' (שאותו כנראה אני מחליף עם מישהו תמורת סמסונג 811)הסטארטק של אורנג' לא מוצלח כמו הסטארטק הדיגיטלי של פלאפון!!!
    בקרוב יעלה תמונות שלהם!
    אגב תתפלאו לשמוע! יש לי חבר שיש לו סטארטק דיגיטלי למעלה מעשור! והוא משתמש איתו יום יום! כטלפון לכל דבר ! ולא בגלל אספנות או תחביב או משהו, פשוט צנוע הוא אומר זה עובד? זה נוח? אז למה להחליף?? (היום הוא בן 26 והוא קיבל אותו מתנה לבר מצווה!)

ול BX1905 אני מחפש מכשיר עם פומית עם מצלמה טובה של 5 מגה פיקסל ומעלה! מכשירים עם פומית פשוטים אפשר להשיג בזאפ ובשפע!

אגב אני מת לשים על המכשיר הזה!!!
    http://www.retrofones.com/motorola-mr602-p-204.html
    ברשותי אלפא 147 1.6 2002

ציטוט gluk כתב: הצג הודעה
    המכשיר הזה מגיע בכמה דגמים חלקם אנלוגים בלבד וחלק דיגטלים אבל עובדים גם אנלוגים, אם זכור לי נכון.

הסטארטק שיש לי יכול לעבוד בשני המצבים. הוא עבד על קו אנלוגי עד לפני שנה וחצי בערך עד שפלאפון שידרגו את הקו חינם,כי השיחה הייתה מתנתקת אחרי שעונים בגלל אי התאמה למרכזיה של היום,והיום הוא עם קו דיגיטלי ואין לו סים בכלל.

i will always miss you

ציטוט bx1905 כתב: הצג הודעה
    המכשיר הזה מגיע בכמה דגמים חלקם אנלוגים בלבד וחלק דיגטלים אבל עובדים גם אנלוגים, אם זכור לי נכון.

הסטארטק שיש לי יכול לעבוד בשני המצבים. הוא עבד על קו אנלוגי עד לפני שנה וחצי בערך עד שפלאפון שידרגו את הקו חינם,כי השיחה הייתה מתנתקת אחרי שעונים בגלל אי התאמה למרכזיה של היום,והיום הוא עם קו דיגיטלי ואין לו סים בכלל.
    והוא היה גם "מתקתק" שמתקשרים עליו לפני שהשיחה הייתה מתחברת?? (כמו במכשירים האנלוגיים)
    ואיך מעבירים אותו למצב "אנלוגי"?
    ברשותי אלפא 147 1.6 2002

והוא היה גם "מתקתק" שמתקשרים עליו לפני שהשיחה הייתה מתחברת?? (כמו במכשירים האנלוגיים)
    ואיך מעבירים אותו למצב "אנלוגי"?
    קו אנלוגי לא יתן לך לדבר איתו היום למרות שתוכל לחייג עד עונים והשיחה נופלת או משהו מתקשר אליך ואתה עונה והשיחה מתנתקת,כי המרכזיה היא דיגיטלית היום. אם הייתה מרכזיה אנלוגית כמו בעבר זה היה אפשרי,אבל כבר אין אנלוגית,לפי הדברים של פלאפון.

השינוי עצמו בקו הוא במרכזיה עצמה ובמקרה של המכשיר הזה אצל "פלאפון" ואין צורך לשנות משהו במכשיר עצמו בכלל.
    עידן השידור האנלוגי נגמר גם ברשות השידור וגם בכבלים,כי החודש מפסיקים את השידור האנלוגי לגמרי.

יש לו צליל אחד קבוע,כאשר משהו מתקשר למספר,אם אני לא טועה.

לדבר איתו לא שווה לידע כללי,כי המחיר של החבילה שלו כיום זה 0.97 אגורות לדקה של שיחה או להודעה של sms.
    i will always miss you

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

ציטוט bx1905 כתב: הצג הודעה
    קו אנלוגי לא יתן לך לדבר איתו היום למרות שתוכל לחייג עד עונים והשיחה נופלת או משהו מתקשר אליך ואתה עונה והשיחה מתנתקת,כי המרכזיה היא דיגיטלית היום. אם הייתה מרכזיה אנלוגית כמו בעבר זה היה אפשרי,אבל כבר אין אנלוגית,לפי הדברים של פלאפון.

השינוי עצמו בקו הוא במרכזיה עצמה ובמקרה של המכשיר הזה אצל "פלאפון" ואין צורך לשנות משהו במכשיר עצמו בכלל.
    עידן השידור האנלוגי נגמר גם ברשות השידור וגם בכבלים,כי החודש מפסיקים את השידור האנלוגי לגמרי.

יש לו צליל אחד קבוע,כאשר משהו מתקשר למספר,אם אני לא טועה.

לדבר איתו לא שווה לידע כללי,כי המחיר של החבילה שלו כיום זה 0.97 אגורות לדקה של שיחה או להודעה של sms.
    מסלול תמיד אפשר לשנות! בסטארטק שלי למשל דקת שיחה עולה 49 לדקה לכל הרשתות!! ואין לי או התחייבות! לא צלצלתי ממנו לא שלמתי!!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

דף 4 מתוך 19 ראשוןראשון 123456714 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. גיליתי שבפונטו שלי יש מים מהברז-מה עושים?
    By EVMEISTER in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 21/09/07, 11:02
  2. מה עושים עם אוסף טלכרטים ישן?
    By איתמר in forum אוף-טופיק
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 21/01/07, 23:23
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 21/08/05, 18:24
  4. החיבור הצרפתי ברכב שלי נהרס! מה עושים?
    By Eddy in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 16/01/05, 22:32

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •