Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקשישים מכים שנית, ולא דופקים חשבון למזג האוויר

אריוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד הרגע האחרון לא היה בטוח שיתקים טיול יומי קצר באיזור ראש העין שאורגן ע" אתר רנגלר. אותם חבר'ה מטיול קשישים למידבר יהודה זוכרים?

בשבע בבקר התעוררנו...מוציא את האף אל מחוץ לבית לראות הכלו המים?? טפטוף קל. ואני כבר מחליט לוותר. אחרי הכל אפילו גג אין לי. אבל...בשמונה בבקר אני מתחרט, זוגתי נותנת אישור. ליתר בטחון אפילו לקחנו מטריה.

ניפגשים ליד המחצבה בנחל רבה. ליד ראש העיין. הייתי בטוח שאני אהיה המשוגע היחיד, אלא..אט אט הגיעו עוד חבר'ה כשכל אחד חושב שהוא יהיה המשוגע היחיד. בסופו של דבר, עשרה משוגעים, שלא עשו חשבון לגשם והבוץ. מסלול טרשי חוצה שלוליות עמוקות לעיתים, חורבה מענינת, לאורך מה שהיה פעם הקו הירוק. פה ושם עדין נותרו סימנים כמו אבן גבול ישנה, או שלט -"עצור גבול לפניך".

אי שם, עיסמאת פותח שולחן עם פיתות אפויות בטאבון עסלי, מטבוחה תוצרת בית, זיתים ושמן זית. היה טעים.

והתמונות..הרי הן לפניכם

אריה

IMG_9277.JPG

IMG_9281.JPG

IMG_9287.JPG

IMG_9316.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אריה,

כל הכבוד, נראה מיוחד.

תודה על העלאת התמונות.

אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת מקינאה. מזכיר לי נשכחות מהימים שעוד לא ייבאו ג'יפים יפנים לארץ, וכדי לטייל היה צריך למצוא איזה סיקס סביר ממכרז של משרד הבטחון.

אז גבר היה גבר, ג'יפ היה ג'יפ (או לנדרובר :wink: ), ויכלת לנסוע יום שלם בשטח בלי לפגוש טורים של צפונבונים חמושים בלנדקרוזרים אוטומטים עם מסכי DVD לילדים שלא ישתעממו בטיול.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניפגשים ליד המחצבה בנחל רבה. ליד ראש העיין. הייתי בטוח שאני אהיה המשוגע היחיד, אלא..אט אט אריה

נחל רבה, אחד המקומות היפים בהם היינו מסיירים בתקופת הסדיר באזור קו התפר.

מעט גשם והאזור הופך להיות ירוק ומהנה לטיול.

תודה על התמונות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אשם בני.ל.

לאחר שתיקן לי את הסטרטר שסרח בטיול הקודם למדבר יהודה, הרים הג'יפ ראש.

אתה מזניח אותי, אני כבר לא טוב בשבילך בחורף, כבר המון זמן לא הוצאת אותי למרעה...

ואז הגיע זיו מ"רנגלר". משוגע אמיתי לג'יפים ישנים ו"הוצאתם למרעה". הבחור אירגן מסלול, ליום של אחרי הגשם, שיהיה רטוב, בוצי, חלקלק ולא רוחוק מידי מהבית.

נו, להזדמנות הזאת חיכיתי, כמו גם עופר אחי ומוטי.

כך יצאנו, בגשם קל, עם ברזנט מעל ראשינו, מראשון לציון, לכוון ראש העין. כל הדרך דיברנו בינינו, אבישי ואיתמר, ילדיי ואני, של מי היה הרעיון לצאת משמיכת הפוך בשבת שכזו...

כפי שאריה כתב, חשבנו שאנחנו המשוגעים היחידים. לעשרת הג'יפים הישנים שנאספו בשביל הבוצי יש דבר משותף. אצלינו הג'יפ הישן, מעבר לאספנות שבדבר, משמש גם למטרה שלשמה נולד - טיולים בשטח.

הטיול עצמו היה מקסים. מזג האויר הלך לקראתינו ולא ירד גשם בזמן הטיול. היה מספיק בוץ לכולם, שלוליות אולימפיות, עליות, ירידות, החלקות הגונות וכמובן חילוצים, כך שחזרנו מאד מרוצים. מאחר והייתי עסוק בלנהוג, או להדריך את הבנים בנהיגה נכונה ובטוחה, לא צילמתי דבר...:?

הנה הסרטון שאריה צילם.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, ג'יפ נועד לטיולים וצודק דורון בדבריו שלכך הג'יפ נועד - לטייל בשדות ובאחו.

תמונות נהדרות, אחווה, פיתות ולבנה ובטוח גם קפה היה שם - איך לא - העיקר החוויה.

נו, לא ניתן לסיים מבלי לציין את חלקו של מפגש השפלה שנציגיו היו בטיול עם ה"קשישים".

אריה - מציע שתתחיל להגיע מעת לעת עם הג'יפ למפגש השפלה - שמעתי שהג'יפ שלך רוצה לפגוש את חבריו מהטיולים - תכנן זאת.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד קישור לתמונות ממצלמתו של מוטי שטרן, הידוע כבעל הג'יפ של נועם:-D

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...