Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון אלפיין 9887 (שבת שלמה הלכה ושום תוצאה)

ely89
שימו לב! השרשור הזה בן 4814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי היום לכוון את המערכת ושום דבר לא הלך

זה הדברים שנתקלתי בהם :

דבר ראשון כיביתי את הסאב

בניסיונות לכוון את הקרוסאובר במערכת לא שמעתי שום שינוי בשליטה על ה LOW וה MID

לא ב LEVEL בחיתוך או בסלופ ?

כשחיברתי את הסאב כן שמעתי !

מה זה לעזאזל סלופ ?

כמה המגבר אמור להיות חתוך ? הסט הוא מורל דוטק !

האם האם הכיוונים צריכים להעשות גם בקרוס אובר וגם באיקווליזר הגרפי ?

מה זה פונקציית DEFET?

מה זה אומר נקודות חיתוך מלמטה או מלמעלה איך אני קובע מה למעלה מה למטה ?

בקיצור כמו שאתם רואים קראתי וניסיתי להבין אך ניהיה לי סלט שקצוץ ממש דק בכל הדברים אשמח אם מישהו יסביר לי לפחות חלק מהדברים.

אגב יש מישהו מכרמיאל? שהתמצה עם הפנל הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה בטוח שיש לטובה או לרעה זה כבר אתה תגיד.

אני ממליץ לך להיעזר בחבר\בעל מקצוע שאתה סומך עליו ומבין עניין.

אתה מנסה לכוון פה את אחד המכשירים היותר מתקדמים שיש בשוק יחסית לאחרים, ומצד שני בלי להעליב אבל לפי השאלות שלך אין לך ידע בסיסי בכיוון מערכת, או שכן אבל בסיסי מאוד.

פעם ראשונה תיעזר במישהו פעם שנייה כבר אתה זה שתעזור למישהו אחר, המון בהצלחה ושבוע טוב שיהיה.!

רדיו דיסק: Clarion DXZ786USB

מגברים:DLS RA-40 מונו-SunDown 1000D

קומפוננט: DLS UP6i

סאב: Ascedant Audio Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהHU אצלך מוגדר למצב של 3WAY

במצב כזה אתה אמור לראות בקרוס:

LOW-חותך את הסאב מלמעלה. תנסה לכוון אותו ל 63 סלופ 12

MID LOW- חותך את הוופר מלמטה, תכוון אותו ל80 סלופ 12

HIGH MID- חותך את הוופר מלמעלה. בגלל שהסט שלך מחובר לקרוסים פסיביים שבעצם מבצעים את החיתוך הזה תשאיר אותו על FLAT

HIGH- חותך את הטוויטר מלמטה, הסעיף הקודם תקף גם פה, הקרוס הפאסיבי מבצע את הפעולה ועל כן תכוון שוב לFLAT.

ההסבר הזה תקף במידה והמערכת שלך מחוברת כמו שתיארת בעזרת קרוס פסיבי, והרדיו דיסק מוגדר כ3WAY

אח"כ אתה יכול לנסות לשחק באקולייזר ולהנמיך\להגביר תדרים עפ"י איך שנשמע לך.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הHU לא מוגדר לעבוד 3WAY והקומפוננט מחובר לקרוס של ההייבריד ומוגבר בעזרת שתי ערוצים בלבד

זאת אומרת שכל יציאה מגבירה וופר אחד וטויטר אחד !

שאלה נוספת למה אני לא מרגיש בשינויים כשאני משנה LEVEL או סלופ למיד ו וLOW ורק להיי אני מרגיש בשינוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקצת קשה לי לעזור לכוון מערכת בהתכתבות, אנסה להגיע למפגש צפון הקרוב ואז אוכל לראות מקרוב מה הולך אצלך.

מעדיף שלא לזרוק כל מיני אופציות לאוויר ובסוף הן לא רלוונטיות.

סלופ- מתלול. כמה תלול הקרוס חותך את התדרים. תדמיין שיש גרף שבו נמצאים כל התדרים. ברגע שאתה לדוגמא מחליט לחתוך אלמנט מסוים בתדר של 2.5KHZ בסלופ 12, מה שבעצם קורה זה שהקרוס מנמיך את כל התדרים שמעבר לנקודה הזאת ב12DB. המספרים 6 12 24 בעצם קובעים את מידת התלילות שבו הקרוס חותך.

כדי להמחיש את את זה בצורה גרפית אני משוכנע שאחד המשתמשים יוכל להעלות גרף שמסביר את זה.

אתה גם יכול לנסות לבצע חיפוש על זה, הסבירו את העניין מספר פעמים באופן מפורט וברור הרבה יותר מההסבר שלי.

כמה המגבר אמור להיות חתוך? זה תלוי שוב איך הכל מחובר אצלך, יש אפשרות לחתוך מהמגבר ויש אפשרות לחתוך מהHU. תמתין עם זה עד המפגש.

DEFEART או איך שלא קוראים לזה, אם אני זוכר נכון זה איזשהו שחזור של אות מקור, אני אישית לא משתמש בזה וממליץ גם לך לכבות את זה.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אם סט של הייברייד מלא? או שרק הקרוס של הייבריד והטוויטרים והמידים שונים?

ומה שנראה לי אתה נמצא על קרוס אקטיבי ברדיו לכן רק ב-HIGH הוא מגיב.

בחיבור פסיבי אתה אמור לראות ב- X-OVER תצוגה כזאת SUB,REAR,FRONT מה שאתה רואה עכשיו אם אני מבין נכון זה LOW,L-MID,H-MID,HIGH

תגיע למפגש צפון נפתור לך את הבעיה זה ממש לא מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DEFEART או איך שלא קוראים לזה, אם אני זוכר נכון זה איזשהו שחזור של אות מקור, אני אישית לא משתמש בזה וממליץ גם לך לכבות את זה.

DEFEAT = פונקציה אשר עוקפת למעשה את כל הכיוונים , באשר הם - מעין SUPER FLAT , יש המכנים אותה גם DIRECT IN ,

כניסה ישירה ללא שום עיבוד אות באמצע (חיתוכים, אקולציות לאודנס ושאר ירקות )

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק יוני ניראה לי קלעת בול מה שאני רואה זה רק LOW MID HIGH

ורק הHIGH נותן שינוי כלשהו

אני עובד עם קרוסים של הייבריד עם מידים של דוטק אוביישן ו MT12

האם זה אומר שאני עובד פסיבי או אקטיבי ?

ואיך המערכת צריכה לעבוד על מנת שאני אוכל לכוון כל חלק בנפרד סאב / קומפוננט ?

איך אני משנה את זה ? כמו שהבנתי יש כפתור מתחת לרדיו דיסק שצריך להזיז כמובן כשהמערכת מנותקת מהצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד פאסיבי, וברדיו אתה נמצא על קרוס אקטיבי וזה לא הולך יחד.

א. אתה אם קרוס שלהייבריד שרק עושה לך נזק לסט הזה כי החיתוכים בקרוס הזה לא מתאמים לטוויטרים(בעיקר) ולמידים האלה (מניסיון אם הקוס הזה), הייתי ממליץ לך לחבר כבר אקטיבי את הסט הזה ואז תעלה ברמת השמיע פי כמה מהמצב הקיים.

ב. הרדיו שלך נמצא במצב אקטיבי, כן אתה אמור להוציא אותו ולשנות מ-3WAY ל-Normal אין צורך לפרק את הצמה פשוט להזיז עם מברג את הכפתור.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד פאסיבי, וברדיו אתה נמצא על קרוס אקטיבי וזה לא הולך יחד.

א. אתה אם קרוס שלהייבריד שרק עושה לך נזק לסט הזה כי החיתוכים בקרוס הזה לא מתאמים לטוויטרים(בעיקר) ולמידים האלה (מניסיון אם הקוס הזה), הייתי ממליץ לך לחבר כבר אקטיבי את הסט הזה ואז תעלה ברמת השמיע פי כמה מהמצב הקיים.

הקרוסים של ההייבריד שם מרצון לשדרוג לMT23

ב. הרדיו שלך נמצא במצב אקטיבי, כן אתה אמור להוציא אותו ולשנות מ-3WAY ל-Normal אין צורך לפרק את הצמה פשוט להזיז עם מברג את הכפתור.

הוצאתי את הרדיו והוא היה בנורמל העברתי אותו ל3WAY ליראות מה יקרה עכשיו יש לי LOW MIDL MIDH HIGH

בנוסף היה שם כפתור AI NET משהו כזה מה זה אומר ?

עכשיו שאני מנסה לכוון אני שומע שינוי רק ב MIDL MIDH ב LOW ו HIGH לא נשמע שינוי

יום טוב.

אגב אני מגיע למפגש בשבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש יום שישי שם לב.

אתה כנראה עובד עם מפצלים ב-RCA ולכן אין לך שליטה על תחום מסויים.

כמה RCA יש לך? ואיך הם מחוברים לרדיו ולמגבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...