Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח משטרה שלא בצדק על דיבור בפלאפון ?! מה עושים ???

שימו לב! השרשור הזה בן 4809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

היום עצר אותי רכב פיקוח של עיריית ב"ש ובו שוטר ופקחית,

הם טענו כי דיברתי בפלאפון בזמן הנסיעה וכתבו לי דו"ח על 1000 שח + 4 נקודות ,

העניין הוא שאפילו לא החזקתי את הפלאפון ביד !!!

ניסיתי להסביר להם שכנראה הם התבלבלו, ואף הראית להם את השיחות היוצאות / הנכנסות בפלאפון שלי,

אבל שום דבר לא עזר, הם עמדו על שלהם כי ראו שדיברתי בפל' בזמן נהיגה ... וכתבו דוח,

וכדרך אגב הם אמרו שאני יכול להוציא פירוט שיחות שיעלה לי 1500ש"ח (יותר יקר מהדו"ח) ולגשת לבית משפט,

(וכמובן שכבר אין אפשרות לעשות זאת בב"ש אלה רק בירושלים או בפתח תקווה),

ובנוסף הם לא שכחו לציין כי פירוט שיחות לא יעזור בכלל ובית משפט כנראה ייתן לי דו"ח כפול !!!

כך בפה פעור חסר מילים עם דו"ח על עבירה שלא ביצעתי, הם השאירו אותי לעמוד ברחוב ונסעו לדרכם !!!

שורה תחונה... תמיד היה לי כבוד למשטרת ישראל ולמה שהם עושים .. עד היום !!!

אבל היום הבנתי עד כמה אני חסר אונים מולם... זה מתסכל !

תחשבו רגע... אם זה היית אתה / את במקומי ...

ןכפי שהבנתי היום זה גם יכול לקראת לכל אחד ...

* אם מישהו יודע מה לעשות/למי לפנות/להתלונן/לבטל דו"ח/ כל דבר ...

[email protected]

תודה

attachment.php?attachmentid=229375&d=1296681894

attachment.php?attachmentid=229376&d=1296682131

attachment.php?attachmentid=229377&d=1296682373

doh1.jpg

doh-pirut1.jpg

doh-shum1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נמחק ציטוט מיותר.

כמה שאני עצוב ועצבני בשבילך, (באמת).

אני קצת שמח לשמוע את המשפט "תמיד היה לי כבוד למשטרת ישראל",

אולי אם עוד אנשים כמוך שחושבים שהמשטרה פה מתנהגת כמו משטרה יקבלו קצת מושג מה הם עושים לאנשים,

ממש אולי, ישתנה פה משהו יום אחד.

אם תחליט לפנות לבית משפט בהצלחה מכל הלב.

Opel Corsa 2002

נהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שלא רק טעו בנתינת הדו"ח אלא שגם הוסיפו חטא על פשע וניסו להפעיל עליך טקטיקות הפחדה כדי שלא תפעל כנגד הדו"ח. באופן אישי, הייתי הולך על זה עד הסוף ומוכיח את חפותי בבית משפט. בכל אופן, תתיעץ בפורום המשפטי, ובכלל תברר מה העלות האמיתי של הוצאת פלט שיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוט שיחות בחברת פלאפון:

http://www.pelephone.co.il/web/3G/Corporate/MyPelephone/PerutSichot/.aspx

פירוט שיחות בחברת אורנג':

http://www.orange.co.il/he-il/support/myorange/

פירוט שיחות בחברת סלקום:

http://business.cellcom.co.il/support/info/billtomail/pages/default.aspx

לפי מה שאני רואה פה העלות היא בכלל לא 1,500 ש"ח ואפילו לא קרובה, כנראה שבכלל השירות הוא חינם.

את כל הפרטים תבדוק באתרים כי חלק יבקשו ממך לשלוח להם קודם פקס, או לדבר עם נציג שירות או משהו בסגנון,

(כדי לאשר שאתה רוצה פירוט שיחות וכו').

Opel Corsa 2002

נהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי על המקרה שלך!

רשום מאחורי הדו"ח איך אפשר לפעול. לשמחתך השוטר הוא לא גם שופט וגם תליין!

לצערך אין לך ממש אפשרות להוכיח שלא דיברת בטלפון. אדם יכול להשתמש בטלפון ממספר חברות. פירוט שיחות לא יועיל!

כאמור מאחורי הדו"ח רשום איך תוכל לפעול, תוכל לבקש לבטלו בתוך 30 יום או לבקש להשפט (נדמה לי 90 יום).

במשפט (לא בטוח שתזומן) תצטרך לתת טענה מוכחת שתשכנע את השופט שהשוטר טעה. לצערך לשופט יש עדה ולך אין. באופן כללי לשוטר אין סיבה לשקר לשופט לכן טענותיהם מתקבלות - קח את זה בחשבון!

ויש גם יש בית משפט לתעבורה בבאר שבע, לא יודע מאיפה הביאו את השטות הזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה כן אפשר לעשות להבא אם קורה מצב כזה?

אפשר לבקש מהשוטר לעשות חיפוש באוטו ולבדוק שאין עוד מכשיר סלולרי.

לבקש מהשוטר לכתוב את מספר הפלאפון היחיד שנמצא ברכב בזמן שנהגת ככה שפירוט שיחות כן יהיה מועיל במשפט.

לבקש מהשוטר שיכתוב שהצגת לו שאין שיחות יוצאות \ נכנסות \ הודעות בטווח העבירה.

לדעתי זה כן יכול לבוא לטובתך במשפט.

ממליץ לך להתייעץ בפורום המשפטי ולראות אם בכלל כדאי לך ללכת למשפט.

בהצלחה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש מהשוטר שיכתוב שהצגת לו שאין שיחות יוצאות \ נכנסות \ הודעות בטווח העבירה.

לדעתי זה כן יכול לבוא לטובתך במשפט.

מספיק שהשוטר והפקח יגידו שהם ראו אותו מחזיק ביד , ומנסה להקיש מספרים בפלפון (בקיצור , עוד לא הצליח ללחוץ send.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין איפה הכתובת המדויקת שנתפסת מבצע את העבירה. אני לא בטוח שרחוב חז"ל נמצא ליד המכללה הטכנולוגית. אולי אפשר לבטל עם זה את הדו"ח.

מה ז"א אומרת להישפט בירושלים או בפ"ת? זה נראה לי הזוי ולא הגיוני.

חוץ מזה, אני מופתע (לרעה) שעיריית באר שבע יכולה לתת דוחות כאלה. יחד עם שוטר.. (?) ממתי העיריה נהייתה כ"כ רעבה לכסף? וממתי יש אכיפה של עיריה יחד עם שוטר? זה נוהל חדש שלא ידענו עליו..?

עריכה: ולכל אלה שאומרים שזה לא קביל, הבן אדם יכול להביא חשבונית תשלום למכשיר סלולרי, ולהוכיח שיש לו רק קו אחד (כלומר מספר אחד של מכשיר נייד) משמע שפירוט השיחות שלו אכן תופס. ובמידה שיש לו שני מכשירים סלולריים, הוא יביא פירוט שיחות של שניהם ויוכיח שבין השעה 11 בבוקר לשעה 11:25 הוא לא קיבל ולא הוציא שום שיחה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

דיברתי עם עו"ד הוא אמר שפירוט שיחות לא מוכיח כלום

עו"ד יכול לעזור להוריד נקודות אבל לא יותר

להוכיח שאתה צודק כאשר שתיים אומרים שאתה לא - בלתי אפשרי

ועוד אם תפסיד במשפט - סביר להניח שזה מה שיקרה אז תשלם גם דוח כפול וגם הוצאות עו"ד ...

קיצור ... אנו חסרי אונים מול המערכת

באיזה פורום עוד אפשר להתייעץ ? (קישור לפורום משפטי אפשר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין איפה הכתובת המדויקת שנתפסת מבצע את העבירה. אני לא בטוח שרחוב חז"ל נמצא ליד המכללה הטכנולוגית. אולי אפשר לבטל עם זה את הדו"ח.

מה ז"א אומרת להישפט בירושלים או בפ"ת? זה נראה לי הזוי ולא הגיוני.

חוץ מזה, אני מופתע (לרעה) שעיריית באר שבע יכולה לתת דוחות כאלה. יחד עם שוטר.. (?) ממתי העיריה נהייתה כ"כ רעבה לכסף? וממתי יש אכיפה של עיריה יחד עם שוטר? זה נוהל חדש שלא ידענו עליו..?

עריכה: ולכל אלה שאומרים שזה לא קביל, הבן אדם יכול להביא חשבונית תשלום למכשיר סלולרי, ולהוכיח שיש לו רק קו אחד (כלומר מספר אחד של מכשיר נייד) משמע שפירוט השיחות שלו אכן תופס. ובמידה שיש לו שני מכשירים סלולריים, הוא יביא פירוט שיחות של שניהם ויוכיח שבין השעה 11 בבוקר לשעה 11:25 הוא לא קיבל ולא הוציא שום שיחה.

בהצלחה!

אבל הדו"ח הוא לא על איזה מהקווים הוא הוציא שיחה, למי הוציא שיחה ומה נאמר בשיחה, הדו"ח הוא על דיבור בפלאפון,

זה יכול להיות כל מכשיר, של חבר, של אח, של איזה בדואי שאמר לך "קח, אני לא צריך".

איך אפשר להוכיח כזה דבר?

כדאי להסתובב עם רשמקול באוטו ולהתחיל הקלטה לפני שהשוטר ניגש אליך. אם ישמש כנגדי, ישמש גם כנגדך אדון שוטר חביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...