Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] החל שיווקו של הספייס ורסו בישראל

~MeiR~
שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוניון מוטורס החלה בשיווק הספייס ורסו, גרסת המיקרוואן החדשה המבוססת על הסופרמיני יאריס. החל מ-108 אלף שקלים.

922719-5.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=b2aRiKIO404 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

לכתבה המלאה:

טיוטה ספייס וורסו

עם תג מחיר ונתוני צריכת דלק שכאלה, לדעתי הוא יהפוך ללהיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, בדקת כמה רכבים נעים על הכביש עם נתוני 0-100 זהים? או קרובים? הרכב הזה לא מיועד לחרוך אספלט, ואתה יודע את זה.

אבל בינינו, גם אם הוא היה עושה 0-100 תוך 4שניות, היית ''מוצא'' משהו אחר לקטר עליו. רק בגלל שהוא בעל הסמל הזה:

toyota-logo.jpg

ולא הסמל הזה:

200-150adad664.jpg

אז תחסוך מאיתנו את פניני החוכמה שלך בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה של רכב,14 שניות למאה,זה כבר בגבול של סכנה לעקוף עם רכב כזה!.

עוד גרוטאה מבית טויוטה.

לא, כי כול הפיאט פונטו שעושות 0-100 ב-13 שניות על הכבישים, ממש מטוסים נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר,אני יודע שאתה הפטרון של הרכבים היפניים,את זה רואים בכל התגובות שלך,האמת זה די פתאט.

וחוץ מזה מדובר על רכב עם גיר רגיל!!,ככה שתשווה לרכבים מקבילים עם גיר רגיל!!

ועל הדרך אתה מחפש להיכנס בי אישית בכל צורה.

חבריקו,תהנה.

אני לא יורד לרמה שלך!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, אתה כמו ילד קטן. נותן מכה ורץ לאמא ב''אמא הוא הרביץ לי'' עם חיוך ערמומי.:evil:

כל הודעה שלך היא רק לכלוכים על טויוטה, מאזדה, או כל חברה יפנית אחרת.

אבל שאומרים משהו אמיתי על איזה רכב צרפתי, אתה ישר מתחיל לתקוף. אתה כאן הפתאט, ואת זה אני מאמין שכולם יודעים. אשמח אם תשמור מרחק מהשרשורים שלי, אין לך מקום בהם. שמור את התגובות שלך לטוקבקים של Yנט, שם זה מקומם.

אגב, הגיר הוא לא גיר רגיל, אם היית טורח לקרוא את הכתבה היית יודע את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט פונטו שעולות 110000ש"ח עושות הרבה פחות מ13 שניות למאה!.

מה זה משנה המחיר עכשיו?

לצורך העניין, יש מספיק רכבים עם מנוע קטן שנוסעים בכבישים בארץ שהם עושים 0-100 במהירות כזאת וזה לא מפריע לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גרוטאה מבית טויוטה.

קראת את המפרט? מנוע 1,300 עם 99 כ"ס. למה ציפית?

אני דווקא אהבתי את הרכב הזה שמציע שימושיות ומרווח נדיב ולא בא ביחד עם מנוע מפלצתי, זללן ומזהם.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גרוטאה מבית טויוטה.

באמת נראה לך שקהל היעד שאליו הרכב הזה מיועד באמת מתעניין בנתוני האצה? הרכב הזה עונה על כל הדרישות של משפחה ממוצעת בארץ: יש בה מספיק מקום למשפחה, אוטומטית, מחיר אטרקטיבי וצריכת דלק (לפחות על הנייר) מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מתחרה טובה להונדה ג'אז. מבחינתי חבל שלא הוצעה לפני כמה חודשים, "על הנייר" נראית מתאימה לצרכי והייתי מרוצה מאוד מהטויוטה שהיתה לי קודם, כולל מהמוסך.

ועוד סוכריה קטנה - דרגת זיהום אויר לצורך מיסוי - 2!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה לך שקהל היעד שאליו הרכב הזה מיועד באמת מתעניין בנתוני האצה? הרכב הזה עונה על כל הדרישות של משפחה ממוצעת בארץ: יש בה מספיק מקום למשפחה, אוטומטית, מחיר אטרקטיבי וצריכת דלק (לפחות על הנייר) מצויינת.

ישבת ברכב??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...