Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין jl audio 110w3 לבין kicker compvr 10

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 7776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהו המחיר שוק של ה-kicker ?

בהנחה שהסאב יחובר למגבר alpine mrd-m200 ,האם האלפיין שנותן 150 ואט ר.מ.ס

ב-4 אום יוכל לדחוף כראוי את ה-j.l שכידוע מגיע עם קופסא מקורית בגירסת דואל 2 אום כלומר לא ניתן לחברו ב-2 אום,אלא במקרה שלי ב-4 אום ,או שלקנות את ה-kicker comp [/b]vr 10 שבא בגרסת דואל 4 אום ואז אני יכול לגשר את האלפיין שייתן קרוב ל-200 ואט ר.מ.ס ב-2 אום ?

מה דעתכם? האם האלפיין יוכל לדחוף את ה-jl שהוא 250 וואט ר.מ.ס נטו?או ללכת על ה-kicker vr איזה סאב עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לMRP-M200 נכון?

יש גם JL 10W3 בDVC של 4 אוהם תברר אולי אם אתה יכול להזמין כזה.

הJL הוא סאב עדיף.

שני הסאבים יכולים לבוא בשתי גרסאות של DVC תברר איזה מהם תוכל להשיג בDVC של 4 אוהם.

הוא ידחוף את הJL בסדר גמור לדעתי.

נתון RMS של רמקולים לא אומר איזה הספק אתה צריך לתת להם אלא עם איזה הספק מסוגל הרמקול להתמודד בצורה רציפה מבלי לעבור את גבול היכולת התרמית שלו.

דרך אגב הJL יכול להתמודד עם יותר מ250W.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירור שעשיתי בטלפון עם רדיו מילנו הייבואנים של ה-cs110w3 התברר לי כי הסאב עם הקופסא המקורית מגיעה רק בגירסת דואל 2 אום,כלומר אני נשאר באותה בעיה נניח שהאלפיין במקסימון נותן כ-130 ואט ר.מ.ס בכ-13.5-13.8 וולט במצב 4אום האם הוא ידחוף את ה-jl ?.

באתרים של חנויות באירופה ניתן למצוא את ה-jl10w3 בגרסאות נוספות:

10w3 ב-2 אום ,4 אום ואף 6 אום ,כנראה שאין את הדגמים הללו בארץ אלא רק את הגירסה של ה-10w-3d -2 עם קופסא מקורית.

לגבי ה-kicker vr הגירסא היחידה שלו היא ב-2 סלילים של 4 אום ,אך הוא גם יותר חזק מה-jl ש 300 ןואט נקי מול 250 של ה-j.l כך שלפחות מול ה-kicker אני כן יכול לעבוד במצב של 2אום מה עדיף ? איזה סאב איכותי יותר ? והאם תהיה לאלפיין בעיה להריץ אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שלא טרחת לקרוא את השלוש שורות האחרונות שכתבתי.

זה שהJL הוא 250W והקיקר 300W לא אומר שהקיקר חזק יותר!

זה סך הכל אומר שהקיקר יכול להתמודד עם הספק גבוה יותר שדרך אגב זה לא בטוח בכלל כבר שמעתי על אנשים שנותנים לJL הזה 500W.

אם אתה יכול להשיג את הקיקר הזה בגירסא של DVC 4 היתי הולך עליו, למגבר שלך יש הספק נמוך והייתי מוציא ממנו את המירב.

סך הכל אני מאמין שתהיה מרוצה משניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...