Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לשתף על הפרוייקט שאני מבשל,מדובר סיאט בלאון TFSI עם טורבו מקורי K03 זהה לזה של GTI.לאחר מיצוי מוחלט של סטנדרט החלטתי להתקדם ולבצע מספר שידרוגים ברכב:כוח+אחיזה+בלימה.היו דילמות לא קטנות מהיכן להתחיל,יש כאלה שמעדיפים קודם להשקיע בבלימה ויש כאלה שיעדיפו את היציבות ואחיזה.אבל בסופו של דבר הוחלט ללכת קודם ישירות לכוח.

TFSI הינו מנוע עמיד מאוד לשיפורים ושוק המוצרים רחב ומגוון.התעניינתי בכל מקום האפשרי,בארץ,בחו''ל ובפורומים רבים במשך תקופה די ארוכה על שיפורים ב TFSI,חפרתי והתעמקתי בעניין של כל חלק בנפרד,מהן יתרונות וחיסרונות,למה בדיוק משפרים את החלק מסויים ולמה זה תורם.לא רציתי לרוץ קדימה אלא רציתי לחוות אישית את השיפורים בהדרגה כדי להרגיש שהרכב באמת משתפר.עדפתי להביא כל חלק בעצמי וזה היופי בפרוייקט כזה,למרות שהכי קל זה להגיע לאחת הסדנאות לשלם סכום כספי ממש לא קטן ופשוט לקבל את המוצרים על המגש.הרצון שלי היה בשימוש בחלקים הטובים ביותר,איכותיים ושהשימוש בהם מבוסס לא על דעה של אדם בודד אלא דעות רבות שהתנסו בהם בעצמם.

כידוע לי יש רק לאון אחת ששופרה ב STAGE שלי,השאר בחרו ללכת הרבה יותר רחוק :roll:.

טוב אז לקצת פירוטים: המטרה-STAGE 3

טורבו K04 (קופרה,S3)

מזרקים S3

אינטרקולר APR

HPFP APR משאבת דלק

מערכת יניקה ITG

דאון פייפ ATP

CAT BACK MILTEK בקרוב

Neuspeed 2.0T K04 Hi-Flow Turbo Discharge Kit

שידרוג פורק ומערכת BSH PCV

המטרה הרצויה היא הגעה ל360-380 כ''ס ללא התעסקות וחיזוקי מנוע.

המשך פרוייקט שידרוג מטלים ובלימה אפרסם בהמשך כי עדיין לא סגור ושוקע בהתלבטויות.

התוכנה שבחרתי אשר תנהל את כל העסק במקסימום יעילות ופוטנציאל היא REVO.

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה K04 זה? 001 או 023.

אם זה האחרון אני הייתי חליף גם טלטלים בשביל השקט הנפשי.

(פה נמחקה הערה מיותרת) זה לא זה ולא זה, זה טורבו שונה מה K04 של ה1.8T שאתה בטח מכיר ולא צריך לחזק כלום בTFSI במידה ומשתמשים בתוכנה המתאימה.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לעשות עם 360 כ"ס ברכב הנעה קדמית, ועוד כזה שלא שודרג מבחינת מתלים או דיפרנציאל.

נסעתי בקופרה-R שהיא משודרגת בטירוף מבחינת מתלים, צמיגים, אחיזה, דיפרנציאל, ועוד מהרכב שלך, ובעלת מערכת בלימה א-ד-י-ר-ה, והכח שלה (240) לא מסוגל לעבור בצורה מושלמת לכביש, שים לב שאתה רוצה 50% מעל זה, ברכב נחות משמעותית מבחינת רכיבי מתלה, בולמים, צמיגים ובלמים ... תחשוב טוב שוב ...

My 2 Cents

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לעשות עם 360 כ"ס ברכב הנעה קדמית, ועוד כזה שלא שודרג מבחינת מתלים או דיפרנציאל.

נסעתי בקופרה-R שהיא משודרגת בטירוף מבחינת מתלים, צמיגים, אחיזה, דיפרנציאל, ועוד מהרכב שלך, ובעלת מערכת בלימה א-ד-י-ר-ה, והכח שלה (240) לא מסוגל לעבור בצורה מושלמת לכביש, שים לב שאתה רוצה 50% מעל זה, ברכב נחות משמעותית מבחינת רכיבי מתלה, בולמים, צמיגים ובלמים ... תחשוב טוב שוב ...

My 2 Cents

ליאור

הוא רשם שהוא ישפר בהמשך... למה אתה פוסל אותו.. אולי או מחפש רק קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא רשם את זה

הרצון שלי היה בשימוש בחלקים הטובים ביותר.

זה שמרכיבים את "החלקים הטובים ביותר", לא הופך את הרכב לטוב יותר !!!

מכיוון שיש לי מעט ניסיון, והבחור חורג ב 120 כ"ס מהגירסה הכי חזקה שיצאה אי פעם את שערי המפעל בספרד, לא "פסלתי אותו" כדבריך, אלא הצעתי לו לחשוב שוב, עדיף לקשקש עוד קצת במקלדת לפני ששופכים עשרות אלפי שקלים כדי ליצור רכב פחות טוב ממה שיש לו עכשיו...

• רעיון טוב! 1

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא רשם את זה

מכיוון שיש לי מעט ניסיון, והבחור חורג ב 120 כ"ס מהגירסה הכי חזקה שיצאה אי פעם את שערי המפעל בספרד, לא "פסלתי אותו" כדבריך, אלא הצעתי לו לחשוב שוב, עדיף לקשקש עוד קצת במקלדת לפני ששופכים עשרות אלפי שקלים כדי ליצור רכב פחות טוב ממה שיש לו עכשיו...

הלאון קופרה אר באה עם 265 כ"ס.

וכמובן בהצלחה לבחור שעושה את הפרוייקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

אתה תיסע גם עם הזרקת מתנול??

נתי

עדיין קצת מוקדם לחשוב על זה.לאחר סיום הרכבה ועידכון תוכנה יקח לא מעט זמן לגשר על כל הקטנות ולאחר מכן הרכב עולה על דיינו כדי לקבל אינדיקציות מדוייקות,אבל העניין לא פסול בעניי בעתיד הקרוב.

אבקר אצלכם בקרוב בעניין מטלים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוא רשם את זה

הביקורת שלך מתקבלת בברכה ידידי,אני יודע שיש לך נסיון בעניין המטלים אבל לכל אחד דעות משלו,לא כל אחד בהכרח צריך או חייב לשפר על פי קריטוריונים שלו.זה שאתה הייתה משקיע קודם ביציבות ברור לי לחלוטין אבל אני נתתי עדיפות ראשונה לכוח ושאר הדברים יבואו אחרי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קצת תמונות של הכלה?

אגב, הלאון בסמלון עם הדלתות שחף היא שלך...?

היא לא אבל באותו צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין קצת מוקדם לחשוב על זה.לאחר סיום הרכבה ועידכון תוכנה יקח לא מעט זמן לגשר על כל הקטנות ולאחר מכן הרכב עולה על דיינו כדי לקבל אינדיקציוצ מדוייקות,אבל העניין לא פסול בעניי בעתיד הקרוב.

אבקר אצלכם בקרוב בעניין מטלים )

להוציא 360-380 בלי מתנול (ועוד על מנוע סגור) זה להיות אופטימים, אבל אנחנו רגילים למספרים אופטימים מבית REVO.

שיהיה בהצלחה, עם מתנול בהחלט אפשר להגיע למספרים האלו עם הטורבו הנ"ל!

רשימת החלקים באמת מכילה את המוצרים המובילים בתחום, רק נקודה קטנה:

CAT BACK במכוניות שלנו לא נותן כלום מעבר לצליל, הצנרות והדודים האחוריים מגיעים 2.5" ולפחות בGTI גם פתוחים, ככה שקניה של מערכת כזו ספק אם תתן משהו בסעיף הביצועים, אבל מהסאונד בטוח תהנה.

שוב, קיים סיכוי ויש הבדל בין הGTI ללאון ספורטUP שלך ואולי אצלך הדודים אינם "פתוחים", אבל כל עוד אין הבדל, שהשיפור הנ"ל לא מניב כלום מלבד סאונד.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פרויקט שאתה מתכנן לעתיד!? התחלת משהו בכלל?!

קנית הכל!?

ללא ספק הפרוייקט הוא לאורך זמן.ביצוע של כל כך הרבה דברים , מטלים + בלימה דורש זמן ויש לי אותו.

חלק מהדברים שציינתי כבר מותקנים ברכב.יש ברשותי את כל החבילה של STAGE 3.

בנוסף לזה חובה לשדרג מיקום של פורק,הוא עובר קידומת לחזית הרכב (קופרה,S3) עם צנרת שמתחברת למערכת יניקה.

היה כאב ראש לא קטן להשיג את כל הדברים,לא הייתי מוכן להתפשר על קומבינות למניהן.

APR לא מזמן הוציאו טורבו K04 חדיש שפשוט פותר את כל הכאב ראש מיותרים בנושא,מכיוון שיש פורק על הטורבו כמו ב K03,רק עלותו מגיע ל 2400$.

various_airparts_big.jpg

img0749uh.jpg

ITG_S3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...