Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project LEON MK2 TFSI

שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעד חירור המיספר שיעבור דרכו אוויר לאינטרקולר יותר טוב.

מקווה שלא היית רציני?!

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 206
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הי

קודם כל אני רוצה לברך אותך, יש לך את אחד הרכבים היפים ומושקעים שראיתי, שאפו.

מתנצל על ההצתה המאוחרת, פשוט קשה לקרוא 14 עמודים :lol: אבל בסוף לא ממש הצלחתי להבין כמה סוסים הוצאת מהאוטו עם הסטאפ הנוכחי, ראיתי איזה נתון של 400 אבל זו בטח טעות לא?

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

קודם כל אני רוצה לברך אותך, יש לך את אחד הרכבים היפים ומושקעים שראיתי, שאפו.

מתנצל על ההצתה המאוחרת, פשוט קשה לקרוא 14 עמודים :lol: אבל בסוף לא ממש הצלחתי להבין כמה סוסים הוצאת מהאוטו עם הסטאפ הנוכחי, ראיתי איזה נתון של 400 אבל זו בטח טעות לא?

הי בני,תודה על הפירגון.מזמן לא ראו אותך בפורומים.

בסטייג' הנתון לא קל להגיע ל400 סוסונים ומי כמוך יודע את זה :wink:

הרכב עדיין לא נבדק ולא נמדד אבל זה יבוצע ללא ספק.כרגע אני ממתין לחלקים נוספים כדי לסיים את כל הפוטנציאל של K04.

קיט מתנול,צנרת חום מסיליקון,CATBACK APR ועוד כמה דברים מעניינים.

לאחר מכן עוברים לבלימה ויציבות.

''הדרך הטובה ביותר לקיים הבטחות היא לא להבטיח !!!''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הזדקנתי, אבל אני מגיח שיש דברים מעניינים כמו הפרוייקט שלך למשל :-D

יש לנו שאיפות משותפות ואני חושב שבחרנו בדרכים די דומות לביצוע, סכה"כ ה-K04 הוא טורבו מעולה, אבל אני כבר מתחיל לפזול לכיוון Hybrid יותר מאשר לנסות ולמצא את הטורבו הזה עד הסוף, בעולם לא ראיתי יותר מדי אנשים שהוציאו הספקים כאלה ורובם עשה זאת עם דלק מירוצים (לא מתאנול), טלטלים מחוזקים, קאמשפט S3 וקיט יניקה שהומלץ ע"י הטיונר.

בכל אופן ישר כוח ובהצלחה, בנית רכב מהמם ואני מאחל לך שתצליח לעשות את מה שלי אין אומץ לנסות 8)

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק להיות חיי בסרט שכולם פה נהגי מסלול כי אין מסלול לנהיגה בארץ

וזה לא מעניין כל אחד איך האוטו ייקח סיבוב עם פול גז כי פשוט לא עושים את זה,אחרי כל סיבוב יש ישורת

ולזה האוטו מיועד

אם כ"כ מפריע לך למה יש הרבה כ"ס על הנעה קידמית אז לך תתלנון על מירוצי דראג ששמה משקיעים כסף לא פחות מרכבי מסלול כמו שאתה כ"כ מתלהב מהם.

רייסים זה לא רק מסלול,יש גם קו ישר

תתעורר

WTF???

רייסים?

וואו, זו מילה שלא שמעתי כבר עשור...

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...