Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 605 מרגיש כאילו האוטו "מפרפר"

lishaina
שימו לב! השרשור הזה בן 4834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

יש לי פג'ו 605 שנת 99' אוטומטית בתקופה האחרונה שמתי לב שאני מתחיל נסיעה מרגיש לי כאילו האוטו "מפרפר" לי במקום, הייתי מופתע כי אני לא לוחץ חזק על דוושת הגז אז ביצעתי בדיקה הסתכלתי על האוטו מבחוץ בזמן שמישהו אחר ביצע נסיעה ומתברר שהגלגל מסתובב כרגיל ואינו "מפרפר" מה שכן שמתי לב שיש מין רעש של משהו מחליק.

מה יכולה להיות הבעיה?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיר מחליק? אולי רצועה כלשהי משמיעה רעש?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים בסדר גמור , כבר אמרתי שהגלגלים לא באמת מפרפרים זה רק הרגשה כזאת , לגבי הטימינג אני יבדוק יותר מאוחר, זה באמת נשמע הגיוני.

חשוב לציין שגם במהלך הנסיעה נגיד סביבות ה60-70 אם אני ילחץ טיפה יותר אז יורגש.

תודה רגע , יחזור עם תשובות

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע כמו רצועת טיימינג לא מתוחה .מתי ביצעתה טיפול טיימינג?

סליחה התבלבלתי רצועת מנוע לא מתוחה .

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...