Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורק לחץ פורג' 004 שלא פורק

שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.. מדובר על פורק פורג' 004 שמותקן על איביזה FR 05.

שהמנוע קר כל הפריקות נעשות דרך הפילטר , עם הגעה לטמפ' עבודה , כמה לחיצות אגריסיביות ופריקות מהפילטר , הפורק עצמו נפתח להוצאת אוויר.

בדקתי ואני רואה את הקפיץ בפורק זז , אבל אין יציאת אויר (עד לשלב שהוא נפתח כמובן)...

ממש כואב לשמוע את הצליל הזה ,הייתי במקום שהותקן הפורק , ושם נאמר לי שזה תקין.. עוד מישהו נתקל בזה?

תודה מראש .

D:

גודשת בגבוהות..... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי אם זה תקין? שהלכתי למקום שבו הותקן הפורק , קיבלתי תשובה שזה תקין...

ממש כואב לי לשמוע את הסאונד הזה... כאילו לאוויר אין מאיפה לצאת... והוא נתקע בפנים!

אני מעדיף שלא לפרק ולגרז לבד , מצד שני נאמר לי שזה תקין בסדנא...

מישהו נוסף יכול לשפוך אור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך לי זה לא נשמע תקין, למרות שזה אמור להיות בוכנה כפולה.

בכל אופן תפתח אותו תראה איזה קפיץ יש בפנים, ולגרז מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שלא הבנתי.

אתה אומר שיש לך פורק 004 שזה פורק חיצוני מלא, ואתה אומר שאתה שומע פריקות מהפילטר אוויר.

לא נישמע לי הגיוני כי פורק פנימי היה פורק מהפילטר לא חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו...

שלוקח זמן , כאילו שהאוטו מתחמם לא משנה כמה אני ילחץ ויגדוש , הפריקה נשמעת כאילו משהו במערכת סתום. ממש ככה.

לאחר כמה דקות , פתאום "נפתח" הפורק והכל יוצא החוצה כמצופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...