Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד עם מעבד P8400,שווה לשדרג למעבד T9600?

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

מדובר בנייד T500 של LENOVO.

יש לי אפשרות להחליף את המעבד P8400 למעבד T9600,הלוח אם שלי תומך במעבד הזה.

כמובן שאני מדבר על גרסת ה MOBILE של שתי המעבדים.

השאלה היא האם כדי? הבנתי שהP8400 פחות מתחמם,וגם צורך פחות אנרגיה,ושהשינוי עצמו הוא לא משמעותי?

האם ה T9600 באמת מתחמם יותר וצורך יותר אנרגיה?

מדובר ב SOCKET P.

תודה.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש T9600 על אחד הניידים שלי.

מעבד מטורף, אני עובד איתו כמה שעות ברצף והוא לא מתחמם.

מצד שני אני עובד עם מקבוק פרו UNIBODY ומערכת הפעלה שונה משלך ככה שסביר להניח שהמחשב שלי מראש מתאמץ פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי - http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html נראה שידרוג טוב סה"כ.

בביצועים בפועל אתה כמעט לא תראה הבדל.

מה שמעט מחשבים (במיוחד ניידים) זה בעיקר דיסקים קשיחים איטיים (5400 ברוב הניידים עם פלטה אחת) , זיכרון RAM (במיוחד אם אין לך 2 גיגה) וכרטיס מסך חלש.

המעבד משנה רק אם אתה עושה שימושים כמו קידוד וידאו וכו שמושפעים ישירות מהמעבד.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לליביו, השדרוג הכי משמעותי שאתה יכול לעשות למחשב שלך והוא ממש מורגש הוא החלפת הכונן הקשיח לSSD. או הוספת זכרון במקרה ויש לך פחות מ2 לפחות.

החלפת המעבד לא יתן לך שיפור מורגש אמיתי (אולי פסיכולוגי), בטח גם אם אתה לא מתעסק בקידודים למיניהם.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

ללא ממזמן עברתי ממעבד 2.2 (T7500) ל 1.4 (SU9400) , ועדיין הלפטופ משמעותית מאוד מהיר יותר.

הסוד? NVIDIA 320M ביחד עם SSD של 128 גיגה.

בכל מצב חוץ מבערך קידוד וידאו ומבחני מעבד סינטטים - הלפטופ ה"חלש" עוקף בסיבוב את המחשב עם הT7500.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...