Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלים משמעותיים במחירון יד2 לעומת יצחק - הונדה גאז

yisra1
שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעמיד למכירה הונדה גאז 2003, וההבדלים בין שני המחירונים הם משמעותיים, יצחק לוי הוא 47 לעומת 53 ביד 2.

אני יודע שכל רכב נמכר בנפרד וכו, אבל ובכל זאת איך זה שיש הפרש כל כך גדול (12.7%)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה אפשר להבין מהיכן נובעים הפערים.

גאז' מהמודלים האלו מבוקשת מאוד בשוק המשומשות, ולא אחת נמכרת במחיר גבוה ממחיר המחירון של לוי יצחק. יד 2 משקללים למחיר המחירון שלהם גם את המחיר המבוקש במודעות המכירה, והתוצאה כבר ידועה לך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות לא רעה עם השוק של הג'אז, אם יש למכירה ג'אז 2002 ב 36K לפני מיקוח, על כל מתעניין פוטנציאלי לבחון טוב-טוב היכן מצויה קופת השרצים של אותו האקזמפלר.

נכון, יכול להיות שאיזה מישהו נאיבי לגמרי פירסם את הרכב במחיר כזה, אבל הסיכוי היותר גבוה הוא שמדובר ברכב עם עבר השכרתי, או ברכב עם "בעיה".

יכול להיות שלא, אבל לכו תדעו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית על העניין שנרכשה לא ממכירת רכב אלא מנסיונות לקנות רכב יד 2 - במיוחד רכבים שבהם מחירון לוי יצחק לא תמיד משקף את המציאות - פיאט פנדה, טויוטה יאריס, ועוד..

כמו שנאמר פעמים רבות מחירון לוי יצחק הרבה פעמים לא משקף את המציאות, והוא בעצם יותר הצעה למוכר\קונה הרכב.

אני חושב שעליך לדרוש מחיר בהתאם למצבו של הרכב -

כלומר אם הרכב במצב מעולה, אין שום סיבה שלא תלך על מחיר גבוהה ממחירון לוי יצחק ואפילו ממחירון יד 2,

אני חושב שניתן לבצע שכלול של כל הנתונים כאשר הקביעה מתבצעת שוב על ידי הערכה של מצב הרכב ורק מכוונת על ידי שני המחירונים.

מצד שני יש אנשים שלוקחים את השיטה הקלה, מקבשים את הממוצע של שני המחירונים.

נסיון שאתה יכול לעשות זה לבדוק האם מכוניות באמת נמכרות במחירים שמבקשים עליהם ביד 2,

תקח כמה מודעות תעקוב אחריהן ותתקשר לאחר מספר ימים ותשאל אם זה עדיין רלוונטי, אם הרכב נמכר אז תהיה כנה, תספר שאתה גם רוצה למכור ותשאל בכמה הם מכרו אותו, אני חושב שאין סיבה שמי שמכר את הרכב לא יגלה לך את הסכום האמיתי שבו הרכב נמכר..

המון בהצלחה עם המכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אם הרכב במצב מעולה, אין שום סיבה שלא תלך על מחיר גבוהה ממחירון לוי יצחק ואפילו ממחירון יד 2,

.

זה מודל 2003 ואתה מציע לו שיבקש מעל 53K ? הג'אז זה בטוח אוטו טוב אבל זה המון כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...